Басейни Львова і як в них навчитися плавати

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Грильяжка, 7 Червень 2009.

?

А ви вмієте плавати?

  1. вмію, плаваю доволі часто

    17,9%
  2. вмію, але плаваю рідко

    44,1%
  3. не вмію, але вчуся

    5,5%
  4. не вмію, але мрію навчитися

    30,6%
  5. не вмію й не хочу вміти

    1,8%
  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дівчата не хочу офтопити але може хто знає де навчать плавати, соромно зізінатися та я досі цього не вмію. Тел. і прізвище будь ласочка скиньте в приват
     
  2. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть знайти фітнес-клуб!

    в аквапарке учат плавать
     
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Навчіть мене плавати

    На тему мене наштовхнуло спілкування в чаті з Іспаночкою.За що їй велике спасибі В мене з плаванням якось з дитинсва не склалося, налякали мене дуже-кинули в воду думали попливу а я мало не втопилась. Тепер не вмію плавати і то моя Ахіллесова п"ята. Дівчатка розкажіть свої історії навчання плавальних рухів і може що порадите
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Пропоную додати опитування "чи вмієш ти плавати"
    Я теж не вмію (поки). Ходила в басейни, вчилась на морях-озерах... Боюся! Раз втопилась, то тепер страшно.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Зорянівонько я не вмію опитувань ставити може допоможете?
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Дівчатка, нескромен питання: а вас по нету вчити плавати? Тра поросити Мартіні шоб до Чату та Бані добавив ще Басейн.
    А якщо сурозно то найліпше вчитися плавати, то заплисти на лодці чи катамарані на середину озера чи водойми і вилізти чи встрибнути звідти. В паніку не падати, а просто довіритися природі. І попливете. Я сама так плавати навчилася, а до того ніхто не міг навчити навіть на воді лежати.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Сауну з джакузі...
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Дякую,Грильяжко:girl_smile:тема дійсно дуже актуальна, адже сезон відпусток розпочався і всі ми скоро поїдемо на моря/озера/ріки відпочивати,загоряти і плюскатися у водичці. А плавати не всі з нас вміють..Особисто я плаваю двома стилями - як сокира і як камінь:girl_haha::girl_haha::girl_haha:тобто зразу іду на дно. Вчили мене плавати довго,нудто і майже безрезультатно починаючи з років так десь 5-6..
    Топилася я теж разів зо штири за життя..
    Як мене вчили плавати..о,то ціла епопея..кожного року тато терпляче намагався пояснити мені тупій,як правильно махати руками і ногами у воді..у результаті дитина як камінь гарно йшла на дно..Пройшли роки, дитина виросла,а плавати так і не навчилася..Поїхала дитина відпочивати з друзями на Закарпаття.Поїхала в Берегово в басейн..басейн там глибокий, глибина 3-охметрова...от і вирішили добрі друзі повчити Іспанку плавати та й кинули на тоту глибину...нічо,вибарахталася сама.В тотому Берегово навчилася троха на спині пливати.. приїхалисьмо на Латорицю, то я вчилася плавати з пластиковою пляшкою( в трусах :))) минулого року на морі вже самостійно пробувала плавати - шось не дуже виходить:)
    От такі от пироги..
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я теж не вмію і ніколи вже не навчуся..дуже боюся після двох потопів свого тіла у водную глибь...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я не змогла проголосувати, бо плаваю але погано, а варіанту такого не побачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Як я люблю воду, плавати, iтд. То шось страшне. Я страждаю коли лiтом погана погода, чи ще якiсь труднощi з басейнами. Озера в нас досить бруднi, то в них не покупаєшся, ну i з морями у нас iншого роду труднощi... Я навчилась плавати десь в 11 рокiв на спинi, i потiм за наступнi два лiта з горем пополам нормально на животi. Плаваю нормально, вмiю вiдпочити, якщо замучись махати руками. НАвчилась сама якось. Мене намагались вчити, але нiчого з того не виходило, потiм якось само вийшло. На морi/океанi плавати важче, бо хвилi звичайно огого, не жарт. Тому стараюсь далеко не залазити, особливо якшо сама. Доцьку привчала до води ще минулого лiта :) вона теж обожнює купатись, не витягнеш з басейну. Навчилась вже ногами гребсти коли одягнена в спецiальну плавальну "куфайку", i сидить у надувному колi, поступово будем якось розвивати бажання плавати, а не тiльки барахтатись, хоча це не суттєво зробити одразу.
    Топитись страшно, я знаю! Я раз теж мало не втонула у басейнi, де робили штучнi хвилi. Я якось не зловила ритм хвиль i плюс вiдстань частота хвиль була дуже коротка i я поки з одної вибралась, то друга мене вже накрила. Менi б не дали втопитись, бо рятувальник вже стояв готовий за мною ниряти. Просто мене хтось за ногу пiдштовхнув i я вже знайшла дно, i вiддихалась. Проте води не боюсь всеодно, просто обережнiша стала.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я вдитинстві також не навчилася плавати, хоча в нас в школі було плавання, а ще дідо пробував вчити на морі... Але свідомо почала вчитися два роки тому на морі. Муж вчив. :) Навчилася лежати на спині на воді!!! Трохи "вмію" плавати на воді "по груди", глибше не заходжу... Може й навчилася б, але муж пропонували, як Адріася писала, "вчитися на глибині", пробував це реалізовувати не зовсім з моєї волі, нагнав страху...
    Дасть Бог погоду і здоровля, будемо подовжувати вчитися ще й цього року... Солона вода - це клас, в ній важче потонути. Так що вчитися на морі найлегше. В басейні в мене після того нічого не виходило...
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    А я боюсь плавати. Ще в школі мене посеред озера хотіли налякати почали розгойдувати лодку а вона взяла і перекинулася я опинилася під лодкою вже йшла на дно як мене витяг якиїсь чоловік. А мої так звані друзі втікли. Ледве відтрясли. Тепер глибше коліна в воду незаходжу. Незнаю навіть що буду робити цього літа на морі а тим більше незнаю чого я туди їду.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Мене навчив плавати тато (потім казав "на свою голову") на стрийській річці, де "гей-гей, стрімкі потоки" і температура води вище двадцяти не піднімається. Навчив так, що кинув мене на порівняно спокійне місце і дивився, як я борсаюсь. А вже потім вчив техніки.

    З того часу вода - моя стихія. )
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    А я плавати не вмію. Я води страшенно боюся й нікому наразі навчити мене плавати не вдалося. Походити по воді можу, а плавати не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    От і я так само. Панікер ще той! :scare:Мені навіть в голові обертається, коли заходжу вище пупа. Тому на морі тільки походжаю по коліна у воді вздовж берега. А Ромко на то дивиться і весь час питає, чи я ще довго бродити буду:girl_haha:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я плавати вмію, але не люблю. Я люблю загоряти, а в воду заходжу лише щоб пропливти метрів 10 туда і назад і все. От так , від плавання я не отримую задоволення
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    О! Як я люблю плавати...:girl_in_dreams:Цілий день би у воді сиділа (якби хтось дав:girl_sad:). На відпочинку взагалі не загоряю, лише граю волейбол і купаюсь.
    До речі, плавати навчилась сама. Просто дуже хотіла. Вчили мене, вчили, я то все слухала, запам"ятовувала, а потім якось сама й поплила (це було на морі).
    Для тих, хто хоче навчитись! Основне не боятись води (легко сказати...сама панікую деколи, коли знаю, що вже глибоко, тому намагаюсь триматись на розумній відстанні, взагалі, вода - це дуже підступна стихія...:girl_sad:). Якщо боїтесь, вчіться там де не є глибоко (я навчилась де мені було трохи вище колін:girl_crazy:). Не могла, якщо хтось підтримував, довіряла лише своїм відчутям і впевненості, і великому бажанню навчитись.
    Професіонали, не кидайте тапками в аматора і мої поради!:girl_cool: Чоловік би довго сміявся (майстер спорту з плавання...):xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    о, класна тема, я воду люблю з дитинства - для мене найкращий відпочинок завжди був на воді. Коли не озеро, то завжди був тазік з водою на дворі з травня по жовтень, сусідські тьотки завжди дивились на мене і перешіптувались: "Дитина вже синя, :girl_devil: і куди та мама дивиться?", а я всім їм на зло ніколи не хворіла застудами:girl_claping:.
    Колись їздили на озеро, де був такий місточок, з котрого я скакала і було по шию води. Одного року ми туди приїхали, мені тоді було років 9-10, я сміливо на той місточок... і... бульк... а дна нееема:girl_cray:, о мама мія, всі так далеко:girl_cray:... а я з води хапну повітря:girl_cray:, і знов під водов, туди-сюди руками-ногами борюсь зі стихією...метрів зо десять і почула дно:girl_crazy:. З істеричним переляком вийшла на берег і того дня більше в воду ні ногою:girl_bye2:... Але це був мій роковий урок з плавання, бо після цього я робила успіхи. Тепер на морі випробовую різні стилі плавання і можу досить далеко запливати, тільки боюсь всякої фауни морської, щоб чого не відкусила:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене плавати

    Я просто обожнюю плавати. Без води не уявляю свого існування. Мій чоловік колись казав, що я десь жабри приховую :)
    Плавати я навчилася у Харкові, коли пішла на озеро в бабці, і побачила жабу яка біля мене винирнула....бр, як я тоді злякалася....був вихід тільки йти на глибину, от так я і поплила :)))
    Ще згадалася мені кумедна історія, як ми в "Аквапарку"з подружкою вдягали шапочки і нам не дуже виходило :) Інструктор одразу насторожився :haha: типу, прийшли тут чайники плавати :haha: Подружка то не дуже плаває, але. Ледь-ледь натягнули ті шапочки і я давай стрибати, а мене інструктор аж за руку злапа " ТИ ПЛАВАТИ ВМІЄШ???" Сміху моєму не було меж. не хотячи, але впусти в басейн. Потім сидів і спостерігав за мною. Як зараз пам'ятаю, тоді він нарахував, що я проплипала 500 метрів без перестанку. Здивувася дядько :haha:))
    Моя порада тим хто хоче навчитися плавати. дівчата, спробуйте спочатку навчитися плавати на спині, так легше, а потім навчитесь і на пузіку :)
     
    • Подобається Подобається x 8