Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Viola, 10 Січень 2010.

  1. Viola

    Viola Well-Known Member

    Я заручена. Давно. А от наважитись на весілля ніяк не можу. Ні-ні, впевнена, люблю-кохаю-довіряю - все присутнє, абсолютно! Мене лякає ота вся суєта навколо весілля...

    Коліжанки як довідались, що ми заручились, з першого ж дня завалили мене лінками-фотками-журналами жеби суконку вибирала. Кожна знайома при зустрічі тріпала за плече: коли? де? скільки? яке?.. Коли моя дружка повідомила жи вже собі наряд придумала, я зі страхом збагнула, що вона про моє весілля більше думає ніж я! Всі про нього думають, крім мене! Всі знають (звісно. кожен на свій лад) ЯК воно має виглядати. Тільки не я! І я почала думати: коли? де? скільки? яке?.. почала бігати по залах, читати про фотографів-операторів, округлювати очі від сум, злитись від *всьо зайнято на рік вперед*, вибирати кравчиню, манікюрницю-педикюрницю-фасон-форму торта-бокали-тканину-квіти... в якийсь момент зупинилась і зрозуміла: я так не хочу! Зовсім-зовсім! Я хочу: я в білій суконці, він у ладному котюмі, РАГС - тільки батьки і НАЙБЛИЖЧІ друзі (штук 10 всіх гостей разом) - в ресторан, просто посидіти! без тамади і музик! без викупу і тої мішури. І того ж дня з милим кудись ТУДИ на медових 3-5 днів... І менше шуму, менше... Коліжанки крутять у виска, родичі вже давно вибирають лахи на шлюб і забаву і навіть чути ніц не хочуть, батьки зітхають, бо дітей люблять але то весілля бачуть по-своєму...

    То так втомлює! Постійно думаю: а традиції? а друзі, яких любиш дуже, але запрошувати не будеш (знаєте, так є часто - як вже того запросила, то вже і того треба - і такий ланцюг на 30 гостей від запрошування одного)? а родичі? Чи зрозуміють? Та ще - якщо тобі 20 людей скажуть: "АЛЕ ЯК ТО БЕЗ ВИКУПУ?! НЕ ПАСУЄ!" то ти вже сама волею-неволею думаєш: а мо таки не пасує?..

    То всьо вище то, як ви зрозуміли - виговоритись і вступ заодно :)
    Питання до вас: скажіть чесно й відверто - чи ваше весілля було саме таким як ви і хотіли? Що повпливало на ваш вибір саме такого весілля? Якщо в-дь на моє питання - ні - чи вартував ваш компроміс того задоволення яке отримали всі?.. І взагалі, радісно почитаю всі "думки з приводу" :)
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Ой, як то мені все знайомо... Я мрію про свято для двох, а мій тато бачить це зовсім по-іншому. Сказав-як старшій зробили велике весілля, то і молодшій таке має бути. А мене забули спитати, яке я хочу. Добре, що мама мене розуміє і підтримує, надіюсь вдасться все-таки зробити для себе свято , а не для родини,друзів,колег,знайомих. Саме головне, я от після розмови з татом спитала в своєї сестри, чи задоволена вона була своїм святом. Її відповідь була-ні... Тому що був балаган, купа людей, купа їжі, купа мороки, всім догодити, про всіх не забути, хоч недовольні завжди знайдуться таки...
    Я уявляю своє весілля так-батьки наші, моя сестра з чоловіком, дружка,дружба і ВСЕ. дивно, але отак собі мрію. Шлюб в церкві, посидіти десь гарно в затишному ресторанчику і поїхати десь далеко,чомусь уявляю собі такий маршрут-Будапешт, Австрія, але там в горах, в якомусь маленькому приватному готельчику, вони там ТАКІ гарні!! І ще можна кудись. Але так виглядає, що найближчу родину я зобов'язана буду запросити, бо так треба... Лише може зробимо так, що якось після розписки посидимо з тою дорогою родиною, а вже шлюб то буде таке наше особисте і майже таємне :girl_smile:
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    у нас так було. Тільки я була не в суконці, а у костюмчику. Разом із нами було 12 чоловік - лише самі найближчі, кровні. Тихо і спокійно. І так хотіли ми обидвоє. І цілком цим задоволені!!!
    Коліжанки? Спочатку трошки образились, а потім зрозуміли. Я просто сказала "Якщо ти вчиниш по своєму як будеш вважати за потрібне я тебе ЗРОЗУМІЮ!" і вони зрозуміли. Інакше б не були добрими коліжанками ;)
    Родина? Теж зрозуміла, бо не кликали нікого окрім "першої лінії". Якби ж закликали хоч когось з дальніх, потягнувся б ланцюжок образ "їх так, а нас - ні"
    Батьки? Благо зрозуміли. Десь скрепіли серцем, але зрозуміли.

    створення вашої сам"ї це свято в першу чергу для вас. І якщо вам щось буде "в тяжість" і з важким серцем, то не буде тої тихої сімейної втіхи.
    Це моя думка і я ЦІЛКОМ задоволена як відбулось наше тихе сімейне весілля. Від к-сть закликаних гостей, випитої горілки чи замовллених лімузинів сімейне щастя не залежить...
     
  4. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    В нас на весіллі було 32 гостей і навіть це було трохи забагато для мене. Весілля організовували самостійно і тому право голосу було виключно за нами. Обійшлися без караваю (правда зранку я згадала, що нас таки багословили батоном:)і викупу(була прогулянка на каву в МакДональдс). Лише пішли на зустріч татові і таки запросили його брата і сестру. Вважаю, що зробили все вірно.
     
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Наше весілля перевершило усі мої сподівання.
    З самого початку я була настроєна на мінімальне весілля (батьки, і самі близькі), піти в гарний ресторанчик відсвяткувати і все. Я думала, що це самий найкращий варіант мого весілля (тим більше криза набирала свої оберти). Але спільними зусиллями оточуючиш мене переконали на більше весілля (70 людей). І я собі подумала, ну раз буде таке весілля, то все має бути як найкраще. І так сталося. І не жалію ані трішечки.
    Але потрібно попрацювати і попотіти, само собою гарне весілля не робиться. Але повірте, ті ваші старання потім будуть того варті. Ви отримаєте купу позитиву від вдячних гостей, від атмосфери, яка буде панувати навколо вас у той єдиний у житті день.
    Якщо фінансово спроможні зробити весілля, робіть і не пожалкуєте.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    так! моє весілля було саме таким як я хотіла: з білим пишним пляттям з довжелезною фатою, морем живих квітів всюди, багатьма гостями, РАЦСом, викупом, церквою Св. Юра, прогулянками площею Ринок, фото-, відеооператорами, каретою з кіньми, 15 хвилинними феєрверками, прекрасною шлюбною ніччю в номері для молодят, навіть з ексклюзивними запрошеннями, і ще всякими прибамбасами...:girl_in_love:
    і солодким медовим місяцем в залекому зарубіжжі!
    Але то було таке весілля, яке хотіла саме Я! Ми з чоловіком мріяли про це все, і готувались до цього рівно рік! Повністю всім - від А до Я займались самі(лише мами взяли на себе випічку). І знаєте, отримали колосальне задоволення від самих приготувань! Отже, мій висновок:весілля потрібно робити таким, яким хочеш його Ти!І якщо все-таки наважився на помпезне весілля, то потрібно приділити цьому достатньо часу(не 2-3 місяці), тоді і напрягу не буде і вийде все так, як планувалось з самого початку! У всякому разі, у нас не виникло:girl_claping: жодних збоїв!
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    колись мріяла про шикарне весілля,потім змінила думку і взагалі казала,що заміж виходити не буду,відповідно -яке весілля? але чоловік хотів весілля і то пишного:) планували десь майже рік часу,тобто замовили все основне зал,тамадів,музикантів,фото-відео і усьо. Бо якщо робити то тільки на найвищому рівні:) а не щоб було. Розписка була в кінці липня, в день коли рік тому ми вперше один одного побачили:) ми були в укр строї,сорочки були вишиті для нас,білим по білому,замовляли в Косові. На розписці було нас 14 чоловік, потім гулянка в Гуцульському дворі і додому я йшла боса. Відгуляли суперово,тому я вже переживала яким буде оте европейське весілля. Але оскільки ми вирішили якщо робити весілля то так як ми хочемо,і з тими людьми з якими ми хочемо, не зважаючи на 110 чол балагану не було,бо люди були виключно близькі і бажані на святі і це і є секрет успіху!Все було значно краще ніж ми собі уявляли,після весілля ми з чоловіком в своєму номері для молодят на 7-ому поверсі Дністра ще годину обговорювали все і ділились емоціями, і ще тижнів два приймали дзвінки з словами вдячності,було надзвичайно приємно. То було справді свято для нас і для дорогих нам людей, ніколи не подумала б, але ХОЧУ ЩЕ:) Щодо самих приготувань, то хоч часу було багато,але ми не дуже спішились, от запрошення я доробляла ще за 2 тижні до весілля, а плейс-картки в день перед весіллям:) з тамадами ми розмовляли пів годинки(бо нічого особливого від них не чекали) і були надзвичайно приємно здивовані тим як вони провели свято! єдине,що ми справді готували-це перший танець!ходили на науку в церкву (дуже сподобалось) що ще? купа всього, але всі деталі були приємні, бо ми обирали все разом і разом того хотіли. Щасливі:)
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    і в нас :)
     
  9. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Я колись не хотіла весілля взагалі, та я заміж не дуже хотіла - коли бачила які сімї виходять в тих, хто колись був так закоханий:cesored:. Але з часом змінила свою думку - по-перше зустріла нарешті свого єдиного, по-друге, побувала на кількох великих весіллях, які мені сподобалися. В принципі в нас теж була ідея зробити невелике молодіжне весілля, але не схотіли засмучувати батьків - це ж зрештою і для них дуже особливий день. Зрештою нас вийшло весілля на 130 осіб, з усіма традиціями, але без зайвого клопоту. Мені здається, що я просто до весілля вже настільки подорослішала, що дивилася на цю подію із зовсім іншого ракурсу, не сприймала його як тягар. Готували ми весілля фактично з майбутнім чоловіком, і це зовсім не було обтяжливо (дуже допомогла постійна присутність нету - я й зал знайшла за допомогою Посиденьок:girl_curtsey:)... ходили теж на науки, які нам дуже сподобалися. Ще додам, що я не надавала кардинальної ваги усім дрібницям, наприклад, не було торту, бо я його не хотіла, машини були прикрашені дуже скромно. Тим не менше, родичі сказали, що в нас було найгарніше весілля. І хоч батьки поназапрошували, як на мене, забагато далеких родичів, але як не дивно мені приємно було всіх бачити. Просто, направду, приємно було, що люди прийшли нас привітати. Що мене досі дивує - то мій неймовірний спокій і врівноваженість у день весілля, може тому, що я зовсім не турбувалася дурницями - ми були сконцентровані на самій події і самих себе.:girl_in_love:
    Ну і якщо говорити з такої трошки меркантильної точки зору, то велике весілля набагато вигідніше робити, ніж маленьке. І по весіллі вже маєте маленький стартовий капітал!:girl_wink:
     
  10. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    На мій погляд моє весілля вдалося, і в результаті я залишилася дуже задоволеною. По-перше все весілля організовували ми з чоловіком, батьки абсолютно в приготуваннях участі не брали, їхня основна задача була прийти і відпочити на нашому весіллі..і знаєте зекономили собі і їм купу нервів. Весілля ми свідомо робили невелике на 55чоловік запросили тільки найближчих друзів і родичів - тих, які МИ хотіли справді бачити, а не ще 20-30 людей-родичів яких ти перший раз побачив на весіллі..ми навіть не задумувалися запрошувати таких гостей чи ні, однозначно вирішили ні. Розписку і шлюб розділили на два дні. На розписку прийшли лише батьки та декілька друзів, розписку ми не святкували гучно - випили дві бутилки шампанського з цукорками неподалік Рагсу і пішли з фотографом на відеооператором на прогулянку. Для мене приготування весілля пройшло просто чудово, знаєте чому, тому що я до цього відносилася просто я не переймалася що скажуть друзі, мама, тато, сусіди і т.д а робила так як я вважала за потрібне, весілля буває раз в житті, тоді навіщо підлаштовуватися під різних людей, якщо думки у вас не співпадають. На мій погляд саме на весілля не потрібно нічим жертвувати, це є свято для двох людей і саме ви повинні за все відповідати і влаштувати так як хочете ВИ.
    Плаття спокійно пошила в салоні, довго обирати не прийшлося оскільки побачила колись на одному з сайтів (ще далеко до весілля) і відчула що колись буду виходити в такому ж. Танцями не переймалася, бо бачила як знайомі ходили місяцями вчились танцювати а потім через нерви танець не вдався і всім було смішно в результаті, тому чим простіше повірте тим краще. Зал знайшли відразу, тільки чуть чуть дату підігнали, бо на цей день коли ми планували було вже зайнято, але то таке, погоди це нам не спортило.
    Моя вам порада до підготувань відноситися простіше, тоді весільні турботи стануть приємними, бо звісно якщо постійно бігати нервувати, тоді і весілля не захочеться..
     
  11. Koketka

    Koketka New Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    В мене з самого початку було зрозуміло, що весілля буде великим, бо родина у нас велика і ще батьків колєги і мої + чоловікова родина. Але я усіх хотіла бачити, усіх добре знала і не жаліла ні про одну запрошену людину. Так ми теж розділили розписку і шлюб на 2 дні, щоб не було біганини і нервів. До Рагсу прийшли тільки дружби і батькі, після розписки у нас був святковий обід. А вже в день шлюбу гуляли ми весілля десь на 130 людей :girl_claping:
    Погоджуюсь що усі ті приготування :
    трохи додають головного болю і забирають купа часу, але мені здається якщо весілля планується заздалегідь то все спокійно можна зробити. Пошуком фотографа, відео, тамадів, машин і т.д. займалися ми з чоловіком, в основному брали щось з кожного весілля де були раніше - десь були хороші тамади, на іншому сподобалась музика, отак по-тихенько про все ми домовились. Памятаю спочатку пошук сукні мені видавася чимось таким обтяжуючим, але походивши трохи по салонах я війшла в раж - це так приємно приміряти на себе такі чудові сукні, а всі навколо тільки хвалять і хвалять: "що так вам гарно". :girl_spruce_up: :girl_smile:
    Якщо все вибирати щоб вам подобалось, а не робити все так аби було то в кінцевому результаті ви отримаєте колосальне задоволення - повірте (у нас так вийшло з фотографіями - ми хотіли класного фотографа то тепер всі хто не дивляться нашу фотокнигу в захоплені, а нам бальзам на душу:girl_haha:)!! Хоча на рахунок таких дрібничок як бокали, хустка, подушки, букетики - то мені здається мало то на то дуже звертає увагу і вже на другий день ніхто з гостей не буде памятати, що то як виглядало.
    Знаєте, що саме головне зранку в день весілля, коли проснетесь - глибоко вдихніть і забудьте про всіх тих гостей, тадів, операторів, музикантів, бокали і т.д. - це ваш день і ніщо не повинно вам його зіпсувати, як є так є , якщо щось ще не зроблено то вже того не виправиш і не зробиш, візьміть з того дня максимум позитивних емоцій, щоб памятати їх все своє життя!!!!!!!!
    І на закінчення я про своє весілля ні каплі не шкодую,як дивлюсь своє відео то кожен раз кажу, щоб з радістю пережила цей день знову!
     
  12. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    а от я не знаю, як влаштовувати своє. ЦЕ ТАК ДОРОГО!!!!!! навіть сам стіл для гостей, тамада та музика скільки забирають грошей!! до того ж дуже хочеться святкувати лише самим, без нікого, ну хіба що кількох найближчих друзів і все. а сім"я з їх криками "гірко" та постійним розводом на танці навіть напрягають.
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    а ми ще чекаємо відео, я просто вмираю від нетерпіння. Плюс в тому, що коли не заморочуєшся на весіллі купою непотрібних речей, а просто отримуєш задоволення то в памяті надзвичайно яскраві картинки, бо то пережитий день з коханою людиною, а не просто театр з сукнею, костюмом і купою народу:) Ми в день весілля просто насолоджувались один одним, ніде не було напрягу, ніде не було постановок, то було просто ЖИТТЯ:) от на розписці ми каву заїхали в МакДональдз пити, бо там щоранку каву перед роботою пили:) в вишиванках то було дивно для оточуючих:) а в день весілля, відразу після викупу поперлись на міст , бо ми там вперше поцілувались, всі були в шоці, а ми кайфували:) і фотки там суперові. Щоправда трохи наслухались від батьків, що не має фото там то й там то, але всі хто не дивляться фотки, кажуть, що таких оригінальних , цікавих ще не бачили.А от зачіску мені зробили мені не таку як мала бути, але я про то на 3-ій день вже подумала, і нічого нервів не було, а ніхто і не здогадався, що щось не так:) навіть навпаки...3,5 м вельону от на що звертали увагу:)
    тому, якщо вирішили робити весілля (повторюсь) робіть його так як хочете і головне святкуйте з близькими людьми!
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Своє весілля від А і до Я ми зробили так як ми хотіли. Все абсолютно організовували самі. Музика, фото- відео ( на яке чекали півроку, але то того було варте), сукня, фата, костюм...В нас було дуже душевне і відносно маленьке весілля-саме про таке і мріяли. Цей день можу відтворити в розповіді посекундно, бо ми обоє його дійсно прожили так як хотіли, в цей день були тільки ми,.
    Відверті нестандартні студійні фото, веселі задоволені гості і медовий місяць за кордоном, і найголовніше спогади...
    На нашому весіллі не виступали зірки естради, хоч мені це найлегше було організувати і багато з них співали б просто, бо друзі, не пульсували шоколадні фонтани, столи не були вистелені в три яруси наїдками (бо вважаю це даремно, людський шлунок не безмірний), нас не возив білий лімузин, ну не люблю я їх та й все...в нас було багато не, які можливо для когось іншого здаються обов"язковим пунктом, головне для нас обох було вінчання, під час якого народилася наша сім"я і я і ти перетворилося на МИ
     
  15. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    якщо не секрет, у скільки обійшлося весілля? хоча б порядок цін
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    а у мене було велике весілля (150 чол)- кликалось і якихось троюрідних тьоть (бо вони нас колись там кликали), і невідомих мені колєг тата, і ще купу якогось народу, половину гостей я в лице не знала. Велике напруження і масса біганини, якесь докупляння - я навіть в суботу зранку з фатою на голові їхала з мамою машиною на гуртівню (правда, в машині сиділа) докупляти копчену рибу - бо щось там не вистачало...От такі казуси. Гості чоловіка їхали здалека, поки доїхали - вже такі п2яненькі були, ну бо зупинялись в лісі на галявинці трохи перекусити:girl_haha:, загалом весілля було дуже веселе і гарні музики були, та й мої подруги дуже все гарно організували, молоді було багато, але, якби я мала тепер вибір, то все було б по іншому....Я вийшла заміж в 21 рік, відповідно сиділа ще на "шиї" у батьків, тому всі організаційні питання вирішували вони - від приміщення, до кількості запрошених. Якби тепер - то це однозначно було б невелике свято, на 40 чол., без далекої і незнайомої мені рідні.
     
  17. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    !!!!! єдина причина, чому ми ще не одружились: ми не хочемо брати грошей у батьків. щоб ніхто нам не диктував, що і як робити!!!!

    мама хоче лімузин, папа купу гостей... фєєєєє
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    У нас весілля було саме таким, як я хотіла, навіть кращим, бо чоловік і друзі зробили нам купу приємних несподіванок.
    Організація була схожа на пазл - де якось фантастично все один до одного склалося найкращим чином, не було жодних неприємностей чи несподіванок, і ми змогли організувати весілля за 2 міс.
    Вдалося саме так тому, що всі наші вибрики і задумки фінансував сам чоловік, тому моя фантазія мала де розгулятись і її ніхто не гальмував:girl_curtsey:
    Окреме спасибі батькам, які не навязували нам свого бачення - я могла запросити тих, кого хотіла я, а не "внучату племінницю двоюрідної цьоці з татового боку"
    І ще я втілила в життя свою мрію - розписку в альтанці на березі озера, зараз це неважко, а от пять років тому це було досить таки проблематично :girl_smile:
     
  19. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Я вже в іншій гілці писала, що ми дуууже задоволені нашим весіллям. Все вийшло навіть краще ніж ми розраховували і планували.
    Все організовували і профінансували ми самі - тому обійшлися без "сюрпризів" і втручань з боку родичів. В нас всі були гостями на Нашому святі. На організацію пішло 2.5 місяці, при чому я ще встигла за 2 тижні до весілля зїздити у тижневе відрядження. Дуже багато приклали зусиль і було багато переживань, але то того варте! :girl_claping:

    Додам ще, що весілля в нас вийшло десь на 84 чоловіки (хоча спочатку планували на 50 :) ), зі сторони чоловіка було більше друзів, а з моєї, приблизно порівну родичів і друзів. Запрошували тих кого хотіли бачити на нашому весіллі. Запрошення розносили разом - то ж перезнайомилися зі всіма ще до весілля. На весіллі питань "А це хто такий?" не виникало :)))
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2010
  20. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

    Моє весілля було просто жахливим. Все почалось з того, що свекор диктував все-все. Зал обирав він, звичаї тільки ті, які він вважав потрібними, перший танець тоді, коли він скаже, молодята мають бути на весіллі до останнього гостя(до 6 ранку).Весілля було на 180 чоловік.
    Єдине, що я мала право обрати це була сукня.
    Ой, забула сказати, мій свекор священник. Видно думає, що має Дар непомильности, як Папа Римський.
    Одним словом ми чулись на своєму весіллі затравленими звірятами і з полегшенням вздихнули, коли все закінчилось.
    І в тому всьому брєду, губився зміст таїнства, яке сталось в цей День, НАШ день, який у нас вкрали. Спитаєте, чому ми не опиралися. Опиралися, але нам заявили, або буде так як хочуть Вони, або весілля взагалі не буде.
    Теплі спогади залишились лише від шлюбу.
    Якщо так виходить, що весілля буде велике, постарайтесь, "не випускати руки" того з ким єднаєте своє життя, постарайтесь зберегти відчуття одне одного. Щоб не було так, що тільки ввечері залишившись на одинці ви починаєте розуміти важливість прожитого дня, і важливість тої людини, що поруч. А ви, можливо, не достатньо уваги приділяли їй, а думали лише про роль, яка вам відведена.