Церемонія вручення Оскарів

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Olma, 8 Березень 2010.

  1. Olma

    Olma Well-Known Member

    За кілька хвилин розпочнеться щорічна церемонія вручення премії Американської академії кіномистецтва Оскар.
    Мені пощастило працювати цю ніч - тому можу спокійно дивитьсь всю церемонію в прямому ефірі :)
    Вже зaвтра зранку Європа обговорюватиме плаиття, фільми, промови..
    Пропоную тут поділитися враженнями :)

    Скажу своє перше враження. Sandra Bullock просто шикарна. Надіюся, що вона отримає Оскара за найкращу жіночу роль.
    [​IMG] [​IMG]

    Розчарувала Cameron Diaz. Не сподобалося мені її плаття... Якась вона на себе не подібна...
    [​IMG]


    Ну і SJP... Чарівна!!
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2010
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів 2010

    Так несподівано, що Аватар отимав всього 3 нагороди, та і такі незначні...
    Думаю James Cameron зараз дуже незадоволений... Було помітно його шок коли переможцем в номінаціі кінорежисер оголосили не його..
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів 2010

    Чим несподівано? Сюжет такий собі, тобто то взагалі "ненова історія", недаремно в неті порівняння з Покахонтас гуляли. Все взято спецефектами. За них нагороду отримали, то в чому проблема?
    А от фільм-переможець - дуже сильний і однозначно вартий уваги. І завершення фільму небанальне.
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів 2010

    дійсно несподівано, бо усі чомусь були переконані, що такий тривалий PR фільму принесе кращий результат (мені особисто той весь надміру награний шум навколо Аватару дуже не подобався). Але вважаю, що ті 3 нагороди навіть на фоні 10 номінацій - цілком адекватні... особливо цікавою була реакція Камерона у світлі того, що "майже вже його Оскар" отримала його екс-дружина :)

    що мене дуже потішило, - Сандра Баллок, її перший Оскар, дуже щира душевна реакція на нього, розкішний вигляд;
    2 нагороди Вперед та вгору - дуже вболівала за цей мульт (хоча його перемога була досить очевидною, бо інших достойних конкурентів у цьому році, імхо, не було)

    засмутило мене неотримання нагороди вже кілька років поспіль Меріл Стріп, вважаю її останні ролі дуже достойними, після її останнього Оскара отриманого у 80-х, вже однозначно було б дуже доречно і заслужено!
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів 2010

    Я щось ніяк не зрозумію одної речі. Чому Сандра БАллок, якщо англійською її всі кличуть БУллок? Звідки то взялося??

    Послухайте тут перші 35 секунд. БУллок. :confused:
    http://www.youtube.com/watch?v=gVws0dm9mvI&NR=1
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2010
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів 2010

    Подивилася нині фільм Невидимая сторона / The Blind Side, за роль у якому Буллок дістала Оскара. Щиро кажучи, додивлялася через силу, бо хотіла знати, за що ж вона того Оскара дістала. І так і не довідалася. За що їй дали таку нагороду? Я там ніякої гри взагалі не побачила. Порівняно із Меріл Стріп у фільмі "Джулі та Джулія", Буллок - сірезна миша. Взагалі жоден з акторів не заохочує дивитися фільм до кінця, а Буллок зокрема. Все банально по-голівудськи, без родзинки, без глибини, без вкладання душі. Вона казала, що вклала, але я хоч щиро вірила в це, була розчарована, бо ніц такого там не помітно. :confused:
     
  7. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів 2010

    Підтримую повністю! Я також не докінця розумію за що Оскар їй дістався? Хоча Сандру Баллок як акторку я люблю, але мені здається що в неї є цікавіші ролі у фільмах, ніж ця :girl_mad:
     
  8. Fechka

    Fechka Member

    "ОСКАР-2011"

    Лиш недавно ми обговорювали Церемонію вручення "Оскару-2010".Рік минув.На черзі церемонія вручення премії Американської академії кіномистецтва "Оскар-2011". В цей темі пропоную обговорювати фільми,акторів які попали в номінацію.Ну і звісно саме дійство ,що пройде 28 грудня 2011року.

    ---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

    Для початку ознайомлю всіх з номінантами.
    За звання-
    .
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    Для себе зробила висновок що Чорний Лебідь надто психологічний і страшний.
    Королівська промова мені подобається. Треба буде подивитись.
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2011
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    А ми були в захопленні. Я тим фільмом кілька днів жила.
    Щиро вболіваю за Наталі Портман. Ще так вболівала за Марійон Котіяр. І вона таки отримала Оскара тоді.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    Я не заперечую що він гарно знятий, і що акторська гра там на висоті але це не мого поля ягода. Я таким не хочу марити кілька днів і не тому що я якась тупа.

    Мені так ся видає що на другу жіночу роль виграє Хелена Бонэм Картер – «Король говорит!»
    он той боєць і інцепшн то надто вже голівудська історія.
    Діти в порядку я так зрозуміла що висунуто тільки з політкоректності, бо он прийшов мужчина і розбиває лезбійську сім’ю, але водночас підносить дуже серйозне питання, що дві мами може то таки не є повноцінна сім’я?
    Кроляча Нора виглядає цікавий фільм, про те як пережити втрату дитини і чи можливо таке пережити.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів



    "Кроляча нора" досить сильний фільм. Дає багато думок.

    І ще за актора із "127 годин" вболіваю. Він дуже добре зіграв роль. Навіть не помічаєш, що цілий фільм лише одне лице перед тобою.

    "Діти в порядку" - точно через політкоректність.
    А чого "Соціальну мережу" пхають на Оскара, не розумію. Як на мене, нуднуватий і недопрацьований фільм.
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2011
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

     
  14. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

     
  15. Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    Мав би 24 лютого. Інтернетами давно гуляє, але сама ще не бачила.
     
  16. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    ОСКАР-11:ЇЖА І ЗОЛОТО
    [​IMG]
    ОСКАРИ З РИБКИ:[​IMG]

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:32 ----------

    НІКОЛЬ КІДМАН РОЗПЛАКАЛАСЬ ЯК ПОЧУЛА ,ПРО СВОЮ НОМІНАЦІЮ НА Оскар-11


    ---------- Додано в 19:01 ---------- Попередній допис був написаний в 18:43 ----------

    ОСКАРОВСЬКІ ОБКЛАДИНКИ

    1998 год. Хоакин Феникс, Винс Вон, Натали Портман, Джимон Хонсу, Кейт Бланшетт, Тоби Магуайер, Клэр Форлани, Гретхен Мол, Кристина Ричи, Эд Фурлонг, Руфус Сьюэлл
    [​IMG]


    2003 год. Том Хэнкс, Том Круз, Харрисон Форд, Джек Николсон, Брэд Питт, Эдвард Нортон, Джуд Лоу, Сэмюэль ли Джексон, Дон Чидл, Хью Грант, Деннис Куэйд, Эван МакГрегор, Мэтт Деймон
    [​IMG]

    2004 год. Джулианна Мур, Дженнифер Коннелли, Гвинет Пэлтроу, Наоми Уоттс, Сальма Хайек, Дженнифер Энистон, Кирстен Данст, Дайан Лэйн, Люси Лью, Хилари Суонк, Элисон Ломан, Скарлетт Йоханссон, Мэгги Джилленхол

    [​IMG]

    2002 год. Кирстен Данст, Кейт Бэкинсейл, Дженнифер Коннели, Рэйчел Вайс, Сэльма Блэр, Розарио Доусон, Кристина Апплгейт, Наоми Уоттс
    [​IMG]

    2000 год. Пенелопа Крус, Уэс Бентли, Мина Сувари, Мэрлей Шелтон, Крис Кляйн, Сэльма Блэр, Пол Уолкер, Джордана Брюстер, Сара Уинтер

    [​IMG]
    2001 год. Николь Кидман, Катрин Денев, Мэрил Стрип, Гвинет Пэлтроу, Кейт Бланшетт, Кейт Уинслет, Ванесса Редгрейв, Хлое Севиньи, Софи Лорен, Пенелопа Крус
    [​IMG]

    2005 год. Ума Турман, Кейт Бланшетт, Кейт Уинслет, Клэр Дэйнс, Скарлетт Йоханссон, Розарио Доусон, Чжан Цзыи, Кэрри Вашингтон, Кейт Босуорт, Сиенна Миллер

    [​IMG]

    2008 год. Эмили Блант, Эми Адамс, Джессика Бил, Энн Хэтэуэй, Элис Брага, Эллен Пейдж, Зоу Салдана, Элизабет Бэнкс, Дженнифер Гудвин, Америка Феррера

    [​IMG]

    Фрагмент обложки 2011 года

    [​IMG][​IMG]
     
  17. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    фільм пролітає як мить! теж за хлопця! люблю такі кіна, які дозволяють інколи задуматись на життям!

    підтримую! простенький пізнавальний фільм про те як все сталось=)


    "Чорний лебідь" - цікавий,нетиповий,напружений.
    "Залізна хватка" - як на мене занудний:boredom:, навіть бралася до якоїсь роботи поки дивилась:girl_smile:
     
  18. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    ДВІ ПРОБЛЕМИ ОСКАРА
     
  19. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    Хайді передбачає ОСКАРОНОСЦІВ!!!
    [​IMG]
     
  20. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Церемонія вручення Оскарів

    "Оскар!Ваші ставки Леді і Джентельмени!"

    ОСь знайшла статтю на тему...