Безпека дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Руда Кішка, 26 Листопад 2007.

  1. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    зачепило мене трохи :) запитання "що ваш 7-ми річний син сам не гуляє?"

    З якого віку ваша дитина ходить зі школи сама, гуляє сама (гуляння під вікном в постіному полі зору мами не рахуємо) ? Для тих, у кого дітки ще маленькі: з якого віку ви плануєте відпускати дитину саму? (припустимо що криміногенна ситуація не зміниться до того часу на гірше)

    Я розумію, що якщо занадто сильно трястися над дитиною, то і в 16 років можна думати, що страшно його відпускати, але...
    Мене лякають постійні ситуації, де постраждали діти. То дівчинка-другокласниця йшла зі школи додому і пропала. Знайши через декілька тижні, її вкрав чоловік і заставляв жеребкувати в приміських поїздах. чи ще гірше, хлопчика згвалтував чоловік у власному ж підїзді. І таких історій купа :sad:

    Наразі думаю, що років до 10 син без нагляду ходити не буде. Які думки у вас?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Безпека дітей

    В мене сестра живе в штатах. Школа її сина знаходиться навпроти їхнього будинку. Так батьки зобов"язані відвести його в школу (хлопчику 8 років) і віддати вчительці, а вона відмічає, що батьки привели дитину в школу. Так само і забирають. Якщо по якимось причинам не можуть забрати, то телефонують, або пишуть записку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    ну ось тільки но завела тему, а на іншому сайті, де я спілкуюсь з батьками діточок, одна з мам як раз виклала наступне:

    "Ситуация следующая - до сих пор в себя прихожу.
    10 летнего сына в субботу по пути в музшколу в 12 часов дня заговорил молодой человек. Вроде предупреждали и долго расписывали, что с посторонними говорить нельзя, но его сбило что это был не подросток, а именно взрослый человек. Догнал по пути в школу, там и идти то квартал по очень людному месту и прямо от школы за рукав начал тянуть в переулки, там водил мин 10, ребенок не понял где он конкретно находится, начал плакать и просить что бы тот отпустил. На замечания 2 мужчин, мужчина ответил, что он его папа.
    Слава Богу, что он все таки убежал от него и его подвез дедушка на Жигулях, который по их "маршруту" ковырялся в машине.
    Результат - истерика до заикания. Потом выговорился, приезжала милиция, все вроде нормально, визуально ребенок отошел, но ....
    Появились вопросы про насилие - как это? Процесс вроде и знает, книжки хорошие на эту тему читали, но тут, начал задавать именно как это в подробностях. Пока тему замяли, будем наверное искать психолога. В голове сумбур. Начинаю думать, что могло с ним стать, крыша едет."


    І це 10-річний хлопчик, в суботу...
     
  4. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Трохи не в тему,але в попередніх дописах Ви висловлювали бажання привчати свого сина до соціуму,я своїх привчав що соціум ,то є вороже середовище, іпроблем ніяких не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    я не буду саму відпускати до 13 років.....
    предостатньо розповідей, щоб я боявся за свою малу....
    коли мені було 12 (приблизно) чувак якийсь до мене пристав: типу -- заходь в гості і тд.....
    я потім дізнався (за кілька років), що він педик.....
    добре, що у мене мозку вистарчило послати його подалі....
    а є ж діти наївні та довірливі....
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    в тому змісті привчання до соціуму малося наувазі - правила поводження в колективі, де ти знаходишся щодня.
    те, що проблем не виникло ще не оначає, що всі хто не ходив в садочок захищені від таких ситуацій. Це різні речі.
    І ще, вчи не вчи але дитина в 8 років яка б навчена не була, але опір дорослому просто фізично не зможе чинити.
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Мені здається від дитини багато залежить. Нас з сестрою мама відпускала самих гуляти коли мені було майже 4, а сестрі 2,5 р. на подвір"я ну і звичайно з вікна дивилась періодично. Моїй малій скоро 3 буде, а я собі не уявляю щоб вона сама гуляти пішла.... та ще й з молодшою дитиною. В музичну школу з 8-років сама ходила, і нічого. Як на мене важливіше начити дитину постояти за себе, бо за всім не вслідкуєш. Навіть в ті здавалось б не такі криміногенні часи десь в років 5 зіткнулась з педофілом. Батько покликав до дому, і так як ліфтом тоді самі боялись користуватись, ішли з сестрою пішки на 9. От між поверхами дядінька і пристав. Добре що тато через якийсь час вийшов подивитись чого нас довго немає.....
    Я вже починаю вчити що з незнайомим розмовляти не можна, брати нічого і кудись іти не можна, якщо починає хапати за руку треба голосно кричати і втікати.... потрібно підготувати дитину, щоб в екстремальній ситуації не розгубилась, а вміла привернути увагу оточуючих і не боялась захищатись.... Хоча коли наважусь дитину відпускати кудись саму чесно кажучи не знаю. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    До речі одна знайома дала корисну пораду. Вчити дитину кричати не "допоможіть", а "це не мій тато/дядько/дід". Бо мало що оточуючі подумають коли дитина кричить "допоможіть", може просто слухатися батька нехоче, ось батько його і волочить за руку куди треба
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    то стандартна порада
     
  10. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Мда-а-а....
    моїй рік 1 і 5 міс. ще саму не пускаю :)
    порадами скористуюсь. ну і важливо теж як вона буде в мабутньому поводити себе. Тобто якщо буе дівчина з херектером ( а на те виглядає) - то можна з 8-9 саму, якщо боязка і несмілива, надто скромна - тоді пізніше.
    Але важливо проговорювати і знати маршрут. Куди і якою дорогою ходити. Теж важливо орієнтуватися в часі (батько ж до Ljolik таки вчасно вийшов!!!).
    Решта ще від багатьох речей залежить.

    Наприклад виняток: я мав братів-сестер старших, що мене водили, а мою дружину батьки вчили просити дорослих перевести через дорогу... і в тому теж є рація. Бо мшина інколи страшніша за педофіла!

    Але все вищесказане - то теорія, за кілька років знатиму як воно і що...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Мене бабця років з 7 відпускала саму на подвір"я, але тільки тоді, коли там були старші діти. Хоча все-одно щохвилини бігала на балкон перевірити, чи все спокійно :)
    А з одної нашої сусідки я просто в шоці: вона свою найменшу дитину відпускає саму гуляти десь з трьох років! У кращому випадку в супроводі 5-річних братів... Поруч - базар, просто під хатою машини ганяють, а їй хоч би що!
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Безпека дітей

    В Канаді не можна до 13 років саму дитину відпускати. Тобто вже в 13 можна. Я раніше думала, що це божевілля, що вони вже самі себе бояться із тою своєю безпекою, але все більше переконуюся, що вони мають рацію.

    Зараз у нас так. Малого рано чоловік відвозить до няні, тоді перед обідом вона його веде на шкільний автобус, а біля школи їх вчителька висаджує з автобуса і забирає до класу. Тоді чоловік забирає. Якби мав забрати хтось інший, він має бути вписаний на картку, яку ми дали на початку року, гіпотетичних осіб, котрі би могли прийти по дитину, якби ми не могли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Безпека дітей

    В нас те саме. Діти самі ніде не ходять, ну хіба бавляться на подвір*ї. В парк, що від нас 5 хвилин ходьби мусять іти лише з дорослим.
    Нераз нагороджу мою племінницю дітлахами, а вона б воліла зі своїм хлопцем потіскаться, а тут мусить за дітьми одним оком дивитись:D

    Я також в свої роки сама до школи і на музику ходила, і сестру мама в 16 років саму в іншу країну відпустила. Але це були інші часи. Ну або діти інші :shy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Пупері, зізнайтеся ...а якби то була файна молодиця ? =)
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Мене до другого класу (тобто 7-8 рокiв) водили зi школи i додому. А вже в 3му сама ходила. Але мене видно Бог боронив, бо багато було випадкiв коли козли всякi приставали. Було менi 9 рокiв, я гуляла з подружкою по якiйсь вулицi, бiля нас зупинилась бiла дев'ятка i з вiкна висунулась морда досить молодого пацана а на задньому сидiннi була маленька дитина (може 2-3 р.) I вiн каже менi пiдiйди сюди я тебе хочу спитатись щось, а я стою бiля будинку ближче i не пiдхожу i кажу що я добре чую тут. А вiн знов "пiдiйди ближче", а я йому ще твердiше "Я i тут чую", тодi вiн каже "Поїдеш зi мною" я йому "НI" i ми почали досить жваво топати звiдти з подружкою. ЙОму впринципi нiчого не вартувало вийти з машини, i запхати мене в багажник. Нi я нi подружка нiчого б не зробили, та й вулиця була безлюдна. Отак. I багато у мене таких iсторiй є. :sad: Так неприємно. Я тi iнцiденти нiколи не забуду. Навiть не хочу думати що б було якби не дай боже зi мною щось сталось.
    Катю свою... напевно буду пильнувати. Бо, люди добрi, ви собi просто НЕ УЯВЛЯЄТЕ, яка кiлькiсть людей i дiтей пропадає в америцi кожен день. Таке враження що по новинам кожен день когось нового в розшук подають. А ще є тi про кого нiхто не знає. Жах! Коть мiй буде пiд пильним оком. Я лiпше сама її кудась завезу i привезу. Правда впевнена що будуть образи iтд. Хоча знаєте, навiть у подружки дома може бути збоченець тато який може будь що зробити дитинi. Нiде не є безпечно.
     
  16. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Не розмовляй з незнайомцем - це дурна порада. Отакі "немовлята" й стають легкою здобиччю.

    Мене виховали у атмосфері довіри до людей й довіри до світу. Зле швидко чіпляється до тих, хто наляканий. Коли людина довіряє світу, впевнено поводиться - нiхто не чіпляється до такої людині.
     
  17. Ома

    Ома Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Мені інколи здається, що Ви з іншої планети.

    Додано через 6 хвилин
    Велика річ у сучасному світі і у вихованні дітей - це мобільний телефон. Не уявляю собі, як раніше відпускали дітей без зв'язку. Мій 10 річний син ходить до школи і на кружки сам. Звідусіль відзвонюється - прийшов, заняття закінчилося, їду додому і т.і.

    У великому місті 7 - річну дитину не можна залишати саму на вулиці ні в якому разі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    [​IMG] от не тре таких провокаційних запитань!!!......
     
  19. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Діти були більше пристосовані до виживання, зараз мамка з тотою горщик носять до 21 року!

    Довіряти дитину мобілці? По-перше, вона лише створює ілюзію безпеки. Краще вже найняти няньку, якщо немає грошей на охоронця. Щоправда, іноді няньки вбивають дітей.
    Не встигне дитина скористатися мобілкою! По-друге,мобілка сама є небезпекою. Мобілка збільшує ймовірність викрадення дитини.
    Нарешті за статистикою група ризику діти 15 - 18 років, а не дошкільнята. За статистикою, більшість викрадень роблять люди знайомі (76:wacko:, а не незнайомці (24:wacko:. Зростає кількість викрадень жінками
    (43:wacko:, тому що жінкам легше викликати довір в дитини. Група ризику - діти 15 - 17 років, а не дошкільнята.
    Мораль? Бійтеся сусідів, родичів, своїх дружин та чоловіків. Встановіть камери контролю над дітьми у спальні...:D

    Кількість дітей, які гинуть під колесами автомобілів, та від природної цікавості, значно перевищує число викрадених дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ома

    Ома Well-Known Member

    Відповідь: Безпека дітей

    Щось я Вас не дуже добре розумію, чи то кінець робочого дня і тижня дає взнаки.
    Мені здається, що Ви не розумієте, про що йдеться. Можливо це тому що Ви живете в Білорусі, де ще зберігся совковий час. І як один із плюсів того часу - у Вас немає жебраків і злочинність, думаю, набагато нижче, чим наприклад у нас. Тому Ви так недоцільно жартуєте на таку тему.

    Чому це Ви так вирішили?
    Де Ви взяли таку статистику? Ви думаєте, що викрасти 18-річну людину простіше, ніж 7-річну дитину?
    Якщо Ви прочитаєте початок гілки, то побачите, що питання ставилось ось так:
     
    • Подобається Подобається x 3