Вальс у слінгу !!!

Published by Ligymunka in the blog Блог Ligymunka. Перегляди: 674

Люблю свою роботу , тому що для мене це непросто робота, а стиль життя. Працюю зі слінгами вже вісім років , перших три роки , поки не підросли наші діти не було жодного дня без слінга. Хто має діток рік за роком, той розуміє, чому без слінга я б не вижила.
Зі слінгоносінням пов"язана дуже велика частина мого материнства та багато прекрасних і найцінніших спогадів з двома старшими дітьми.
Тепер я знову маю статус слінгомами і в слінгу росте вже наш наймолодший син.
На лінійці в донечки ми були усією родиною . Найменший Маркіян-Йосиф з цікавістю розглядав усе навколо в ерго-рюкзаку і коли змучився притулився до мене і солодко заснув.
А потім заграли вальс для випускників і коханий чоловік запросив мене на танець . Кружляли у легкому вальсі утрьох поза простором і часом , музика захопила нас у полон . Ми познайомилися на танцях і танцюємо вже дев"ятий рік наш танець любові. Часом швидкий, часом повільний, часом емоційний і запальний , але завше останньою нотою є любов.
Коханий ( я знаю , що ти це прочитаєш) , дякую тобі за ці хвилини, за те що мав відвагу запросити мене на вальс , там де звучала музика . Люблю Тебе сильно-сильно !!!
large_VP-687.jpg
Blondo4ka, mamvasulka, MalvinkaLv та 13 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment