Чоловік та компутер:)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Зорянівонька, 20 Грудень 2009.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Про це багато говорили в різних темах, пора створити окрему.
    Чому чоловіки так багато часу проводять за компом? Роботачи розваги? Як боротися?

    В мене чоловік програміст. Весь вільний час - за компом. З одного боку - злить, хочеться,щоб сидів біля мене чи з малим. Але... Він ж не бавиться ігри, а працює - заробляє гроші. Тому зараз ядо цього ставлюся спокійно. Але був період забавок, то трохи воювала.
    А як у вас?

    А може ви сидите більше ніж він???
     
  2. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    А в нас навпаки:чоловік жертва телебачення,а я компутура.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    (але ніхто не свариться,ні кого це не злить.всі при своїх інтересах:girl_wink:)
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    І в нас так))))) компутерна сімейка - кожен коло свого компа))) нет затягує, на то воно й сітка :) Раніше мене то злило, наприклад, коли їсти вчасно не йшов, то потім вистигало, або як кликала щось помогти, спам"ятовувався через півгодини - ти щось казала..? :girl_crazy: потім подумала - а чи то мої проблеми? хай ість холодне... Що мав помогти - лишу, хай лежить, відірветься від компа - буде робити сам, бо я на той час буду зайнята іншим. Допомагає, менше нервів йде на то :)
     
  4. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    Повністю згідний! Сам часто і довго сижу за компом(переважно доранку).Дружина ніяк неможе зрозуміти,що стільки часу можна робити, і як можна "забути поїсти".
     
  5. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    От якраз зараз поряд сидить за своїм робочим ноутом, а я - за нашим домашнім - на ДП:girl_crazy:
    взагалі-то я вважаю що кожна людина завжди повинна мати власний особистий простір, неважливо - працює він зараз чи в забавку якусь грає... і сама я теж часто хочу цієї "свободи" для себе, тому - чому б ні?:girl_blum:
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    мій не сидить в компутері взагалі..., іноді( навіть не кожен день) може посидіти на автобазарі чи ще щось пошукати і все. Робота в нього не пов"язана з компутером
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    А мій програміст, йому компа на роботі вистарчає. Вдома більше в телевізорі. А в неті полазити, поспілкуватись, то більше по моїй часті. То не знаю хто кого більше тим компом дратує. Ми якось толерантно один до одного в тому плані... правда, поки мій коханий не загориться якоюсь забавкою. Останнім був сталкер. А взагалі якось завжди шукали ігри чи теми, щоб були цікаві обом. Колись бавились квест "загадка срібної сережки" в ролі Шерлока Холмса. Файно було. Але зараз на ті речі нема часу і можливості, і боюсь не скоро буде:ninja::ninja::ninja:
     
  8. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    аналогічно!має свій улюблений сайт,і туди час від часу заходить,заглянути чи нічого цікавенького нема..... а решта часу комп в моєму розпорядженні!!! ага,і ше одне....може фільми закачувати,все!
     
  9. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    В мене те саме: сказала, що кличу їсти тільки раз!:girl_mad: Так шо переважно тепер їсть холодне і сам :girl_smile: А взагалі в нас два компа і ми частенько просиджуємо вечори спиною один до одного - він працює, я розслабляюся. Але обом це не дуже подобається, я взагалі після цього ходжу як причумлена:girl_crazy:, бо і цілий день на роботі за компом. То тепер намагаюся якось відволікатися... то на кухні щось готую, то книжку читаю. А муж в мене свідомий - здебільшого за компом працює, а не бавиться ))
     
  10. Лія

    Лія Well-Known Member

    Мій сидить і на роботі ,яка зобов`язує, і вдома ,бо маю чоловіка завзятого кіномана, постійно якісь кіношедеври вишуковує та скачує .Добре хоч забавки нас оминули.

    А мій і їсть за компом!!
     
    Останнє редагування модератором: 17 Січень 2010
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    Я так на роботі роблю.
    Забавна річ. Якщо колись я казала "та лишися вже того компа", то тепер від нього чую "ти ж цілий день за компом на роботі, невже не досить?" :girl_crazy: Треба щось міняти. Хоча я ніби все встигаю... але з роботи нема часу перевірити улюблені сайти, тому вдома часом доводиться. Стараюся не переборщувати.
    Він за компом теж часто, але 90% часу - це праця над докторатом. Я тоді тихенько вступаюся з Дарком до іншої кімнати.
    Іноді впадає в невеликі залежності й бавиться якісь забавки до майже ранку, але на це зазвичай мовчу, бо знаю, що просто йому треба, аби мізки розслабилися. Зрештою, він свідомий того, ЩО робить і то ніколи довго триває. Та й буває дуже-дуже рідко.
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    А мій в компі живе. Компом живе. Зима, літо, Паска, Різдво, дощ-не дощ, сніг-не сніг... Не за компом тільки тоді, коли на вулиці і спить.
    То однозначно треба в "Забилам би!":girl_crazy:
     
  13. Person

    Person New Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    А ми разом їмо за компютером :) - кіна дивимося. Про телевізор через малечу забули, а в інший час не дуже виходить кіно дивитися.
    Нас проблема компютера тоже не оминула. Хоча мені вже оці вечори, коли кожний носом в свому моніторі, починають набридати. Через те все дуже мало спілкуємося, а як говоримо то зазвичай про програмування. Колись мене дуже дратувало, що чоловік постійно за компом сидить, а тепер він мене в "свою віру" навернув. :sad:
     
  14. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    Як Вас всіх розумію!!!
    Маю таке саме чудо в хаті. На роботі за компом, вдома також. Я розумію, деякі замовлення треба допрацювати вдома, але в іншому вікні в мужа завжди відкрита он-лайн забавка від якої він фактично залежний. І це мене бісить. Бісить, бо я цілий день вдома сама з дітьми, чекаю його як манни з неба, щоб бодай слово сказати, а він прийде, поїсть і за комп. Каже, що робить роботу, а насправді...
    Скандали і вмовляння не допомагають тому я збилась і стараюсь не нервуватись, п"ю заспокійливі чайочки і типу того всього не бачу. Здоров"я важніше.
     
  15. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    а моєму мужу подарували круту приставку до ТВ і тепер за компутером переважно я!!! ги-ги!!!
    а чоловік тіко свариться - ну лишся того ровера! ;)
     
  16. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    мій теж,і взагалі мене так нервує коли за тим компом днює і ночує каже шо то в нього релакс, вчора навіть заснув за компом,зараз грає якусь гру як на мене тупу а для нього "бомба" з неї неможливо вийти недогравши докінця раунд,то коли встає на перекур то я бігом і на посиденьки)))
     
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    А ми разом на кухні, а потім разом за компами :) Власне, чоловік мене відівчив за компом їсти :) А я його навчила тягнути ноут в ліжко, а не сидіти за столом :)
    Правда, коли є лише один ноут (навіть якщо його), то він галантно уступає його мені...... а сам влазе в комунікатор ;)
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    ну чисто як про мого писалось. Він в компі дивиться лишень результат хокею або футболу і автобазар, а так все. Зате дуже злиться що я можу просидіти в компі цілий день. Ревнує.
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    оооооооооооооооооо, моя болюча тема..................
    мій Роман і комп"ютер - речі надзвичайно взаємопов"язані.......
    у нас на компі коло 20 закладок різних автофорумів,на кожному він зареєстрований і активно дописує.......
    його "хворобами" є автозвук, тюнінг, диски,ой мамонько,тут і не перерахуєш.
    такі сайти,як авторіа, він може переглядати по 5год....
    як з тим "боротись" - я ще такого способу не винайшла..... ніц не маю проти,але всього повинно бути в міру.
    воювати постійно з ним на цю тему - собі дорожче..... далі побачимо.... найбільше мене цікавить,як то виглядатиме,коли ми переїдемо в окреме помешкання..... бббббрррр :)
     
  20. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Чоловік та компутер:)

    У мене аналогічно, в основному я за компютером і в основному на ДП.