Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформацією

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем cjomcjomka, 25 Червень 2012.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    біда прийшла в сім'ю неочікувано. в 2006 році в сім'ї Надії народився синочок Максим. пологи були тяжкими, із застосуванням вакуум-екстрактора та з витисканням дитини. проте, після народження і упродовж перших років життя ніхто не помічав відхилень в розвитку дитини. ну пісяє в памперс, ну не хоче розмовляти до 3 років, ну робить збитки... проте і у 3 хлопчик не заговорив. з 4 років навчився користуватись туалетом, близько 5 років став вимовляти окремі слова. і на тому справа стала.
    Максим народився за кордоном, у лікарні маленького містечка. коли стало зрозуміло, що дитина відстає в розвитку з незрозумілих причин, сім'я стала шукати відповіді. батько возив хлопчика до Тель-Авіва, де однозначно визначили, що винні вакуум-екстракція і витискання новонародженого, та провели Максимкові курс остеопатичної терапії. проте лікарі з рідного містечка в один голос заперечують, що причиною проблем стали родові травми. навіть точного діагноза хлопчикові не ставлять, явно "покриваючи" колег з пологового відділення.
    останнім часом до поведінки Максима додалися спалахи агресії.Хлопчик явно страждає від того, що він не такий, як його однолітки.
    я прошу про допомогу. не грошима, а інформацією. хто знає лікарів - спеціалістів з аутизму та вад розвитку, в Україні чи за кордоном, - відгукніться тут або в ПП. хто колись стикався з подібною проблемою і ті, хто бореться за майбутнє своїх дітей зараз - прошу, поділіться досвідом. наперед дякую усім небайдужим людям
     
  2. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Якщо не помиляюсь, то лікарі з центру Джерело дуже компетентні в цих питаннях. Тільки те що там консультація по запису і може бути назначена і через місяць.
     
  3. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Можна в Джерелі консультуватися. Також можна звернутися в Контакт.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    у нас у Львові є центр "Контакт", який працює з дітками-аутистами із всього західного регіону. Я не маю їх координат, але можна пошукати через довідкові.
     
  5. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    подаю некомерційну інформацію про неприбуткові організації Львова, які займаються діагностикою, терапією та програмами у галузі розладів спектру аутизму. Інформацію передаю у рекомендаційному порядку. Кожна з організацій може бути сильнішою у тій чи іншій роботі або методі

    КОНТАКТ
    http://www.autism-contact.org.ua/
    фонд Контакт

    ДЖЕРЕЛО
    http://www.autism-spectrum.org.ua/
    сайт працівників Джерела по проекту у галузі розладів спектру аутизму

    http://www.dzherelocentre.org.ua/
    сайт самої організації

    ВІДКРИТЕ СЕРЦЕ
    Фонд Відкрите серце
    http://uk.wikipedia.org/wiki/Відкрите_Серце
    на жаль сайт не маю :sad:

    стаття про Відкрите серце
    http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?autizm&objectId=1107262

    звязок із керівниками "Відкрите Серце" можна тримати і через цю організацію
    http://kolpinglviv.ucoz.net/


    приватні рекомендації, поради чи приватні телефони - можу надати у приватному порядку
     
  6. opko

    opko Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Наша сім'я зіткнулась із схожими проблемами, тому можемо поділитись тим, що пробували чи плануємо пробувати.
    1. загальновідомий метод Козявкіна це - міжнародна клініка відновного лікування в Трускавці, "Еліта" у Львові, Львівське відділення медичної реабілітації лікар Падко В.О.
    2. методика Г.Домана - Інститут розвитку людського потенціалу у Філадельфії.
    офіційний сайт
    3. Джерело, про яке говорилось вище.
    4. та безліч нетрадиційних методів починаючи з дельфінів та коней та завершуючи голкотерапією.
    Напишіть будь-ласка, що конкретніше Вас цікавить.
     
  7. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Що ж за проблема така у цих організаціях - ніхто не має нормального працюючого сайту :sad:
    "Контакт" має на своєму сайті тільки контактні дані - аж каламбур вийшов :)
    "Відкрите серце" взагалі сайту не має і інформація про нього дуже "розпливчаста".

    "Джерело" хоч і має сайт, але організація зовсім нікудишня. Ми туди цілий рік тикалися, але абсолютно ніякої користі з того не було. До психолога на консультацію намагалися попасти дуже довго, стояли в черзі. Нарешті через півроку (!) потрапили, на консультації психолог гарно мене вислухав, дав заповнити анкету величезну, а сам не сказав ні слова. Лише пообіцяв, що результати згодом будуть. Потім я півроку намагалася взнати результати - нічого не вийшло. Так ми більше до психолога і не попали.
    Були раз в "Джерелі" в логопеда - вона теж нас вислухала і на цьому все. Більше до неї не попали.
    Ось така допомога від того "джерела"... Певно, користь з нього є тільки діткам з ДЦП - їм там організовують дозвілля.
     
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    маю знайому сім'ю. Донечці майже 5. Лише тепер починає говорити,але не відмінює слова. Велика голівка, широко посаджені очка, великий ротик. Сьогодні почула від людини,котра займається з дітками аутами,і спілкувалась саме з тою дівчинкою, що у неї прояви аутизму. І не йде мені то з голови,бо батьки того "не бачать", нічого не роблять, знаходять тому всьому якісь примітивні пояснення. І болить мені душа за дитину.
     
  9. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Може, згодиться. Це сайт, де збираються батьки, в яких діти з вадами розвитку. Люди там не байдужі, , підкажуть, куди звернутись, до кого. Це, переважно, громадяни Росіі, але Ви пишете, що консультування і лікування за кордоном підходить.
    http://conf.7ya.ru/frameset.aspx?cnf=Others
    Нехай все вийде!
     
  10. Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Оля, я з Вами категорично не погоджуюся!
    Ми відвідували Джерело майже 2 роки, ходили і на заняття з окремими спеціалістами, і на групові в басейн. Моїй дитині дуже там допомогли, і зі мною психолог працював. Я їм всім дуже вдячна!
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    в Максимка гарне личко...
    розумієте, "прояви аутизму" - то діагноз, поставлений на око. В Україні невропатолог відправила хлопчика на енцефалограму, а він не може пройти цю процедуру, бо не висидить на місці і неможливо йому пояснити, що то треба і не боляче.
    де можна нормально діагностувати захворювання? - от що мене цікавить.

    всім дуже дякую за інформацію!!!
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Це величезна проблема, що в нашій країні навіть не вміють батькам пояснити про те, що їхня дитина особлива. Погано працюють психологи. Маю таких знайомих, які досі до такого ступеня відмовляються вірити в присутність синдрома Дауна в дитини, що дали дитя в звиклу школу де інші дітки на 4 роки молодші в першому класі, а мати всі 8 класів водила його в школу і сиділа під класом всі 5-6 уроків все стверджуючи, що їх син такий як всі.
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    це справжня трагедія. Трагедія - не те, що твоя дитина особлива,а те, що ти не розумієш цього, не усвідомлюєш цього,не приймаєш це. Тим самим, забираючи у своєї дитини практично все.
    Мені,звичайно, легко говорити,бо не була у шкірі тих батьків,але й за чужих дітей душа болить.
    Садок, дільничий педіатр, логопед. Я не розумію.
    У нас в Стрию є дуже хороша дівчина, яка займається з такими дітками.
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    я б скоріше сказала що самі батьки в то вірити не хочуть, їм пояснюй, не пояснюй - що горохом об стіну. В мене колись в групі дівчинка була. Там навіть по самій хотьбі можна стверджувати що з нею не все в порядку, а батько викладач на наші кафедрі, дитину старостою зробив. Чесно, шкода її було. Але інколи це просто до сказу доводило. Людина немає ні найменшого поняття що робиться, інколи себе навіть дуже не адекватно поводила. Всі викладачі просто вимушені були ставити хороші оцінки, щоб доця закінчила з червоним дипломом. Ви неуявляєте, який скандал був, коли викладачі батькові сказали, щоб дочка не ішла в магістратуру, всі просто заздрять розумові її дочки. А те що весь потік з неї сміється це також пояснювалось злими заздрощами, молв присадити генія хочуть

    я не великий спеціаліст по цих справах, але може раптом і поможе. Колись лежала в Чорнобельській лікарні. Там досить хороші лікарі. Бачила як працюють різні психологи з дітками. Не пригадую чи були справи з аутистами, але памятаю що був один хлопчик, десь років 9, ні з ким не розмовляв, завжди був сам. На вечір до нього приходила психолог і гралась з ним, вчила, в останні дні він навіть підходив сам до інших діток дивитись на іграшки.
     
  15. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Видно, вони самі вибирають, з ким працювати. Якщо не знають, що з тою дитиною робити, то ховаються. Логопед нам зразу чесно сказала, що вона абсолютно не знає, як з малим займатися. А психолог, певно, теж не знав, але вголос не сказав...
     
  16. Drapegnik

    Drapegnik New Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    А може Ви почули і побачили те, що Вам хотілося почути і побачити? Ніби всі такі-сякі, а ми- унікальні? Не ВІРЮ що в Джерелі запис до ПСИХОЛОГА- на півроку наперед! До ПСИХОТЕРАПЕВТА- так. але не до психолога! І ще. "Не знають що робити"- це смішно. Можливо, Ви недобре почули те, що Вам сказали, прийдіть ще раз, перепитайте, а не судіть з першого враження.
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Інформація від Родинного Центру "Ляля-До-Ляля-По":
    Усім Батькам, у кого є дітки з особливими потребами, або тим, хто знає та може передати цю інформацію сім’ям, в яких є такі діти.
    Якщо Ви хочете бути не просто почутими, а отримати реальну підтримку та допомогу, звертайтесь протягом завтрашнього дня з 10.00 до 20.00, 24жовтня 2012р. за тел. (067 ) 314 27 88 Ольга;
    (093) 402 46 56 Ірина. А 25 жовтня ми чекаємо на Вас у смт.Брюховичі, зупинка «Чебуречна» , маршрутне таксі № 8, 22 . Збір з 13.30 до 13. 45год.
    Не залишайтесь наодинці зі своїми проблемами. Всі діти різні, але всі рівні!
     
  18. До Львова

    До Львова New Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Що саме вас цікавить? Ми знаємо про наш аутизм аже 1,5 року і можу охоче поділитись нашим Львівським досвідом. Данилкові зараз 3,5 роки. Пройшли школу Джерела, Контакту, Паростку життя і багатьох лікарів. АУТИЗМ ВИЛІКОВНИЙ!
     
  19. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    У моєї дитинки розлади спектру аутизму. Чесно кажучи пройшли ми багато лікарів, психологів, психіатрів і тд. Найкраще нам допомогли у лікарні на Орлика у неврологічному відділенні (там не лежали, лише ходили туди на консультацію). Сподобалось те що доктор нас вислухала і паралельно діагностувала дитинку сама. Вона бавилася з малим, давала йому завдання, показувала йому різні іграшки і показувала як бавитись з ними. В кінці сеансу доктор нам розповіла що вона про це все думає. Дяка Господу що у нас не такий тяжкий варіант як то буває. Порадили нам басейн, ходити до коней, ну і купу всякого різного. Пробуєм впроваджувати всі настанови в життя, але то дуже важко.
    В Джерелі нам порадили ходити до логопеда. Але не бачу сенсу в тому, так як малий мій не говорить майже. А логопед корегує вимову, а не вчить говорити.
    На енцефалограму нас навіть не посилали, бо як писала дописувачка, дитина не висидить, та і до 4 років енцефалограма мало інформативна у таких справах.
     
  20. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Аутизм, відставання в розвитку дитини... допоможіть, будь ласка, інформаці

    Ір, а в Контакті Ви були?