Алкоголізм

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    трохи корисних посилань по темі

    Чого так багато інформації для співзалежних. Бо це власне ми з вами і є. Жодна людина яка жила хоч який-небудь тривалий час з алкоголіком не може сказати що це на неї жодним чином не вплинуло. Алкоголізм близьких впливає на нас дуже сильно :sad:. І перше мусимо допомоти собі, а потім навчитися як допомогти алкоголіку, якщо, звичайно, хочемо.

    aa.lviv.ua/ua/pages/interest.htmспільнота АА у Львові. Це тут у нас. Допомога близько. Не знаю чи є групи для співзалежних, але кого це цікавить, думаю можна легко взнати.

    http://www.houseofhope.ru/ - перший міжнародний форум АА (анонімних алкоголіків). Є підфорум для співзалежних (родичів, дружин, дітей алкоголіків)

    «Информация для созависимых (с форума АА)
    Если хочешь, чтобы он не пил...


    http://forumaa.net/ - ААшный форум, с веткой для Созависимых (http://alanon.su/), вообще на нем много можно получить советов, хорошую поддержку, почитать об опыте.

    http://alanonvesvalo.narod.ru/ - сайт для співзалежних
    http://www.aarus.ru/ - официальный сайт АА России

    http://mne-ploho.narod.ru/Knigi.html -Девочки, тут масса электронных книг, доступных для скачивания по вопросам алкоголизма и созависимости, а так же для ВДА (взрослые дети алкоголиков).

    http://alanonvesvalo.narod.ru/
    http://alanon.narod.ru/ - alanon@yandex.ru – вот это эл. адрес виртуальной группы Ал-анон. если хочешь в нее вступить. Это ежедневный рассылки из ежедневника Ал-Анона, общение с такими же как и мы, только в духе именно Ал-Анона, т.е. без наставлений, осуждений и тЫдЫ. Группы кстати помогают найти грань: моя жизнь, его жизнь. Т.к. в группах надо рассказывать именно о себе. А не так, что мой алкоголик сделал тото и мне так плохо. Ах он гад. Нет, не так. Я такая-то, в моей жизне то-то, меня беспокоят такие-то мысли и переживания и тЫдЫ.
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2010
  2. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Якась чорна смуга почалася в житті. Чоловік вчора прийшов п'яний (як і попередні два дні),сьогодні сказала щоб збирав речі і забирався на всі чотири сторони. Протверезився почав просити вибачення, пояснювати, що в нього зараз не йдуть справи на роботі, тому і п'є. Сил моїх щоб терпіти то все вже немає. Ще й до того всього пару днів назад дізналася що вагітна. Жити не хочеться не то що дитину народжувати. Я відчуваю що з такими думками і постійними стресами скоро попаду десь в дурку. Можливо хтось знає спеціалістів які можуть вилікувати алкоголізм (Без відома і згоди хворого). Або хоча би щось порадьте.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    А ви впевнені, що то алкоголізм? може просто тимчасова його слабкість? має бути причина того всього. Якась конкретна і вам треба її вияснити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Дуже хороша тема!!!
    В мене чоловык не пє, але от тато раз на 2-3 місяці мусить собі добре хильнути на 2-3 дні... Потім ніц не памятає... Лікуватись не хоче бо каже що він від алкоголю не залежний... Але за ті 2 дні встигає на пяну голову наробити кучу дурниць про які навіть не памятає...
    Був час коли моя мама додавала йому в їжу (тайно від нього) таблетки під назвою "Тетурам" (або щось подібне). То при вживанні алкоголю відразу сильно підвищувався тиск і він боявся пити горілку... Але він вже не молодий, тому давати ті таблетки трохи страшно, аби біди не наробити і гріх на душу не брати (хоча не знати де більший гріх...)
    Можливо Ваша вагітність допоможе врятувати чоловіка від тієї звички...Поговоріть з ним... Навіщо йому буде та робота коли не буде сімї? Хай визначить для себе пріорітети...
    ПС: зараз багато чого можна радити, але по своїй сімї знаю що поки людина сама не захоче, то хоч горохом об стіну.....
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Такі зриви трапляються останнім часом приблизно раз на місяць. Після того йде багато вибачень і обіцянки зав'язати з пиятикою. А потім все спочатку. Намагалася. говорити: "Можливо є якісь проблеми?". "Ні, я дуже щасливий що повернувся в сім'ю (ми три роки не жили разом розійшлися через його зраду) просто ще в голові бардак і я маю у всьому розібратися." Але ж людині не 16 і навіть не 20 років. Йому майже 40. В такому віці вже можна би було зі всім розібратися. І ще мені здається людина яка втратила сім'ю і три роки тяжко доббивалася того щоб повернути дружину і дитину мала би цінувати те що має.
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

     
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Значить, не цінує.

    Можливо, варто прислухатись до себе. Ви дійсно хочете бути з ним? Наскільки ви цього хочете? Чи настільки, щоб терпіти його пиятику?

    Взагалі, щиро вам співчуваю. Мій колишній чоловік теж то діло полюбляв, коли напивався міг і стільцями в мене кидатись, і плакати, і кричати матом - короче - огидне видовище, мушу вам сказати. Теперішній чоловік, слава Богу, взагалі не п'є, за що йому безмежно вдячна. Настільки вже від тої мерзості відвикла, а тепер почитала ваші дописи і нагадала собі то всьо:girl_mad:.
    Тримайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    запамятайте одне - ВІД СТРАХУ НЕ ПЕРЕСТАНЕ ПИТИ! ніколи. страх у алкоголіків,у 100 разів менший, ніж потяг до акоголю. і жодних - кодувань, магнітів, бабок і т.д. тільки свідоме медикаментозне лікування. і від себе раджу - молитва за людину яка вам не байдужа.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Колись в дитинстві мій тато пив. Отак само. Раз на місяць на 2-3 дні (потім це стало вже 5-6 днів, а потім і більше). Це був ужас. Він приходив додому і починав показувати, який він "голова сім,ї). Бив всіх, нас дітей і маму, боялися лягати спати, бо міг включити газ або підпалював простині, на яких ми спали. Потім, коли "запой" проходив, падав на коліна і просив пробачення. Не памятаю, але дуже скоро ми (діти) стояли осторонь і дивлячись, як він прсить пробачення, молились щоб мама не пробачала. А вона все вибачала і надіялась що перестане, бо в інші дні він був золотий. Так продовжувалось дуже довго. Ми вже попідростали, потім він вже нас і не бив, бо могли вже всі разом і захиститися, правда поодинці в хаті не зоставалися. Але треба було весь час за ним слідкувати, бо тільки відвернешся і вже щось з хати пропаде. Виніс і продав багато чого. Потім ми з мамою поговорили, щоб вона розлучалась, бо це все тягнулось довго дуже (десь біля 10 років), сказали що нам краще ніякого батька, ніж такого. Вигнали його з хати і все. Тільки тоді все це припинилось і ми зажили в тишині. Чоловік мій теж пив, правда після розмови погодився "підшитись", але то все "фуфа". Як я була в роддомі, так нахлявся, що не міг стояти. Вийшла я з роддому та й вирішила розлучитись, бо знаю як хоче пити то буде і ніякі таблетки, уколи і т.д. нічого не поможе, тільки бажання і воля людини.
     
    • Подобається Подобається x 22
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Колись від алкоголізму лікували мого двоюрідного брата....пробували багато способів....останній раз ніби допомогло (не пє 2,5 роки)...лікувався на Топольній...в лікаря афроамериканця Івона.....інколи на ті прийоми я ходила з ним, і той лікар сказав золоті слова: "Цю проблему (алкоголізм) впершу чергу повинна розвязувати сама людина, а я йтиму за Тобою і допомагатиму Тобі...але якщо Ти думаєш, що я йтиму попереду і тягнутиму Тебе-то нічого з того не буде..."
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Чому? Мій дід саме через страх і перестав пити, верніше після "бєлочки". Не знаю, що йому там привиділось, але після того він змінив своє відношення до випивки.
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Алкоголізм

    І у мене тато пив, може і дальше п"є, навіть не знаю. після розлучення з мамою категорично заборонили дзвонити пяному. Згадую ці роки з жахом. Як не хотілось йти додому, бо будуть скандали. боялась йти до школи щоб не лишати маму саму, жила в постійному страху. і то в 10 років:girl_sad: не розумію, як можна бути таким егоїстом, і таке робити з власними дітьми??? Хіба то справжній тато?
    Раджу вам не жаліти його, думати в першу чергу про себе та дитинку...але звичайно шанс треба йому дати, поговоріть з ним, скажіть що ви настроєні рішуче, якщо не буде змін - кінець.
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм


    це ж добре. але вважаю це виключенням.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Цілком з вами згідна!Людина тільки свідомо може перестати пити і почати лікуватись,а оте підсипання,кодування не радила б.В мене не так давно дуже близька мені людина,зірвалася,і 2 місяця запой,нічого не допомагало,дійшло як просвітлення,сам погодився лікуватись.
    Меліса,але раз в місяць,це не є алкоголізм,на мою думку.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    І в мене сусід перестав пити після того як на Кульпаркові побував...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Мелісо, наскільки я пам'ятаю з ваших розповідей (якщо нічого не плутаю), чоловік повернувся до вас після тривалого розриву.
    А до першого розриву ви не помічали за ним таких нахилів?
    Може, він не розрахував і не дуже витримує сімейне життя. І почувається винним. І справа зовсім не в роботі?
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Раніше таке траплялося але дуже рідко. Тим більше я йому сказала що вагітна. Він спочатку дуже зрадів сказав що вже давно мріяв про другу дитину. І тому я не розумію причини таких показових виступів. Намагалася з ним поговорити каже що все чудово що він щасливий. Я нічого не розумію. Якщо сьогодні знову прийде п'яний зберу манелі і буде по всьому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Зібрати манелі ви завжди встигнете, в мене таке правело: з кожною думкою треба переспати, а потім щось робити. Добре обдумайте те що збираєтесь зробити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм

    Щось мені на думку наразі приходить те, що причиною може бути його почуття вини. :o
     
    • Подобається Подобається x 1