А що вам приніс Миколай?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Consuelo, 18 Грудень 2009.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    а до мене вже кусочок миколая прийшов (а ля куліжанка)... приніс мені новеньку щіточку до волосся, деревяну, круглу і велику, ну ще кращу, ніж я хотіла :girl_claping::girl_in_love:
    Додано о 23-й
    а до моєї бабці вже Миколайко завітав! :girl_claping:
    приніс їй отакий набір сумок

    [​IMG]

    бабця дуже любить отакі сумки з латками
    а ці ще й дуже зручно (ми вже апробували) носити маленьку вклавши у велику (робиться більше відділів якщо щось велике треба, або якщо треба або є перспектива попасти на закупи, можа витягти маленьку і велика перетворюється в торбу (не тре кульків) отак)
     
    Останнє редагування модератором: 19 Грудень 2009
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Вихвалялки

    І до мене вже Миколайко прийшов приніс море всього. Але похвалюся своєю мрією яка здійснилася-професійною праскою для волосся і сукеночкою від Оленки Даць.
     
  3. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вихвалялки

    І мені Миколайчик вже приніс подарунок - оригінальний, срібний кулон у вигляді кицьки. Ще один у мою скромну колекцію кицьок.
    Ще й мама подарувала порцелянову кицьку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    АААААААААА
    рано ще на Миколайків!!!
    Мені ще ніц не прийшло..........
    зато я останні 2 години САМА розділила на куски чвертку свині. Сама від себе не чекала. Горджуся собою. І чоловік теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Ото вже завтра вихвалялок буде!!!!!!!!!!!:girl_smile:
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    і до мене миколай прийшов! Приніс великий лсд-телевізор! Уррраааа!
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А до мене Миколай прийде не завтра , а післязавтра, точніше приїде, коханий з Голандії всетаки сюди приїде,так що уррра!!:clapping::radist: Новий рік будемо разом святкувати!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я тішуся як слон подарунком для Ірусі, дитяча кухня Фаро, ось таким
    [​IMG]
    Я ладна сама була бавитись, а дитьо ледве спати вклали.
    Таки бабуся догодила :)
     
    Останнє редагування модератором: 19 Грудень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    і до мене прийшов , дякую Миколаєві за все за все ))
     
  12. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Пробудився мій синочок зранку і плаче, бо не може оченята відкрити, каже "я ніцого не бацу, а де Миколай?"(від того риніту очі закисають і аж злипаються повіки).Промили ми оченята і він під подушку....а там міні-подаруночки, позаглядав під наші подушки, а там теж Миколай був, а ще на столі стояла величезна пачка з конструктором,і мандаринами,і цукерками, ото радості!!! але питання було:а хто то купив, мама?
     
  13. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Я свій подарунок дістала вчора !!! ( омріяна пароварка, тепер нарешті можна брптись за дієту:))

    А зараз подарунки для всіх ( мами, тата, бабусі, брата і навіть для песка:))) складені : чекаємо їх в гості:haha: Чоловік з татом пішли обирати санки для малечі:))) В хаті прибрано, малеча спить, грає сучасна музика...і такий настрій святковий!!!! давно я вже так не чекала свят:)) все-таки малеча творить чудеса, бо лише поряд з ним ще раз переживаєш всі такі солодкі моменти очікування, дива.......
     
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    аа, в мене повні штани радості!
    мені миколай приніс халатик, 100% натуральний, з капюшоном, нічну сорочечку, теж натуральну в ретро-стилі, пачку паперу, арома-набір, дві пари трикотажних панчіх (дуже хотіла, бо в коліна мерзла), рукавички (правда от чому помаранчеві - це для мен загадка, не ношу такого кольору.... ал нехай), колготи на баєчці, якийсь засіб для лиця відМері Кей (правда ще не розібралася який), цекорки, мандаринки, фініки і мигдаль....
    мабуть, дрібнички, але в святі Миколая я ціную щоб маленьке, але багато, щоб шаруділо, момент несподіванки і оце розглядання, і оце все з Коханим розглядати на ліжку, а за вікном сніг, мороз і жовте світло ліхтарів.....

    я мабуть того року була дуже чемна
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Дуже-дуже дякую тобі Миколаю, що ти про мене не забуваєш!!!
    Такс... приніс мені ОЦЕ: (дуже його хотіла, бо лєнтяйка ше та),
    [​IMG]


    дві пари грубезних колготів (напевно по 1000 ден:girl_crazy:) , шкарпеточки, книжку, цукерки, мандаринки, вазочку з ароматизованим листям, ангелика.... і 10 стейків з сьомги))))
     
  16. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Миколай приніс мрію:
    [​IMG]
    І перше капучіно, яке приготував чоловік з тертим шоколадом і горіхами, ням!
    [​IMG]
    Мандарини від Миколая почали їсти ще вчора:girl_spruce_up:
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    вчорашні миколайчики : легінси для вагітних, нічна сорочка для вагітних, така приємна і оригінальна і з квіточкою внизу;), теплі рожеві шкарпеточки, лосьйон для догляду за тілом під час вагітності (сьогодні після душу вже випробувала-супер і пахне так приємно!!!) а ще цукерочки і мандаринки,як без них:)
    а сьогодні, що правда не під подушкою ,бо не змогла б спати о диво: МОЛЬБЕРТ!!!!полотно, олійні фарби, кісточки, розчинник,палітра,блокнот для замвльовок, набір олівчиків і грубезну книгу Основи академічного рисунку! я мріяла про мольберт, ми мріяли собі, що як буду вагітна то буду малювати, отака картинка в голові- я з пузіком і біля мольберту:) але як побачила то все аж злякалась так несподівано, бо я ж в тому чайник, але радості повні штани:) тепер буду МАЛЮВАТИ:) ЄХХХХУУУУ
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вихвалялки

    І мені Миколай приніс подаруночки))))) Цукерочки, мандаринки... ням... поснідала :girl_haha: а ще отаке від чоловіка (Obsessive) [​IMG] і файні теплі капці від свекрів)))))
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Модератори, може давайте зробимо темку "Хвалимося подарунками?"
    А мені приніс гарну антикварну вазу!!!
     
  20. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А в Італії Миколая нема. Подарунки носять на Різдво. Але до мене приїхав. Сьогодні приїхав мій ноутбук. Його правда замовили на Різдво а привезли нині.