Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Ума, 25 Червень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    цьогоріч через хворобу малого обломилося море :sad: Тому вирішили розвідати добряче нашу неньку Україну. Шукала інфу в неті і натрапила на ТУРИСТИЧНІ МАРКИ (ТМ)

    Що то таке? оповім коротко своїми словами. Це свого роду дерев"яні трофеї для туристів. Придумали це чехи. Це такий собі сувенір, який можна купити лише в туристичній "точці" - цікавій для туриста, чи то замки, пивниці, монастирі, церкви, озера і тп. Існують цілі туристичні маршрути (по Європі і не тільки), кожне туристичне місце проходить суворий відбір, щоб попасти в маршрут тих марок. Усі марки нумеровані і тому з"явилося багато колекціонерів і мисливців за такими трофеями. Детальніше почитати можна тут (класично Україна палець об палець не вдарила, щоб якось бути цікавою туристам-європейцям)

    От у мене є страшенне бажання запланувати літом такі вакації по маршрутах (благо, то здебільшого Західна Україна, але розробляють місця по всій Україні) і позбирати такі кружальця.

    може знайду однодумців і колекціонерів таких сувенірів на ДП? а може когось заохочу до такого відпочинку-туризму :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    про трофеї не чула, але завжди купую щось символічне у місцях, де бувала, багатенько вже сувенірчиків маю, люблю подорожувати та часу малувато для цього задоволення, на жаль, чекаю поки малий підросте, буду з ним подорожувати
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    Чесно кажучи, ніколи не чула. Дякую, що просвітили.
    Задумка, безумовно, цікава. І як на мене, турічів дуже дегко на таке підсадити, головне - перший раз. А далі ще й створювати клуби за інтересами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    Дійсно цікаво! В багатьох з цих місць України я ще не була!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    угу, я теж багато цікавого відкрила для себе. Проїзджала повз мільйон разів, як то кажуть, а не бачила, що є під носом! :girl_mad:


    фішка власне в тому й полягає, що цю марку можна купити ЛИШЕ в пункті продажу на туристичній "точці". Бо тепер будь-який сувенір мона купити і сказати, що ти там був... :)
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    Справді цікаво. Ех, вже би швидше мої хлопці виросли, з такими пупцями далеко не поїдеш :sad: А так шкода, колись щороку в Кришталевих печерах бувала...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    Ми на Закарпатті в багатьох місцях були і навть не знала я, що в сусідньому селі біля моєї свекрухи є ТМ ;) Я про Кобилецьку поляну - гарне місце для відпочинку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    УРА!:girl_claping: і тут марками цікавляться !
    Власне ми з коханим вже майже два роки як підсіли на колекціонування. Зараз у нас уже 110 марок :girl_dance:
    Це справді дуже цікава річ, бо з кожної поїздки ми маємо якусь приємну пам"ятку. Так приємно подивитись на стенд з марками і зразу ж згадати кожну подорож, усі її теплі і веселі моменти:girl_in_love: Власне я для марок зробила такий-собі стенд-плакат з мішковини, щоб якось їх і гарно зберігати, і могти колизавгодно переглядати. Потім зроблю фото і похвалюсь вам :girl_wink:
     
  9. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    Як і обіцяла показую вам нашу колекцію марочок :girl_wink:
    [​IMG]
     
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    Клас!!! Піду в понеділок куплю першу марочку у своєму місті:girl_wink:
     
  11. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    ооо)) ви з Чорткова! В мене коханий звідти:girl_wink: І там власне мабуть моя улюблена дерев"яна церква:girl_claping: Їх я бачила вже дуже багато, бо багато подорожуємо, але настільки гарно збереженої і догляненої не бачила ніде, та й просто подуху вона мені дуже близька =) І костел мені ваш дуже подобається. Ратуша також дуже гарна, але дуже шкода, що вона так завішана рекламою =( це якось дуже дико виглядає на такій старій будівлі...
     
  12. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

     
  13. Простоя

    Простоя New Member

    Відповідь: Чи є колекціонери ТУРИСТИЧНИХ МАРОК на ДП?

    Можна ще окрім марок сувенір придбати в тій церкві з джерелом:girl_wink: але це вже не так цікаво.