Чи ображають ваших діток інші

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 11 Вересень 2010.

  1. dasha

    dasha Well-Known Member

    Почитавши тему Чи ломають вам іграшки, я вирішила створити цю гілку. От минулого тижня посварилась трохи з сусідкою. Звичайно ми не верещали як пише Chortenya, але поспілкувались на підвищених тонах ( не при дітях)

    Справа в тому, що її донька на рік старша постійно займає мого малого. І вона не погана дівчинка, просто ставиться до Святка, як до ляльки то обнімає то лізе з цьомками, часом дюгає пальчиком або щипає. А з тими обнімашками то страшне діло, вона його обнімає ззаду і тягне на себе, я вже їх неодноразово ловила, бо летіли назад головою.
    Нарахунок того, я нераз казала її мамі і їй самій. Нічого не доходе тільки варто відійти на метр вона вже біля нього. Та мама собі займається своїми справами і має то в носі, а я маю ходити як жандарм за ним по п"ятам і пильнувати і ловити їх обох. І так виходе, що наше гуляння перетворюється на те, що я постійно відтягую малу від Святка.
    П.С. З іншими дітьми, навіть більшими в нас ніяких проблем нема.
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

     
  3. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    ніколи не сварюсь з сусідами через дітей
    діти завтра свої образи забудуть, а їхні мами можуть пам"ятати і дутися роками
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    А малий до того як відноситься? Поведінка тієї дівчинки його ображає?
    Я при можливості даю можливість дітям розбиратися самим,шо кому подобається,а кому ні. Софію старші діти теж за ляльку мали,не пригадую,шоб вона на них ображалася...
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Намагайтесь якийсь час гуляти там, де не гуляє ця дівчинка, можливо це допоможе. Звичайно допомогло, якби мама дівчинки перейнялась ситуацією і спробувала вплинути на доцю.
     
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    прочитала назву теми і думала що тут буде йти мова про дитячий триллер, хтось когось б'є, щипає, кусає. А тут дитина дитину любить, обнімає, приймає за рідну, а мами не можуть собі дати раду і сваряться. Дітки дуже люблять діток, особливо менших за себе, а у такому віці мови йти про сприймання дитини дитиною як ляльки й бути не може. Це звичайний прояв уваги, симпатії та приязні. Спробуйте тій дівчинці просто показати як правильно проявляти емоції, що слід обніматися не ззаду і не ходити при цьому, що можна ходити, тримаючись за руки. Діти наслідують у всьому дорослих, побачила десь дитина як тато маму обнімав, от і обнімає об'єкт своєї симпатії. Не робіть проблем на пустому місці, просто трохи допоможіть дітям, навчіть правильно спілкуватися і бавитися. коли у дітей з'явиться цікава спільна гра, вони не матимуть часу обніматися чи ображати один одного.
     
  7. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Дякую, заспокоїли. А то вже починали підкрадатися думки, що доня діток ображає :)
    Моя Христинка також часто обнімає діток, які їй сподобалися. Якось так є, що часто ті дітки є меншими за неї. Пам"ятаю, одного разу Христя бавилася з Мар"ясиним Андрійком і постійно його намагалася обняти, а він ще тоді не дуже добре ходив і тому виглядало, що вона його постійно кидала. Доню теж інші дітки пробують обняти, потягнути кудись за руку, бо там можна придумати цікавіші ігри... Якось не робила з того проблем. Щодо того, що можуть зашкодити дитині, то і так пильную за донею чи вона одна на майданчику, чи з купою дітей.
    Не робіть проблем і не сваріться. Діти бавляться, любляться а не б"ються
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Було діло :) Зрештою то абсолютно не є проблемою, бо дитина так виявляє свою увагу (ну сподобався їй мій кавалєр і ніц, що він ще на ногах не стоїть :girl_crazy:). Причому виражає ту увагу не найгіршим способом :) Тепер мій Андрій ходить міцно, і в крайньому разі як Христя його переверне, то він вже з-під неї вилізе (бо тоді він ще толком ні ходити, ні падати не вмів і вставати теж не дуже).Так що, Марічка, нема проблеми! То в такому випадку просто треба було обом за ними ходити, щоб вони з тої любові не позабивалися, і нічого один одному не зробили (бо тепер я би реально переживала щоб він Христі пальці в очі не пхав і не наскакував ззаду).
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    аналогічно..не люблю коли мами вмішуються до дітей.ми стараємся бавитися якраз з такими дітками,з якими Софійка сама може розібратися чи вони з нею.крайній випадок-Софія приходить з плачем і каже шо її вдарив і їй боляче,тоді пояснюю тій дитині,що Софію бити не тра,і взагалі битися не треба.
    коли дітки не можуть шось поділити,певно шо в хід ідуть всі способи:girl_crazy:..мабуть так вони вчаться відстоювати свої іграшки,свою думку..нащо їм мішати?
     
  10. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Ну це все залежить від людей. Нащастя ми не злопамятні, побубніли, забули і далі нормально спілкуємось. Але питання не в тому, я часто бачу як деякі діти ні з того ні з сього б"ють інших по голові, ім сказати то нічого не дасть, невже ви ніяк не реагуєте на такі ситуації. Звичайно якщо хороша погода то можна піти гуляти десь інакше, але якщо це 36 градусів, як було того літа, а це єдине місце в тіньку?

    Ну чесно кажучи малий лякається. А ви б не злякались, коли б вас раптово обняли за шию і завалюють назад?

    ---------- Додано в 09:42 ---------- Попередній допис був написаний в 09:04 ----------

    І я не люблю, але нічого не можу зробити. Мені дитину шкода. Щоб не втручатись, потрібно вчити дитину постояти за себе, то що мені його вчити дурниць? Є в нас один хлопчик- та мала його обняла, а він їй дав по лобі і добре штурхнув, то більше до нього не лізла. Але ж не всі діти такі. Та й то не є добре на мою думку.
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    мені і ходити нікуди не треба) мої два б"ються щодня, і щіпаються:girl_cray: (від любові до бійки 1 секунда:girl_crazy:)... а рік тому прийшли до лікарки старшого послухати, показую спину - а там синьо-червоний відбиток 16 Олегових зубів:girl_crazy::girl_blush2:

    вже не знаю що з тим робити, вчора був особливо "активний" день
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    нашо вчити? сам навчиться,від інших,сам придумає. мою доцю теж ображали,поки вона не навчилася давати здачі.спочатку вона приходила-брала тата чи мене за руку і відводила до речі,яку в неї забирають,щоб я відібрала.потім підросла і тепер прекрасно фільтрує з ким вона і як має поводитися. зі своїм братиком двоєрідним,який в неї все забирав і штовхав вона любить бавитися,але навчилася з часом як. він сильніший,але неповороткий..то вона в нього відбирає і тікає...а коли вже ну дуже її дістане чи вдарить-то підходить і кусає:girl_crazy:. моя Софія не ображає просто так.вона знає як з ким поводитися. дітей,які її ніколи не штовхали і не били вона не буде чіпати.
     
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    +100% саме так! але батьки мають бути пильними, бо коли йдуть в рух усі способи, то хтось і каменюкою по голові може дістати при місцевих розборах. А те що діти самі розберуться краще за дорослих, то факт, просто треба слідкувати, щоб не виходили за межі загальноприйнятних розборів і не шкодили одне одному фізично. а якщо шкодять пояснити що іншій дитині боляче, і так робити не можна.

    ---------- Додано в 09:57 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

    а який вік дітей?
     
  14. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    А я просто не уявляю, як би давала раду з двома. Як згадаю як дубасились мої брати, тут треба бути певно асом в дитячій психології щоб розрулити такі дитячі батаії.
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    треба навчити дітей спільно бавитися, знайти зацікавлення для двох.
     
  16. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Одного разу була свідком неприємної ситуації в пісочниці. Гралися собі в пісочиниці мій синочок, дівчинка його віку, підбігає до пісочниці хлопчик років 5ти (який прийшов з мамою покататись на качелі), хапає лопатку з піском і сипе той пісок в лице тій дівчинці маленькій, і то з таким захватом і реготом :eek: Мама тої дівчинки чомусь ніяк не відреагувала, обтрусила дитину і далі жувала насіння, мама того хлопчика просто забрала свого малого до качель. Через 5 хв. те саме, реакція - та ж сама :shutup: Потім він почав забирати іграшки. А на останок вдарив ту дівчинку по голові відерцем, її мама знову не відреагувала :confused: А мама того хлопця просто сказала збиратись додому, на що він відповів, що не хоче і почав плакати, в результаті вона з криками вела його за руку додому, не зробивши йому ніяких зауважень.
    я була в шоці :girl_mad: свою дитину я б так ображати не дала. Але ж що будеш казати, якщо рідна мама так реагує, то й я мовчала - а сказати було що.
     
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Мала сьогодні ситуацію в дитячому садочку - заходимо в групу з Яркою до неї підбігають дві дівчинки і починають хвалитись - а ми в обід ідемо на день народження в ресторан, а ти не йдеш! Тебе на запросили. Ти будеш спати. А ми спати не будемо.
    Я пробую Ярку переключити, щось розказую, роздягамося. Через три хвилини знову прибігають - і знову те саме - ми підемо, а ти ні, а тебе не запросили!
    В Ярки вже сьози в очах, я ледь стримуюсь, щоб їм не сказати, що дражнитись не гарно. Але стримуюсь, бо розумію що це діти.
    От зараз сиджу на роботі, а мені та ситуація не йде з голови - лишила я свою Ярку, а ті дівчатка точно не заспокояться до самого обіду.
    Не знаю як краще поступити в такій ситуаці? Зробити зауваження 5 річним якось не дуже, я ж доросла, а вони діти.
    Лишити все як є - так і зробила, а зараз мені то не йде з голови. Чи сказати виховательці?
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    А сказати дочці, що тоді-то ви теж йдете з нею в ресторан і цих дівчат не запрошуєте - не пробували?)
     
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Я б сказала своїй дитині одразу ж,та шо той ресторан,там нічого цікавого навіть не буде,а от ми на вихідних підемо туди то (де її улюблене місце є) просто підтримати дитину,нехай їй шось пообіцяти,шо вона дуже хотіла,виховательці про то нема шо казати,дівчаткам тим більше.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Чи ображають ваших діток інші

    Та я казала, ми якраз в суботу були на дитячому ДН, і я її нагадувала, що ми також в суботу були в рестрані і т.д. Але те "а тебе не запросили" і "ти будеш спати, а ми ні" ...
    Я розумію - дитячий садок, але свою вчу ніколи не хвалитись, не даю дорогих іграшок чи прикрас в садок, щоб не дратувати інших, хоча вона просить. Прошу не хвалитись, де ми були і що бачили (вона пробувала хвалитись що їде на море) бо не всі дітки їдуть на море.
    А зараз так розумію, що дарма...