Чужих проблем не буває!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Bree van deKamp, 2 Липень 2013.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    віддам таку [​IMG] є люлька, прогулка, сумка, дощовик, в хорошому стані, єдиний недолік , в місці де ізострічка потрібна зварка
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Знайшла ще 2 варіанти візка безкоштовно,
    підкажіть, тепер що і куди.
     
  3. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Прийде чоловік спитаюсь чи зможе то приварити) І дівчинці напишу)Дякую дівчатка,що допомагаєте:girl_in_love:
     
  4. Orusia

    Orusia New Member

    Можу допомогти дитячими речами ,крем ,та для молодої мами прокладками для грудей.
     
  5. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата, з фейсбуку питають що ще потрібно мамі, бо багато всього позалишалось зі своїх дітей.
    Є ще пропозиція ось такого дуже добротного візка. Віддають задарма.
    Це прогулянка, але тут є перекидна ручка, повністю лежаче положення і можливість вставити кошик.
    Що скажете?
    [​IMG]
     
  6. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Я думаю це гарна пропозиція! Адже дуууже скоро (ех час летить) їй треба буде вже прогулянка. Тоді треба буде знову шукати якщо зараз окремо люльку брати.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Маю такий візочок, тільки без перекидної ручки. То дуже задоволена. Від шести місяців возимось. Там спинка повністю кладеться і капюшон дуже добрий
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Форумлянка Pobigajchyk може віддати кошик для немовлят і можна буде ставити в цей візок. ІМХО, цей варіант найоптимальніший.
     
  9. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Привіт дівчатка, коляску забрали в Кусь, за що їй величезне дякую) Вже завезла,як їхала до свекрів...трохи новин про Настю..
    їх виписали.. у мацюпика жовтушка пройшла, синюшність зняли, прокололи антибіотик, ручкою рухає, але в місяць на огляд до лікарів треба приїхати. Настя також почувається краще, лохії майже вийшли.. живе поки в "мами" своєї, в халупі яку та орендує, там умови жах.. але іншого варіанту поки немає, мама її не проти допомагати вже, але у неї самої 2 дітей+оренда квартири. і як такого фінансового бажання в допомозі немає зовсім.. ох, і свекруха до неї дзвонила, вона разом з татом малого слізно просять до них жити, видно міліція все таки завітала. Розглядаємо і цей варіант, але перевіриться чи є там можливість жити з дитиною, і не хочеться щоб Настю там заклювали(Поки все добре, окрім запрілостей під памперсом(( там не так критично, але... Настя старається тримати його довше без памперсів на пелюшці, але трохи вимотується сама.. годує груддю+трохи суміші. гуляє з малим. Всі речі які були забрала, всім передає величезне дякую!!
    Зараз як такої потреби в одязі для малого немає, але там таке як порошок, мило, памперси, серветки, треба завжди.) Додаю фото з речами) І вже величеньким мацьопиком)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Допомога у працевлаштування постраждалому від ДНР

    Якщо не в той розділ, відразу прошу адмінів перенести.

    Отець Сергій Косяк з Донецька просить допомогти у працевлаштуванні професорові, що був у полоні терористів ДНР.
    Ось його повідомлення з ФБ:
    Можливо, хтось має ідеї, як можна допомогти.
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Міняємо країну з себе чи українська сотня жінок!

    Є така ситуація:
    моя добра знайома Марія, син котрої служить контрактником, а конкретно то він знаходиться зараз в Луганському аеропорту, в оточенні терористів. Провізію їм закидують мінімальну, на паршутах скидують, а також була жінка, котра привозила їм поїсти. Недавно ця жінка задзвонила до Павла ( це син моєї знайомої) і розповіла, що додому до її сім"ї прийшли озброєні люди, приставили пістолет до голови чоловіку, і сказали : ще раз ми почуємо що вона носить їжу нацгвардії то розстріляємо вас всіх перед людьми, щоб іншим не повадно було. Павлик сказав їй їхати до його мами , тобто до пані Марії.
    Люди зібралися, і в ту ж годину, тільки з документами, виїхали.
    Проживають зараз в бабиній хаті , в селі під Львовом. Марія їх прийняла, четверо чоловік.
    Проблема в тому, що вони втікали ,фактично, без грошей, без речей. Пані Марія їх і забезпечує, але вона не є дуже багатою людиною ( вона вчителька, а зараз працює доглядаючи дитину ( нянею), чоловік точно не знаю де працює, але , загалом у них не багато фінансів) тому їм прогодувати ще чотирьох людей досить складно..Мені здається, що їм здалася би допомога, хоча Марія її і не просила.
    Дівчата, точно знаю, що ми можемо допомогти!
    більше інформації ( номери телефонів, назву села, все , що потрібно для підтвердження інформації буду давати в пп, бо страшно за людей)
    Буду також постити це повідомлення на інших ресурсах.
     
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Міняємо країну з себе чи українська сотня жінок!

    Якби раптом що. Це моя сусідка (вони є порядними людьми, а мій Антошик з ними дружить :), і я підтверджую правдивість ситуації.
    Родину цю бачила і як пакували їм харчі в машину теж. Лиш на той час не знала подробиць.
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Міняємо країну з себе чи українська сотня жінок!

    Каже пані Марія:

    одягу не потрібно ( на цей момент), для дівчинки ( 6 років) має багато одягу з сестер, племінниць, для хлопчика ( 14 років) має багато речей зі свого сина Павлика. Для жінки і чоловіка - каже, що своїми поділиться, не проблема.

    Основне це харчування.
    Ну і люди ці твердо впевнені, що будуть повертатися додому і є такий нюанс, що у них втрачені роботи ( ця жінка вона в аеропорту працювала , дуже багато допомагала нашим хлопцям, і врешті на неї " навели" бандюків..).

    Чоловік Марії дзвонив на гарячу лінію дізнатися про статус біженців, але їм відповіли, що такий статус надають тільки старшим людям:girl_mad:, що не може бути правдою, їх просто відфутболили.
    Отже потрібні номери тф куди реально звертатися, якщо знаєте- пишіть.

    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

    Номер карти розмістила у щоденнику.
    Також всім , хто бажає долучитися до допомоги напишу номер карти в пп, звертайтеся!!
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2014
  14. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Міняємо країну з себе чи українська сотня жінок!

     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Міняємо країну з себе чи українська сотня жінок!

    Сім"я живе дуже скромно і мріє повернутися до рідного дому.
    На час проживання у Львівській області їм дуже потрібні кошти.
    не на сигарети і випивку((
    Хоча би по 5 грн, їм і від того буде добре, хоча б якісь кошти на мінімальні ягоди , чи овочі..
     
  16. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    ще актуально? а тільки що прочитала...
     
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Сестра зараз працює на соціальному проекті допомоги біженцям з Криму та Сходу. Каже, що дуже багато людей звертаються з проханням допомогти їхнім діткам одягом (особливо теплим на осінь/зиму, оскільки теплого одягу вони зі собою просто не взяли, а коли стабілізується ситуація - невідомо), іграшками та канцтоварами. Речі, звичайно, можуть бути вживані. Хто має можливість та бажання допомогти, прошу писати в приват - надам детальнішу інформацію.
     
  18. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    А на який вік діток?
     
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Відповіла вам в приват,але напишу ще тут.

    Дітки від одного-двох місяців і до 14-ти років (багато діток 5-6-річного віку). Є сім'ї, в яких 6-8 дітей, тобто люди реально потребують допомоги
     
  20. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Знаю, що зараз всі поринули з головою в допомогу фронту, але хочу ще раз нагадати про допомогу біженцям. Теплі дитячі речі, іграшки, канцтовари ... Це не потребує особливих зусиль фізичних, часових чи фінансових

    Ось репост зі сторінки на ФБ моєї сестри, яка працює з біженцями:
    "Друзі!

    Багато з вас мають діток, ще більше мають племінників і ще більше мають друзів, котрі мають своїх діток:).

    Тому, дуже попрошу, можливо у когось з Вас завалявся старий теплий одяг для дітей, котрий ваші діти, братики, сестрички, племінники не носять. Зараз працюю з сім'ями, котрі переїхали з Криму та Сходу. Сім'ї гарні, здебільшого багатодітні, проте виїжджали з одним чемоданом і так виходить, що на холодну пору року діти не будуть мати що вдягнути ні з одягу ні взуття!

    Тому щиро прошу про репост і можливу допомогу речима та іграшками для дітей!

    Сама особисто буду їм передавати. Вік дітей різноманітний, від щойно народжених до дітей, які вже є в 6-7 класі. Дітей таких, котрі потребують допомоги близько 100...

    З часом постараюсь виставити і розміри одягу і точну кількість діток на яку потрібні речі.

    Речі можна передавати або через мене, або приносити безпосередньо в організацію "Карітас України" на вул. Озаркевича 4 (2 поверх)."