Скучила за такою кількістю ПП :)

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 824

Апдейт: подія мала шалений ажіотаж і реєстрація закрилась достроково :) Тому організатори йдуть назустріч бажаючим та планують повтор івенту. А щоб моя скринька ПП не трісла, прошу стежити за сторінкою Zozoola Academy
Хоча, і мені теж пишіть, люблю Посиденьки та посиденьок :kisss:


Ех, ностальгія. Для мене ДП було завжди затишним місцем спілкування та уваги. Таким воно і залишилось. Але багато хто виїхав за кордон, мами дітей-однолітків повністю занурились в роботу та інші спільноти, мами немовлят мені вже не знайомі так особисто :) Хоча - це легко виправити, зрештою :)
Але я не про те. Нещодавно лазила по старих темах, своєму блогу, згадувала, як досліджувала все і вся, готуючись до народження Віруні і з теплом перечитувала коментарі та дописи в темах навколо того чудового дня.
І от, сьогодні в мене знову бум! Не такий, як тоді, не брехатиму. Але достатньо було написати одну лише фразу: "Я працюю в IT" у маловідвідуваній темі, як мої месенджери і скриньки вибухнули.
Поділитись досвідом.
Допомогти влаштуватись.
І про дітей, як організуватись.
І про безпосередньо IT.
Навіть не знаю, з чого почати відповідати...
Напевно, з того, що це одна з найкращих іроній долі в моєму житті - я так довго дратувалась, коли мене питали "в котрій галузі IT працює твій чоловік" (а він ніяким боком до IT, як і все моє донедавнє оточення), що потрапила в цю галузь сама.
Взагалі, останнім часом немало думаю про "останні вагони можливостей". Багато хто каже, що все це дурниці, і можливостей ще буде і буде, але якось закриваються одні двері за іншими. Пригадуєте, як було немало курсів технічних безкоштовних? Вже нема, лише платні. Як компанії брали і навчали нулячих? Такого вже майже не зустрінеш.
Пару років тому я теж сходила на зустріч про IT-професії, і підтвердилось у мене враження, що в IT працюють лише технічні люди, що вхід туди - лише з позиції тестера, і т.д. Поряд з тим було дивне відчуття, що все це трохи доленосне. І - те, що я не пішла на курси тестерів, - також.
Простір навколо заворушився, коли я зустріла у стрічці ФБ-шних новин стару універівську знайому, і десь під її фото - фото спікера з крутої конференції - було написано "8 років в ІТ". Що_за_гон, подумала я, - ми ж заледве 8 років тому універ закінчили, і то не з кодання ні разу.
І я витягла її на каву. Добре, що моя кава була така велика і з вершками :) Бо я тільки ковтала і мовчала. І не розуміла половини з почутого. Продажі, ІТ-продажі, маркетинг.. і стільки всяких дивовижних скорочень :)
Минуло 2 роки з того часу. Тепер я і сама фільтрую слова :)
А найголовніше і найцінніше з того, чим я хотіла б поділитись, - це те, що "вагони" ще не поїхали і "вікна" ще не закрились. І якраз для дорослих людей, з досвідом, освітою, інтелектом і життєвою мудрістю можливості цілком реальні.
Головна фішка - в тому, що ІТ - це багато спеціальностей, які працюють на спільну справу і не менш важливі для галузі, ніж програмування. Фактично, за структурою кожна айтішна компанія - це бізнес. В якому працюють всі ділові ролі: фахівці з питань як фінансових, так і юридичних, маркетингових; контенту, піару, дизайну...
От який вже великий пост, а я все ще не дала жодних практичних порад. Напевно, в дописі їх і не вміщу, і взагалі - краще одн раз послухати, ніж 100 разів читати.
А послухати варто крутих фахівців IT галузі - не_програмістів. Для цього буде чудова нагода 6 грудня: Чи є для тебе місце в ІТ?
Я сама вчуся в цих людей, і вважаю, що вікно, яке відкривають вони, - справжнє.
Подія безкоштовна, але реєстрація обов'язкова: Реєстрація на подію: "Чи є для тебе місце в ІТ?" 06.12.2018

І це не просто "поговорити", одразу після події бажаючі зможуть записатися на курси-інтенсиви, які наблизять їх до перекваліфікації в ІТ. А не_бажаючі просто підуть додому подумати. І хтозна, чого доленосного надумають :)

З.І. Виправляюсь. Давно тут не писала, і це мовчання золотим не було. Бо бажання висловитись було сильним, от тільки бракувало чи то часу чи то сміливості. А невисловлені думки руйнують... щось починається з того всього новий допис :)
exmargarytka, Alstroemeria, shemely та 9 іншим подобається це.
  • Apelsynka
  • New look
  • cjomcjomka
  • cjomcjomka
  • Яська Березнева
  • cjomcjomka
  • Hexe
  • Hexe
  • cjomcjomka
You need to be logged in to comment