Чи роблять Вам компліменти?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Кольорова, 7 Вересень 2009.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Впевнена, кожній з форумлянок роблять компліменти. Пропоную відкинути зайву скромність і розповісти, за що Вас найбільше хвалять і чим найбільше захоплюються кохані, друзі, рідні, співробітники, а ,може, й просто незнайомі на вулиці! І ще мене цікавить - Ви вірите усім компліментам?
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    а ви почніть із себе ;):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Ой, мені зараз всі роблять на рахунок нової зачіски - хімії :girl_spruce_up:
    Думаю тепер все її робити, поки не надоїсть:girl_cool:

    А взагалі мій найулюбленіший комплімент то про то як я похудала :lol::lol::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Ой, та так вже ж роблять...яка я прелєсть:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    так приємно отримувати компліменти... особливо коли їх ніхто не робить.. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Ок, починаю. На вулиці чи у транспорті часто роблять компліменти "на тему" мого волосся. Одного разу якийсь мужчина летів за мною по вулиці "яке гарне волосся, як Ви за ним доглядаєте, я хочу, щоб і в моєї дочки таке виросло" :) бабульки у тролейбусі колись охкали (зараз ходжу переважно із зібраним волоссям), перукар у перукарні "відзначив" значну довжину моїх кіс :).
    Недавно сказала мужу, що хочу обстригтися, а він каже "не треба, у Тебе гарне волосся, я люблю його". Я офігіла. Вперше за 5 років він сказав, що у мене гарне волосся - до того носив це у собі :haha:))))))) До речі, щодо мужа, то він з компліментами не дуже дружить - боїться, що зазнаюся. Хоча, буває, його прориває. Недавно були на весіллі, а він після того каже: Ти на весілля була найгарніша :))
    Один львівський фотограф, який робить портретні фотки, казав, що маю ладні - сексуальні дослівно - очі. Маю одного доброго знайомого скульптора - він закохався в мене, завжди говорив мільйон компліментів і "зліпив" моє погруддя. Присвятив мені збірочку віршів. І хоч його залицяння мені були не до душі, але вірші ті - дуже гарні (з точки зору поетичної майстерності) і емоційні.
    Перший хлопець часто робив компліменти з приводу моєї фігури :))
    Мої коліжанки і компліменти - то взагалі окрема тема. Раніше (ще в школі) було "О, Ти очі тушшю намалювала" чи "Класні Тобі бабця позичила босоніжки" :)))
    А тепер за дітьми і сім'ями - то й навіть часу нема особливо на компліменти. Коліжанка недавно каже - "Мені дуже подобається те, як Ти одягаєшся"..
    Ще було на вулиці - мужчини говорили "гарно виглядаєте", "Ох, какая женщина, мне б такую" (то майстри утеплювали сусідній будинок і вслід мені так), "як Ваш чоловік Вас відпустив на вулицю, не боїться, що Вас вкрадуть"...
    А найліпший компліман мені недавно зробила донечка : "Мама, Ти в мене така СТРУНКА, і в Тебе довгі ноги!" :haha: (ноги у мене не дуже довгі з моїм невисоким зростом)
     
    • Подобається Подобається x 25
    • мімімі мімімі x 1
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    знайомі часто роблять компліменти на рахунок мого макіяжу (хоча малюватись почала десь рік тому, до того не дружила абсолютно ні з чим із декоративної косметики, а малюватись намагаюся дуже обережно), роблять компліменти моїй усмішці, а ще - моєму сміху :girl_haha: (кажуть, що він у мене приємний і дуже заразний :))
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    А коханий? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    я так розумію, це питання до мене :)

    від нього постійно чую, що я красуня :girl_in_dreams:, коли йому подобається та чи інша річ з мого гардеробу, обов'язково згадує, що вона мені пасує :) мій сміх він теж любить (часто лоскоче, щоб я реготала)
    а часом він нічого не каже, але в нього таааааак світяться очі! :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Від коханого чоловіка завжди чую компліменти щодо приготовлених страв )) Ну люблять у нас в сім"ї добре погамцяти, що ж тут зробиш ))) Ще каже, що красуня ))))))))))) а! ще йому мої груди подобаються ))) пишається ними, як своїми )))))
    Знайомі роблять компліменти щодо моїх очей та посмішки )) Знову-таки, за те, що файна господиня і смачно готую, що весела в компанії, "енерджайзер" і взагалі кажуть, що дружба зі мною - суцільне щастя )))

    Ото себе похвалила ))))) Хто б ще зробив комплімент за мою скромність ;) )))))))))
     
    • Подобається Подобається x 18
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    отримала нині файний комплімент - що я ХОРОШИЙ МОДЕРАТОР, уважний.:girl_curtsey:

    а вдома часто чую:
    - я: смачно?
    - чоловік: так! то моя Катруся готувала чи пекла!:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Гм...

    Мені роблять компліменти за волосся (на три голови, цитата) і з погляд. Не за очі - саме за погляд.

    Але то таке. Волосся мені дали батьки, гени ітд. Погляд, мабуть, сформував характер. Вміння одягнутись... тут, мабуть, галичанки дадуть фори усім європейкам.

    Що мене найбільше тішить, "як медом по грудях" - це коли мені кажуть, що зі мною цікаво, не нудно. (Тому, швидше всього, я й була завжди в культмасових секторах усіх видів).

    А ще один комплімент, котрий запам"ятався, з вуст мого давнього кохання:"Таку ні відпустити, ні втримати" (Дядько Фрейд мабуть би щось сказав) :))
     
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 1
  13. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Ну ми ж тут без скромності :)) Про груди - сто балів ! :haha:))))))))))

    Ну то ще й я зроблю Вам комплімент - Ви нестрогий модератор, такий людяний дуже :))
    А з приводу Вашої зовнішності чи одягу?
     
    Останнє редагування модератором: 7 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    сором'язлива я... саме про себе таке не напишу..

    пам'ятаю один - за кавалєрки в Польщі - познайомилася з хлопцем ( знайомий знайомих) в машині, бо він власне на з коліжанкою зустрічав на вокзалі, і віз на місце прибуття - перше що почула - що любить такі темні очі:girl_curtsey: - ось так і почалося, з 1 хв. знайомства...

    а загалом- стандартно кажу дякую, бо важливими є компліменти тільки найріднішої людини:girl_in_love:.
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Найприємніший комплімент - "у тебе сяють очі". або "ти вся аж світишся щастям".
    Як можна не вірити таким словам? особливо якщо ти так і почуваєшся? В той же час розумієш, що людина дійсно уважно на тебе глянула, і як це найчастіше відбувається, що її настрій теж покращав, я змогла поділитись позитивом.
    Решта компліментів не зауважую. По формі - дякую)
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    але ще трошка - і буду страшенно злий модератор. бо зроблю тотальний розстріл в БАРАХОЛЦІ для порушників:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Доця

    Доця Active Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    А мене чомусь найчастіше запитують на вулиці чи моїй мамі зять не потрібен. Сприймаю це за комплімент:girl_crazy:. Правда останні місяців 5 казали: "Ти така пузата"
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    І ще так будуть говорити 4 місяці чи я щось не так зрозуміла? ;)

    А Ви порушників компліментами стимулюйте, мовляв, " Ви ж розумна кобіта... і товар у Вас класний... але не порушуйте, будь ласка... " Побачите - подіє :)) Добре слово діє ліпше, ніж кнут :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    А мені з компліментами не щастить.Від чоловіка важко дочекатись,бо вважає,що кохання підтверджується справами,а не словами.Хоча,часом,як намарафечусь,то він з доцьою на мене дивиться і каже:"Правда,гарна у нас мама" :) А на вулиці зі мною зразу починали знайомитись або цокали/закочували очі,але знову ж таки без компліментів...(банальне "яка ви гарна","які у вас очі" за кмплімент не вважаю)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    насмішили.:girl_haha:... ну припиняємо зайві коментарі. уважно читаєм гілку

    може подобрію:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Баян Баян x 1