А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем arison, 17 Жовтень 2010.

  1. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічалися десь 1,5 року, потім рік жили разом, а потім вирішили одружитися, романтичної пропозиції не було, бо чоловік в мене зовсім не романтик, вже був грудень перед високосним роком і в новинах писало, що скоро високосний рік, а потім рік вдови і "кто не успел тот опоздал" два роки не можна одружуватися....і я жартома кажу: ну всьо капець, я тепер за тебе вийду заміж аж за два роки, бо заяву до нового року ми не встигнем подати.....а він каже, ой страшне, та то забобони, я посміялась, а він чомусь вирішив, що я всерйоз, знайшов зв'язки в РАГСі і нас записали заднім числом))))) так ми і розписалися 28 грудня 2007р.
     
  2. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічались 5 років 4 місяці і 4 із них жили разом. Коли надумали одружитись, то вже був високосний рік:girl_mad:. Але ми, всетаки, одружились :girl_smile: 13 вересня 2008р., бо там як пише Ярочка наступний рік мав бути роком вдови, а ще казали, що за ним рік вдівця, а так за ті два роки вже й синочок народився.
     
  3. indipes

    indipes New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми зустрічались 4 роки, з них 2 жили разом, потім захотілось малечі і ми над цим працювали, а потім мені стало скучно з токсикозом і мені захотілось вечірки і ми одружились :girl_crazy:
     
  4. Ксюшаня

    Ксюшаня Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з чоловіком зустрічались 4 роки і 10 місяців, в жовтні минулого року одружились і як видно з лінієчки пройшов перший рік подружнього життя.:girl_in_love:
     
  5. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з моїм мужчинкою зустрічались 3 роки (з них майже 1 рік жили разом). За цей час бувало всяке: то я закордоном 2 місяці, то він - 4 місяці, то посварились "на смерть смердячу" на 5 місяців, потім знову шалена любов... А зараз уже більше року одружені, маємо мацьопу :)
     
  6. Seredinka

    Seredinka Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з чоловіком до одруження зустрічались 5 років і 1 день! Хотіли розписатись саме на річницю "п’ятилітки", але в РАГСі був вихідний. Сама не знаю, чого ми так довго тягнули з тим... Зрозуміли, що поберемось вже десь місяці за 3-4 після того, як почали зустрічатись, але весь час якісь дрібниці нас відволікали, заважали. Та й, мабуть, вік мене все ж таки спиняв (мені 16 всього було).
     
  7. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Мені Солоденький запропонірува через 1 рочок :girl_cool: і я сказала: "Мммммммм, ТАК" :girl_yes:

    от і готуюсь стати НАРЕЧЕНОЮ->ДРУЖИНОЮ-> МАМУСЕЮ :girl_in_dreams:
     
  8. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Чоловік зробив мені пропозицію через три місяці через знайомства. Я людина консервативна - ніколи не думала, що погоджуся на одруження за такий короткий час. Недавно сповнилось 10 років нашого подружнього життя.
     
  9. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми три роки зустрічалися і три роки в шлюбі. Деколи здається, що ніби недавно познайомились, а деколи ніби все життя разом:girl_dance:
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    А ми знайомі з дитинства... з 5-ти років, вчилися разом у школі, він носив мені шоколадки, а я давала списувати. Хоч я його ніколи не сприймала серйозно. А він писав записки, що любить.... І, коли нам було по 18 років, він провів мене додому з дискотеки:girl_blush2:, відчуття... ніби з рідним братом йду... потім почали зустрічатись, і через 4,5 роки одружились. І вже 8 років разом. Я його знаю все своє свідоме життя, знаю його як себе.... кохаю його:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  11. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Привіт, дівчата. Якщо підрахувати, то більшість із вас до весілля зустрічались досить довго. А ми з чоловіком уже через два місяці стосунків почати жити разом і майже через рік розписалися.... І от тепер я все частіше думаю, що з часом колишній, так би мовити, поспіх дасть про себе знати. Як ви гадаєте, чи може це вплинути на шлюб? Бо як каже мій знайомий психолог "краще пізно, ніж рано".
     
  12. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    для lovefreedom
    на мою думку, для когось і 5 років замало, а комусь пів року якраз добре. Погодьтеся, слово "зустрічатися" часом означає зовсім різні поняття - одна справа - бачитись раз на тиждень, завжди "при повному параді", сидіти в кафе і говорити "о звіздах", як кажуть поляки, а інша справа - пройти разом через певні складнощі, допомагати одне одному, а тим більше жити разом. Знаю людей, які побралися через 3 місяці знайомства, і прекрасно живуть вже 30 років, а знаю таких що зустрічались по 5-6 років і розходились невдовзі після весілля... То ж від людей залежить.
    І, зрештою, якийсь елемент лотереї в тому всьому також є :))) Ну не можеш ти знати, якою стане навіть найпрекрасніша людина через 5, 10, 20 років, ти навіть не можеш дати гарантії за себе особисто, що тебе який "біс не попутає", а що вже про когось казати :)
     
  13. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    ми з чоловіком зустрічалися десь півроку , не більше. і мені здається, що якщо це твоє, то це відчуєш зразу. Бо навіть мені якби минулого Нового року сказали, що я вийду в цьому році заміж, то я б розсміялася і не повірила в таке)))
     
  14. manka

    manka Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми через місяць після знайомства почали жити разом, так склались обставини. Зразу виникло таке відчуття, що ми знайомі вічно. Через пів року заговорили про одруження, ще через пів одружились.
     
  15. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    ми зустрічались 1 рік 11 місяців і 18 днів, а знали один одного роки 3

    після зустрічання в нас обох було відчуття або одружуваатись або розходитись

    файно ,що ми одружились
     
  16. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми до весілля зустрічалися 3 роки, а знаємо один одного вже ... ого:girl_in_dreams: ... 14 років...
     
  17. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Зустрічалися ми 6 років до весілля. А почали зустрічатися коли я у 8 класі була)))
     
  18. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Мій чоловік переїхав до мене на третій тиждень:girl_blush2: нашого зустрічання. А через рік ми одружились:girl_in_love:.
     
  19. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з чоловіком зустрічалися 3 роки, але можна сказати і 2, бо 1 рік він був в Італії (я його чемно чекала...:girl_blush2:). Потім розписались, а ще через рік взяли шлюб.
     
  20. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: А скільки ви з чоловіком (дружиною) зустрічалися до весілля?

    Ми з чоловіком зустрічались 6 місяців. І за той час зрозуміли, що не можемо буди не разом- одружились. А там діло не хитре- і лялька родилась...:girl_in_love: І живемо вже 5 рік.:girl_dance: