Чим займатися в дорозі?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 8 Серпень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Є схожа тема про діток, а мене цікавлять заняття для дорослих :girl_cool:
    Місяць в машині, дорога довга, тому треба себе зайняти, так щоб і цікаво, і весело, і водій не заснув :girl_dance:

    Ну перший варіант - книжки. Можливо, але наприклад я в транспорті читати не можу.

    Мені ще на думку прийшла така гра: на клаптиках паперу кожен пише якусь відому особу, і передає сусіду так, щоб той не бачив хто там написаний. Всі знають його персонажа, крім нього. Далі треба вгадувати, хто ж твій персонаж. Для цього задають питання ТАК/НІ (наприклад, це людина? жива? жінка? акторка? і тд). Коли відповідь буде "ні" - черга переходить до наступного. Бавилися вже багато разів, супер гра, але не думаю, що на місяць нам її вистачить.

    Прошу ділитися ідеями!:connie_pull-pigtail
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Аудіокнижки! Певне єдине джерело інформації для мамів, яким не дають часу на читання...
    Крім того в дорозі є нарешті час з мужем поговорити, а то вдома все бігом... :sad:

    Ну і ще це супер час на молитву! В час посту слухали канон Критського всю дорогу (4-5 год)
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    о так! ми власне качаєм аудіопутівники, будем сухати перед кожною новою країною ))
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    ми якось Швейка слухали, всю дорогу мали настрій добрий :)
    а решта часу то бізнес-книги слухаємо
     
  5. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Ми для різноманіття у дорозі бавимося стандартні ігри на папері: хрестики-нулики, морський бій і т. п.
    Можна розгадувати кросворди чи ще якісь інтелектуальні забавки.
    Ще полюбляємо географічну гру про міста: остання буква назви міста має бути першою буквою наступної назви міста -бавимося всією родиною;)
    ... для меломанів гра про тексти пісень: на якому слові закінчує пісню гравець - наступна пісня має містити таке слово...
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Ми в дорозі з батьками слухали диски Гузара, обидва випуски, а ще Хасидські притчі.
    Я в дорозі ще вишиваю, а батьки розв'язували судоку.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Недавно спробувала вишивати в дорозі. Скажу вам, що це заняття не для доріг міста Львова, в нас тут суцільні ями або бруківка.
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Я в дорозі або за кермом, або штурман. Тому слідкую за дорогою, картою чи водієм.
    Коли ж це відрядження - вмикаємо фільми собі. За їх переглядом швидше час минає.
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Слухаємо аудіокниги, в основному класику, Лісову пісню, Лиса Микиту, щоб ще Ярці підійшло.
    Бавимося з Яркою у слова, розмовляю з чоловіком, особливо вночі.
    За кордоном на автобанах, читаю - книги, журнали, навіть не укачує.
    А в нас або прошу в чоловіка кермо, або за штурмана - ями, зустрічні авто, кури-пси :girl_wink:
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Нє, ну вишивати теж не зможу... я чудово переношу переїзди, тільки не можу дивитися вниз і щось робити... тіки в літаку так можу і на кораблі.
    Дівчинка, з якою їду, пропонує сувенірчики ліпити... правда з білої глини, в машині, а розмальовувати як? слабо собі то уявляю...
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    коли подорожуєш машиною - чудове заняття - розглядати види за вікном ))) мені важко уявити собі подорож авто без вражень про краєвиди.
    якщо вид одноманітний (дерево, а за деревом дерево, а за ним іще дерево) - тоді дійсно варта шукати розваг.

    але мені особисто здається, що аудіокнига відволікає водія.
    якщо ж розважаються усі, крім водія і штурмана ))), то крім фільмів, гри в слова і веселих і цікавих розмов, можна займатися, чим завгодно.
    хоча я вважаю, що головне взяти з собою в подорож цікавого співрозмовника, а ще краще - оповідача ))))))
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    караоке беріть!!!!!! :))
    вчіть мову тої країни куди їдете :)
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    100% ми завжди співаємо в машині, коли довго кудись їдемо!

    плюс - можна співати пісні країни, куди їдете (заодно і мову підівчите))))))))))
     
  16. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    Мене в дорозі хіба музика рятує:girl_dance:
    Перші годинки 2-3 ми ще розмовляєм, а потім вже кожен займається хто чим:хто музику слухає в навушниках, хто роздивляється краєвиди, хто спить..... Тільки водію найгірше-весь час за кермом.
    Раніше намагалась читати, але через кілька хвиин мене починає нудити - не дорожня це справа.
     
  17. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Чим займатися в дорозі?

    А ми в дорозі любимо грати в гру, називається "Що поміститься в трьох літрову банку"=)) Правила: хтось з учасників починає про себе говорити алфавіт, інший каже стоп, і на яку букву зупинив, на ту потрібно згадувати слова, речі, які б помістились в трьох літрову банку... Наприклад на К: клей, качечка, каша і т.д І так по черзі, хто вже не може пригадати ніяких слів, той вилітає... Але наприкінці, там вже дуже смішні слова (веселко, волик, ворітця)))... І настрій піднімається..))