Чохол для дивана

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Annjutka, 20 Липень 2009.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Зробили гарний ремонт, грошей тепер на файні меблі забракло... Маю диван розкладний, непоганий, але його колір зовсім не підходить до інтер"єру. Думаю пошити на нього світлий чохол. Такий щоб зняти-випрати можна було. Але не суцільний, а окремо на підлокотники, спинку та сидіння - щоб не знімаючи чохол, можна було його розложити для спання. От тепер думаю, як же це викройку спроектувати.
    Шити хотіла би сама, тільки б глянути як це правильно придумати, як кроїти? Робити на молніі, зав"язки чи резинки? Що краще вибрати?
    Шукала в інтернеті нічого путнього не знайшла, або так шуала... Може є в когось ідеї?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Ідей для пошиття не маю. Та скажу вам таке, може пригодиться. Фірми які займаються продажем мебелі можуть шити такі чохли. Наша знайома купила диван, то там чохол знімається. І вона в них замовила собі ще один чохол іншого кольору. То тепер має на зміну. Коли свята то надіває світленький, а так коричневенький!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    На моєму обивка не знімається. Тим більше в нього є дерев"яні різьблені деталі на підлокотниках.
    Приблизно такий. Це не моє фото, але конструкція схожа
    [​IMG]

    А щоб трохи зекономити, думаю пошити сама.:confused:
     
  4. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    То на нього гарно б було зробити суцільний такий з завязками! І самому можна пошити!
    Мінус то що його потрібно буде знімати при розкладанні!
     
  5. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Подивіться отут , ще ось тут , ще ось і ще особисто мені дуже отаке подобається.
    Думаю примудрити то до дивану також можна :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    От власне! Має бути такий щоб не знімати кожного разу. Тому по деталях напевно прийдеться.

    Coffe13, дякую! Сиділа думала чи варто так детально повторювати всі "форми" того дивану, бачу що можна трохи спростити, особливо внизу не видумувати, а зробити просто "звисаючу" до підлоги тканину як на фото
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2009
  7. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Я шила чохол на сидушку. Диван приблизно такий як на фото, світло бежевого кольору. Я прямокутний кусок тканини, зшивала на кутах, по периметру пристрочила резинку. Чохол був під колір "гепард" і на бежевому виглядало супер. А на підлокотники я шила подушки гепардові і бежеві + золотисті полоски. Можна зробити просто обточені тесьмою накидки на підлокотники і спинку. Спинка практично не замазувалась.
     
  8. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    І мені тре, правда на кутовий
     
  10. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    На кутовий теж мені знадобиться. Знайшли з чоловіком гарненький диванчик. А він світлий... Мені він дуууууже подобається. Вирішили його взяти. Спробую домовитись з виробниками - може зроблять чохли до нього. Але це в майбутньому поки що.
     
  11. Sufler

    Sufler New Member

    Відповідь: Чохол для дивана


    [mod]А без суфлера..? Ніяк не можете почитати форум, знайти гілку "де у львові знайти", "пропоную роботу", "ательє..."?[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 19 Січень 2012
  12. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    а де власне у Львові можна знайти тканину таку для "накриття" чи "пошиття чохола" на диван, навіть швидше щоб зробити накриття, в Декорі в епіцентрі є наприклад такі вязані накриття нажаль параметри не наші?
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Також цікавить пошиття чохла на диван, може маєте контакти хто таке робить. Або є майстрів,що можуть перетягнути м"який куток
     
  14. alterna

    alterna New Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    і мене цікавить перетяжка меблів. маю старий комплект шкіряних меблів. основа міцна а от вигляд і пружність вже не та. майстрів є багато. а може хтось робив і порадить . дякую
     
  15. didymos

    didymos New Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Ми рестарвували радянський диван. Є фірма vetta на левандівці , зробили добре
     
  16. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Порадьте, будь ласка, кравчиню, яка може пошити чохол на диван.
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Також цікавить, вже давненько таке обдумую, а яку саме тканину краще для такої цілі обирати?
     
  18. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Чохол для дивана

    Я брала льон - достатньо цупкий матеріал і переться гарно. Великий вибір є в магазині "Галерея Льону", що на Городоцькій біля церкви Анни.
     
  19. Olgazbr

    Olgazbr New Member

    Да, очень хороший материал для чехла. Мне вообще льняные вещи нравятся.
    Я вот такой хочу чехол сшить, думаю его легко будет снимать, даже если каждый день раскладывать. И из льна думаю круто будет, только хочу бордовый наверное, чтоб не так пачкался.
    [​IMG]
    http://happymodern.ru/wp-content/gallery/chexly-na-divan/c9227f0d2b1e47ee88bdbbcb910967f0.jpg
     
  20. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Де саме ця фірма знаходиться? Не знаєте чи там можна обтягнути матерією комп'ютерне крісло?