А ви боїтесь літати ?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Malvochka, 27 Серпень 2017.

?

А ви боїтесь літати ?

  1. Ні - літати це класно, і найбезпечніший вид транспорту літак!

    14 голосів
    48,3%
  2. Так - не хочу ризикувати, та й є інші види транспорту (потяг, авто , кораблі)

    5 голосів
    17,2%
  3. Не боюсь але часом хвилююсь перед польотом, і взагалі то як повезе)

    10 голосів
    34,5%
  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я боюсь літати. Хоч сама романтика аеропорту і зльоту літака мені подобається. Але якщо дивитись зі сторони. Увесь політ я перебуваю в напруженні, мене не цікавлять ні краєвиди за вікном, ні спілкування з сусідами. Я з тих - "вирубайте перед трапом і заносьте"))) Навіть думка про те, що я перебуваю в закритому просторі металевої конструкції, яка зависла в повітрі, мене вибиває конкретно. Немає можливості вийти і зробити ковток свіжого повітря і помилуватись пейзажем довкола. А для такого клаустрофоба як я, то є дуже важливо. От літак і підводний човен - то для мене "кошмар кошмарів". Інша справа - великий круїзний лайнер))) от там я б із задоволенням попрацювала стюардом. Можна вийти на палубу і подивитись на зоряне небо(не через скло), вдихнути на повні легені повітря. Краса...
    От часто таке чую...Але може хтось пояснить. Мені завжди здавалось, що стюардеса "прив'язана" до конкретного рейсу. Хіба не так? Тобто не така вже й мобільність. Ну може в межах авіакомпанії їх перекидають на інші рейси, але все одно їх кількість дуже обмежена. Два-три міста, не більше. Цікаво було б почути як насправді...
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    У великих АК стюардеси прив'язані до типу літака, а вже рейси польоту визначає наземний персонал, коли складає графік.
    А я з тих хто чекіниться з принципу "мені треба місце під вікном", а потім тільки всілась на своє місце і тут же спааааааати. Інколи і взліт-посадка сплю безпробудно ;) Але коли прокидаюсь, то кайф від вигляду за бортом.
    Літати люблю набагато більше ніж інші види транспорту. Зручно, швидко, майже безпроблемно, особливо з ручною поклажею.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Бо знає всі моменти. От наприклад, що пілоти на чартерах в 90% випадків у чужих аеропортах не затримуються навіть на простий ремонт ( бо це дорого), а приймає рішення летіти. А вже в "рідному" місті ремонтується) Думаю, що всі замітили, що додому частіше летимо без затримок. Але для мене літати безпечніше, як подорожувати автобусами/автомобілями. І статистика українських аварій в авіації досить позитивна. Ттт
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    А ще на чартерах є такий нюанс: компанія прив язана до певних напрямків,по яким здійснює обслуговування. Якщо напрямок " відпадає", скорочується к- ть рейсів- команди або " перекидаються" або розформовуються і при потребі- по новому формуються. А пілот має літати. Така проблема, наприклад, виникла і в чартерах Росіі після скасування Єгипту. Для відновоення повністю арограми по цьому напрямку потрібно кілька місяців навіть після всіх дозволів
    П.с. щодо ремонту у чужій краіні- найчастіше викликають " рідну" бригаду, яка на місці проводить мінімум робіт,які дозволять здійснити переліт.Наприклад у Браво ,де убитий парк літаків затримки рейсів часто відбуваються власне через оті ремонтні нюанси
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Завжди було цікаво, чи реально команда має час на те, щоб дивитися оті різні країни-міста?
    Наприклад, Ryanair мають графік, як в маршрутки - відправка зворотнього рейсу часто через пів години після посадки.
    То назад летить команда у тому ж складі, чи вони міняються-відпочивають?
     
  6. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Kroshka Enot як чула, не мають вони особливо часу щось десь дивитись. У них це як ви кажете, робота на рейсах. Зате романтика неба це звичайно плюс) А вікові обмеження у стюардес є? Бо чула вони мають молоді бути але на перельотах бачила і трохи старших, але вони добре виглядали (на око десь 35). А пілоти до якого віку можуть літати?
     
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Лідочка Ви є? Зайдіть в нашу темку)
    Є. Кожна авіакомпанія має свої обмеження та вимоги. Колись літала такими собі Середземноморськими авіалініями (з назви зрозуміло, по яких напрямках курсують), то там були жіночки середнього віку і зовсім не модельної зовнішньості. Колись чула, що стюардеси не можуть довго затримуватися у декретних відпустках. Можливо, це також від АК залежить.
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Раян та і зрештою все, що по Європі та й лоукости, то є рейси-розворотники. Туди-сюди мотнулись не виходячи літака. А от рейси, де летіти 5+ годин, то для екіпажу є час для відпочинку.
    Почитайте в ІГ, там є багато стюардес Емірейс, Етіхаду, КатарЕїрлайнс.
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2017 ---
    А внутрішньопольською дочкою LOTу ..там стюардеси і стюарди - пенсія =)) добре, що летіти всього 40 хв
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    немає Лідочки тут з квітня. Лідочка на МАУ,якщо не помиляюся,літає.
    та і на чартерах у нас теж літають зовсім не моделі. А щодо "пенсії"- ну так пенсійний вік у стюардес з 45, і після 10 років "нальоту".а стюардів- з 50 (може щось і змінилося)
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    @сніжна Так, на МАУ. Писала, що значно гірші умови праці стали з приходом Бені. Економити почали на всьому. Давно Лідочку не бачила на форумі. Раніше активно дописувала.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на них офіційно розповсюджується загальне трудове законодавство. А негласно- то же від компаніі залежить. Ну і з моменту, як стюардеса підтверджує свою вагітність і до декрету вона вже не літає, а працює "на землі"
     
  12. Biedronka Neposyda

    Biedronka Neposyda New Member

    До народження дитини літали з чоловік дешевими авіалініями з Польщі. Все чекали, що Ryanair прийде в Україну і планували полетіти в Берлін. Та плани змінились і ми вирішили відвідати друзів у Вроцлаві. Як проходила наша мандрівка, а також всю процедуру оформлення і проходження в аеропорті, ми відзняли на відео. Сподіваюсь комусь буде в нагоді :)

     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Biedronka Neposyda

    Biedronka Neposyda New Member

    Щось не можу проредагувати своє повідомлення тому допишу тут. Цей політ був найкоротшим в нас, але більше було переживань перед вильотом. Бо думали і гадали, як малеча перенесе його. Взяли велику кількість іграшок і забавлянь, щоб мала що годину робити. Але виявилось, що емоції взяли гору і туди і назад доня міцно спала. Політ з Вроцлава пройшов для неї так швидко, що стюардеси нас виганяли з літака, бо вони ж відразу забрибають людей і летять назад. А ми не могли добудитись нашу соню ;) В принципі, я єдине що я не люблю, це коли сидиш біля вікна, а літак розвертається якраз в твою сторону і ти повністю бачиш землю. А так хмарки і сонце - прекрасне відчуття. Дуже турбулентності за ті рази, що літали не відчували. Тож може тому і не має великої паніки. Раз був дуже сильний вітер, як приземлялись в Швеції, то було трохи лячно. А загалом нормально.

    Та тепер маю питання і наразі не знайшла на нього відповіді. Оскільки діти до 2-х років не мають окремого місця і сидять на колінах у батьків, то де мають бути для них маски з повітрям на випадок аварії. Щось не встигла того запитати стюардес, бо так нас спроваджували, хіба треба пошукати може авіафірми пишуть про щось таке в себе на сайтах. Якщо хтось має інформацію - діліться. Будемо вдячні.
     
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Biedronka Neposyda маска допомагає тільки на невеликий час при втраті літаком герметичності і щоб її взагалі одягнути є всього 15-20 секунд, потім наступає втрата свідомості, ось така інформація детальніше Cоветы авиапасажирам ДЕКОМПРЕССИИ

    Почему кислородную маску надо надевать сначала на себя, а потом на ребенка?
    Если,не дай Бог, на большой высоте 8-10000 м.) произошла авария( повреждена обшивка самолета, что-то случилось с клапанами, попал снаряд,пуля),то происходит разгерметизация салона.Пассажир ощущает шум в ушах, боль в кишечнике,нехватку воздуха, пощипывание кожи, холод: температура в салоне может понизиться до минус 50) Из-за падения давления наступает декомпенсация.

    **В этом случае у пассажира есть только 15 секунд, чтобы не потерять сознание.Нужно срочно надеть кислородную маску прежде всего на себя, пока вы в сознании, иначе будет поздно, и вашего ребенка спасать будет некому.Дети,впервые увидевшие маску,захотят ее рассмотреть,задать вопросы...Время уходит.А увидев, что вы в маске, ребенок более послушно и спокойно наденет ее.Иначе произойдет следующее:

    [​IMG]



    Но такие случаи крайне редки,поэтому нужно просто следовать инструкциям, сразу,не раздумывая надевать кислородную маску, если сработала автоматика, и маска выпала перед вами, и пристегнуться( т.к. самолет резко идет на снижение до той высоты,где декомпенсация уже не страшна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Koshkakroshka

    Koshkakroshka New Member

    Страшно було літати по первих, потім вже звикла
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Корисна інформація, правда подана з їх специфічним трошки чорним гумором:
    MED GOblin
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    Хотілось би якесь заспокійливе, бажано таке щоб все було "до фєнєчкі"
     
  18. Alyonaaaa

    Alyonaaaa New Member

    До какого-то момента было даже страшно представить, что мне придется лететь на самолете. но пришлось по работе. выпила успокоительного, включила любимый сериал и почти не волновалась.
    всегда были интересны приметы перед полетом проверять. есть такие? кто-то верит?