Алергія --> астма -->?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mysha, 7 Вересень 2010.

  1. mysha

    mysha New Member

    Вже більше року як старшому поставили цей діагноз, бронхіальна астма як наслідок аллергії. Цікаво чи є серед форумлянок мами дітей-астматиків. Як ви рятуєтесь під час чергового бронхоспазму? Про нас розкажу, що в малого атопічний дерматит і бронхоспазм виникають після потрапляння будь-якої харчової хімії в організм. На жоден натуральний продукт аллергії (і як наслідок бронхоспазму) в нас немає. Останній приступ (він вже триває чотири дні) в малого на хліб, доведеться купувати хлібопічку і пекти хліб самій :ed4d70def841dc74b57. Йогурти, солодощі, соки, морозиво - все тільки домашнє. Рятуємося гомеопатією, але часто помагає лише вентолін :girl_sad:
     
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Діти-астматики

    Це я вже вдруге чую, що реакція була на хліб.
     
  3. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Діти-астматики

     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Діти-астматики

    крім гомеопатії можна пробувати но-шпу, особливо на нічні спазми гарно рятує.
    нам ще помагає сісти в лазничці і запхати руки під дуже теплу воду.
    і часто, як не дивно, банальний пертусин, але якщо на самому початку приступу зловити

    ну і категорично ніяких антибіотиків, антигестамінів і крапель до носа, а також мазюк на дерматит.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти-астматики

    мій брат довгий час, поки не минув цей період, бронхоспазми переживав за допомогою еуфіліну, нічого іншого не допомагало....
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Діти і алергія

    для мене тепла вода і пара були практично найпершим поштовхом до бронхоспазму. теж мама мені еуфілін давала.
    ттт, астму "переросла", вже десь років 13 не мала приступів. сподіваюсь, що вже і не матиму.
     
  7. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Діти і алергія

    А як вона в тебе "з'явилася"? Ти хворіла часто в дитинстві? Чи то вроджене? Просто в мене Настя має часто бронхіти, а мені страшно, щоб вони не переросли в бронхіальну астму. Чи таке неможливо?
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Діти і алергія

    При "класичному" лікуванні "тяжкою аптечною артилерією" - лєхкО!
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти і алергія

    мені допомагав ісландський мох, але якщо не сильний приступ.
    Тут на форумі були лінки на гімнастику у часі приступів! Шукайте - варте уваги!
    Погоджуюся з думкою про спорт! Також забрати з дому всі килими, книги і статуетки поховати під скло далеко...
     
  10. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Діти і алергія

    І ми пару тижнів назад долучилися до бронхо-асматиків. Тільки з лікарні виписались. Головне, що вже рік ніяких проявів алергії не було, а тут на тобі. Я одразу купила небулайзер і запаслась вентоліном. З еуфіліном нам капельниці робили, а потім в таблетках неофілін виписали. Доречі, я на 100% вважала, що то в малої харчова алергія, але виявилось, що на кліщів, які в пилюці та пухових подушках і одіялах.
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Діти і алергія

    угу. але серце садить немилосердно...
    в мене брат йогою виліз. але то в старшому віці. самостійно, по книжці.
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Діти і алергія

    Трохи наофтоплю тут на користь спорту - ви, Ніколь, нагадали мені випадок з життя мого мужа.
    Був у нього однокласник - високий, худюсінький, слабонький, астматик страшенний. А в середині 90-х були популярні ті всі "качалки", східні єдиноборства і т.п. От мій муж його туди і привів. Однокласник почав займатися тим всім спортом, м"язи наростив, астма пропала. Тепер сильний здоровий мужик, має двох діток, старший хлопчик з моєю малою в одну групу садка ходив. До речі, та дитинка теж мала приступи астми, мама з ним у лікарні лежала. Не знаю, чим там лікували, але зараз загартовують дитину, вдома легко вдягнена, активна, на вулиці без шапки навіть при такій погоді, як у перші дні вересня - приступів, ттт, не було.
     
  13. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Діти і алергія

    Ука, дякую, що нагадали про но-шпу, я вже про неї забула і дуже давно не користувалась. А спазми в нас переважно нічні, особливо о 3-ій годині ночі, коли активізуються легені.
    Згадала: гарно помагає міцний чорний чай, він має таку ж дію як еуфілін. Заварюю звечора з цукром, а вночі даю, коли починається кашель і малий будиться. Якщо давати вночі - на сон не впливає, головне не випити перед сном - тоді може не спати.

    ми також купили небулайзер і спейсер. Маємо вентолін в небулах та вигляді інгалятора. Але це на крайній випадок.

    У нас було те саме, я думала на горіхи - виявилось на пильового кліща, кота, пір"я, запах хлорки. Але ми дуже жорстко обмежили його від цих аллергенів і через півроку ця аллергія пройшла. Вже перевіряла не раз, зате з"явилась аллергія на харчові добавки, ті продукти, що ми вживали ще місяць тому - для нас страшні аллергени. Ось уже і до хліба дішло. Чоловік в шоці! :shok:
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Алергія --> астма -->?

    Сунувся по гарне формулювання у Вікіпедію:
    (* - Сенсибилизация (биология) — повышение чувствительности организма к воздействию раздражителей, вызывающая аллергическую реакцию.)
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Алергія --> астма -->?

    Я рятувалась залежно від складності то кодтерпіном, коли ще могла дихати, то вентоліном, коли вже задихалася. Діагноз був поставлений помилково, виписано була купу складних і дорогих препаратів, але маючи уважного-поважного медика в родині, отримала пораду почекати і не приймати того, розібратися з собою, з'ясувати що могло спровокувати і усунути. Майже рік ми жили без килимів, без побутовою хімії, іграшок, книжок все було сховано, але задуха тривала. Мені ставало дуже паскудно, і якось моя мама мене спитала чи я ще приймаю ок (оральні контрацептиви "Жанін", вона також їх приймала і каже, що почала кашляти, а до того в неї не було безпричинних кашлів) я сказала що приймаю,то було вже майже 1,5 року як я їх приймала і в побічних ефектах було прописано про можливі приступи кашлю та задуху, але маючи гінекологічну проблему, чемно пила, що лікар прописав і бачила позитивний результат, тому й не подумала на них грішити. І жоден лікар, жоден, до якого я зверталася, а я зверталася до трьох спеціалістів, здавала алергопроби, не запитався мене про те, чи я приймаю будь-які ліки. І про харчування питали, і про спосіб життя, і про те, чи в родині були астматики (а їх не було і лікаря це не насторожило). Я перестала вживати ок і після того як я знайшла причину, приступи пропали. Я вже не асматик. В квартиру повернулися книжки з балкону, килими, пухові подушки, все як і до того. Тому батькам наполегливо раджу перевірити дітей у кількох спеціалістів, і якщо мама має сумніви, то ще у кількох і лише тоді давати дитині призначені ліки
     
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Алергія --> астма -->?

    як каже мій тато :"історія Аб Етом умалчІваЄт"
    впринципі, спочатку бронхіти бронхіти, дупця сколена пам"ятаю була добряче (антибіотиками ж напевно), лікарі відривались на дитині по повній. а тоді приступи почались. на червоні фрукти, на тварин, на "перебір" солодощами, на сезонне цвітіння.
    осьанні приступи,чи то сигнали про їх наближення, були у 4 чи 5 класі з появою кошенятка вдома. котика депортували на села, і потім якось вляглось все, залишилась проста сезонна алергія, але вже без приступів.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Алергія --> астма -->?

    хоча питання не до мене, щодо свого брата можу сказати що він був з дитинства аллергік, тобто його обсипало на все підряд, мав вдитинстві страшенний діатез - прям корки на щочках були, в 2 рочки тяжко переніс коклюш, після того бронхіти і кашлі мав постійно, в 6 рочків переніс двостороннє запалення легенів, ну і в общєм після того легені були вже в такому стані що чуть щось не те - одразу бронхіт, причину аллергій також не було виявлено, але приступи були часто і сильно. От тоді коли вже всі алергологи-пульмонологи його дивились, один не зовсім лікар, але людина яка лікувала людей народними засобами і баоенергетикою порадив спорт....але інтенсивний спорт - все як рукою зняло.

    ---------- Додано в 13:19 ---------- Попередній допис був написаний в 13:17 ----------

    ну.... в ті часи, на початку 90-х самі знаєте в аптеках нічого ніколи не було а якось треба було приступ пережити...
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Алергія --> астма -->?

    Мій чоловік в дитинстві мав бронхіальну астму. Переріс в 12 років. Я переконана на 99,99%, що астма та зароблена свекрухою, яка його годувала в 2 міс. абрикосами, бо очко закисало, в 3міс. поїла клюквою, бо вітамінів мало і він часто хоріє і тп.

    під час пологів я начиталася море інфи про астму, тому вдома в мене не стало пухових подушок, одіял. був кіт, який поїхав жити до родичів. Я скоротила мінімально ризик алергенів (як я думала). Пригодовувати почала пізно і зрештою через те, що малий нічого не їв, в мене виходив педприкорм. Намагалась довго годувати грудьми (вийщло тіко 1,7міс).

    Минулої осені в жовтні малий захворів , як потім виявилося бронхітом, вночі так сильно кашляв, що я була впевнена що то кашлюк. Якісь аналізи, туди-сюди, лікарка каже бронхіт. Лікувалися не антибіотиками, досить швидко ті кашлі минулися і все. Але в малого залишилися спазми в диханні. Лікарка сказала, що то астматичний компонент. Тут я реально перелякалася!!! Я малого з дитинства ніби загартовую, не кутала, купала в прохолодній воді, в спальні в нас 18-20 градусів. Шапка і колготки, вже якщо дуже холодно. Тепер влітку знову був бронхіт (то вийшло в мене, що соплі, які я не знаю як лікувати і тому не лікую опустилися йому на бронхи) і знову спазми легенів, дихає животом. Лікарка сказала що вносить нас в групу ризику астматиків :sad: Бронхіт вилікували. Спазми лишилися. Де шукати алерген?? в нього чиста, гладка шкіра рожевого кольору! Я вжу думала, що то щось в спальні - підозрюю меблі, сам ремонт (стіни, підлоги) і можливо матрац (там якась гречка є), хоча матеріали ніби всі якісні мали би бути, або ж то клімат наш Львівський і то не зовсім астма, а просто спазми такі, бо за кордоном йому все ок. Про всяк випадок їздила в Солотвино на соляні шахти...

    Дівчата, як то починалося у ваших дітей? одразу чи були предвісники? бо я з нашою спадковістю постійно в очікуванні того діагнозу :sad:
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Алергія --> астма -->?

    Проби треба робити.
    А з профілактики - вентиляція і спорт.
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Алергія --> астма -->?

    не знаю чи виявимо щось, то й не роблю. бо переконана, що в нього якщо є алергія, то не харчова. Бо якщо ми десь їздимо по україні, то харчування те саме і спазмів немає, а спазми в нього є тільки ввечері, коли лежить у ліжку в спальні.

    але в нього ті спазми дивні. Він ними може керувати - якщо я його штуркну і скажу, щоб дихав нормально, він починає дихати нормально, не животом! Таке враження, що він якщо чимось дуууже захоплений, зайнятий, то ЗАБУВАЄ як дихати правильно, чито процесора не вистачає на всі дії :)

    Лікарка сказала, що якщо він може управляти своїм диханням, тоді це не астматичний приступ. а що тоді?