Agrafka запрошує до творчої майстерні

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Agrafka, 30 Липень 2011.

  1. Agrafka

    Agrafka Member

    Вітаю Всіх. Вирішила і я відкрити галерею своїх творчих робіт. Маю хоббі - бісероплетіння, в основному це прикраси. Вишивати вчила в дитинстві мама, маю кілька своїх робіт. Дуже хочу вивчити техніку ізонитки, але це у майбутньому. А зараз показую те, що маю:

    1. Моя перша робота в етно стилі. Цей гердан плела для доньки своєї коліжанки на перше причастя до вишитого строю. Робота виконана однією ниткою, чеський круглий бісер фірми Jablonex, розмір бісеру №10. На жаль, у мене є фото лише фрагменту цьго герданчика.

    [​IMG]

    2. А цей гердан я плела для другої доньки коліжанки, теж на перше причастя. Робота виконана однією ниткою, чеський круглий бісер фірми Jablonex, розмір бісеру №10.

    [​IMG]

    3. Використовуючи схему з другого гердану, сплела браслет. Робота виконана однією ниткою, чеський круглий бісер фірми Jablonex, розмір бісеру №10.

    [​IMG]
     
  2. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Пошила на новий рік чорну коктельну сукню і тре було щось з прикрас одягнути. В голову прийшла така фантазія: кольє та браслет. Виконано з чеського бісеру: круглий чорний глянцевий №10, круглий мокрий асфальт №10, круглий чорний матовий №6, круглий мокрий асфальт №7, чорна січка, стеклярус кручений чорний та мокрий асфальт. Кожна робота зроблена суцільною чорною капроновою ниткою. Браслет, то є вишивка бісером по бісерній сітці.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Ще кілька кольє, їх схеми я фантазувала сама.

    Цю роботу сплела для себе, але подарувала коліжанці. Це була моя перша велика бісерна робота. Виконано суцільною ниткою, чеський бісер, круглий чорний №10, круглий чорний матовий №7, чорний кручений стеклярус
    [​IMG]

    Це кольє я плела на замовлення коліжанки, для її мами. Виконано суцільною ниткою, чеський бісер, чорний круглий №10, фіолетовий прозорий круглий №10.
    [​IMG]

    Дана робота є аналогом попередньої, відрізняється лише тим, що френзлі не на сітці, а на силянці.
    [​IMG]

    Це кольє я сплела для себе до костюму. Виконано суцільною ниткою, чеський бісер, золотий круглий №10, золотий круглий №6, коричневий металік №10, стеклярус золотий матовий.
    [​IMG]
     
  4. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Це мої перші роботи. Вибачайте за якість фото, пригадую, що я їх сканувала.

    Ще кольє я плела на замовлення коліжанчиної мами. Схему брала з книги А.Магіна "Вироби з бісеру". Виконано трьома нитками ( так вимагає схема), чеський бісер: чорний круглий №10 та стеклярус кручений мокрий асфальт.
    [​IMG]

    Ця робота аналогічна попередній, але замість крученого стеклярусу кольору мокрий асфальт використано прямий стеклярус чорного кольору і довший
    [​IMG]

    Кольє. Схему робила сама. Використано суцільну нитку, чеський бісер: чорний круглий №10, фіолет прозорий №10, стеклярус чорний.
    [​IMG]

    Кольє. Де брала схему не пам`ятаю. Використано суцільну нитку, чеський бісер:чорний круглий №10, круглий мокрий асфальт №10, стеклярус кручений мокрий асфальт
    [​IMG]
     
  5. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Ось такі силяночки з браслетиками робила для своїх племінниць, похресниці та коліжанчиних донечок. Використано капронову нитку, чеський бісер та фурнітура: карабінчик та колечко або пластинка.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    А у цих роботах ще використано чеський бісер розміру №5
    [​IMG]
     
  6. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    У продовження колекції силянок та браслетиків: ці виготовлені використанням капронової нитки та чеського бісеру круглого №10 та №6
    [​IMG]
    [​IMG]

    Цей пояс я сплела собі до літніх білих штанів. Виготовлено з використанням капронової нитки, чеського бісеру кольору мокрий асфальт та срібло розміру №10. Фурнітура: карабінчик та ланцюжок, що дозволяє регулювати довжину пояса.
    [​IMG]

    А цей набір я сплела до своєї біло-чорної блузки, ідея моя і фантазія відповідно теж. Прикраса складається з двох частин: три силянки, які з`єднані разом, та довга бісерна нитка, які можна намотати разом із силянками на шию або намотати на руку в якості браслета. Використано капронову нитку, чеський бісер круглий різних розмірів та стеклярус. Бісер чорного та білого кольору, а в бісерній нитці є одна бісерина червоного кольору. ЇЇ призначення - приймати на себе недобре око.Фурнітура: карабінчик та ланцюжок, що дозволяє регулювати довжину силянок.
    [​IMG]
     
  7. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Цю прикрасу зробила мамі у подарунок. Використала капронову нитку, чеський бісер круглий розміру №0, фурнітуру: карабінчик та ланцюжок для можливості регулювати довжину виробу.
    [​IMG]

    Ще одна прикраса на шию "Сердечка". Використано капронову нитку, чеський бісер: чорний та золотий круглий №10 та золотий стеклярус. Фурнітура: гачок та ланцюжок для можливості регулювати довжину виробу
    [​IMG]
     
  8. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Люблю робити бісерну сітку. Це універсальна прикраса, яку можна носити під будь-який стиль, можна носити просто бісерну сітку, а можна по ній вишити і одержимо зовсім інший виріб.

    Ця стійка на шию та браслет з бісерної сітки виконані суцільною капроновою ниткою, чеським бісером круглим чорного кольору та кольору мокрий асфальт, розмір №10. Фурнітура: карабінчик та ланцюжок для можливості регулювати довжину.
    [​IMG]
     
  9. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Цей браслет подарувала дизайнеру Оленці Даць. Виконаний з використанням суцільної капронової нитки чорного кольору, чеського бісеру: чорний круглий №10, мокрий асфальт круглий №10, чорний круглий матовий №8, січка чорна. Фурнітура: карабінчик, ланцюжок для регулювання довжини, підвіска місяць.

    [​IMG]
     
  10. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Вчора для донечки вив`язала такий шалик. Нитки акрилові, для декору використала ґудзики.

    [​IMG]
     
  11. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Моя перша подарункова коробочка для грошей. Використано фактурний картон та декоративний папір, атласна стрічка та інші "прибамбасики".
    [​IMG]
    [​IMG]
    а ще тут є відкриточка для привітань
    [​IMG]
     
  12. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Ще одна моя перша робота. Мак, виконаний в техніці мокрого валяння вовни. Використано тонку вовну червоного, зеленого кольорів, чорний льон, бісер, защіпка для брошки.

    [​IMG]

    Квітка у дії:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Ось таку рамку в день народження Софійки оформила в техніці декупаж. Сюди ми розмістимо відбиток ніжки та ручки донечки. Використано готову дерев`яну рамку, салфетки з малюнками, клей ПВА, лак.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2011
  14. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Прийшов Новий Рік та Різдво Христове, завершились приготування до цих свят. Настала черга показати у галерейці фетрові ялинкові прикраси, які шила для нашої ялиночки і не лише для нашої. Для іграшок використовувала фетр, бісер, нитки для вишивання, декоративні ґудзики, в якості наповнювача - синтепух.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    І в продовження теми фетрових ялинкових прикрас:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    І останні фетрові прикраси на ялинку:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Agrafka запрошує до творчої майстерні

    Наш рушничок на Великдень.

    [​IMG]