Де купити все для декупажу, декору?

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Юстуся, 30 Листопад 2009.

  1. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    А мені дуже подобається декупаж:girl_in_love:.І сьогодні була в Єпіцентрі і купила книжку про техніку декупажу.Доречі там дуже гарний вибір книжок по рукоділлю я таких не бачила ні в "Літері" ні в "Букві".
     
  2. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Де купити все для декупажу?

    Підкажіть де можна купити (може в центрі) все для декупажу.Я вже хвалилась що купила книжку там дуже гарно все описано.а матеріал не знаю де придбати:girl_flirt:
    Дякую
     
    Останнє редагування модератором: 30 Листопад 2009
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Бачила спеціальний папір ( а не тільки серветки) в Світ паперу, що в центрі на Левицького, там є і клеї і лаки і заготовки для декупажу. і навіть висіло оголошення про майстер-клас по декупажу (50грн)
     
  4. wenecja

    wenecja New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    великий вибір тут:
    "Арт-Скринька" Магазин Все Для Художників
    м. Львів, вул. Ковжуна, 1, це позаду готелю Жорж, або кінець Ф.Ліста
     
  5. Lerusja

    Lerusja Member

    Шукаю мішковіну джутову для виготовлення декорів.На гуртовні за ЦУМом і на Зеленій немає.Може хтось бачив?:girl_in_love:
     
  6. Cандра

    Cандра Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    щось подібне є в Світі (чи галереї?:girl_in_dreams:) льону, куліша,21
     
  7. TaHdeR

    TaHdeR New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Недавно відкрився новий магазинчик для творчості на пекарській 18... Декупажем я не займаюся, тільки ліпкою, але лаки і інші приладдя для декупажу і декору там бачила...
     
  8. dzjunka

    dzjunka New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Була якось в "Світі паперу", що на Левицького, хотіла теж купити декупажні листи, але мені повідомили там, що все причандалля для декупажу перенесли в "Арт-крамничку" (вул.Бр.Рогатинців, не пам'ятаю точно номер, десь в кінці). До речі, там багацько всякого, дуже хороший вибір паперу, і ціни нормальні.
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    дівчата, де можна купити дротики різного діаметру? принаймні в яких магазинах їх шукати?
     
  10. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Так щоб дуже різних діаметрів, то нескажу, але я брала дротики в "Перлині" (на Коперніка) вони в катушечках і різних кольорів (є тоненькі і трошки грубші). Ще брала в магазинах все для флористики вони такі зелені, як в квіти вставляють. Якщо знайдете ще десь то пишіть я також цим питанням цікавлюсь )))).
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Сьогодні на Привокзальному були такі, 22 грн. пачка 900 грам, діаметр 0.9 мм. Мені так багато не треба гг будєм іскать інші варінати
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Можемо до спілки купити ))))). Якщо ще комусь треба дротики то свистіть ;)
     
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    А що за дротики? Мені потрібні такі "тичинки" у квіточки серединки робити. То не воно? (Як не воно, то може знаєте, де придбати, особливо на Привокзальному)
     
  14. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    усякі квіточки і тичінки бачиля в центрі біля лялькового театру Гавришкевича 8
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    В Арткрамничці бачила фетр: м'який формату А4 по 12 грн, цупкіший і чуть більшого розміру по 15 грн. І нині обіцяли завезти 300 видів серветок для декупажу.
     
  16. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Декор, ікебана тощо...

    Поділіться ссилочкою на якийсь і-нет магазин який торгує товаром для флористики. Мені потрібен флористичний дріт. Або може хто знає де його в центрі можна купити (бажано по гуртових цінах).
     
  17. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Декор, ікебана тощо...

    загляньте на цей http://sldecor.com.ua/, в них практично все по флористиці.
     
  18. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    дівчатка, порадьте чим можна пофарбувати виріб з картону? вичитала в неті про аерозольні фарби, акрилові фарби. хто знає, порадьте, що краще і де це у Львові можна купити за помірною ціною. буду дуже вдячна!!!
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Зайдіть в магазини для художників, вони про фарби краще знають: Арт-деко, вул. Снопківська, 4; Арткрамничка, вул. Братів Рогатинців, 23 (трохи дорожче); і є ще десь за готелем Жорж, але точної адреси і назви не знаю.
     
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    А який виріб? І який картон? Якщо звичайна коробка, то можна її прогрунтувати клеєм ПВА, а тоді покривати фарбою (як з балона, так і пензлем) (бачила акрилову фарбу в балонах в магазинчику арт_ товарів на Ф, Ліста), якщо виріб габаритний то треба покрити шпаклівкою, а тоді вже фарбою Беріть акрилову, вона майже не має запаху і швитко сохне