Де ми купуємо хліб

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 19 Травень 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Де у Львові є гарний вибір білого хліба?

    Знаю лише парочку яток на Левандівському базарі. Можливо підкажете де ще можна подивитись
     
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Недавно почула по телебаченню, що зараз така технологія обробки зерна і випічки хліба, що в ньому корисного майже нічого не залишається. Ашанівські багети мають термін придатності до споживання 24 год... Вже навіть страшно і хліб їсти.
     
  3. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Найсмачныший хліб - домашній.
    Зараз багато хто в цьому переконався, і покупляв хлібопічки, хоч знаєш що їсиш
     
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Безумовно.
    І пшеницю з житом певно краще виростити і обробити самому. Тоді вже точно знатимеш, що їси. Ніби мало б бути легше жити, а прогрес чомусь все ускладнює з іншого боку.
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Знаю точно що в ТОВ"*****"(Родинна ковбаска, кондитерська) в хліб дають тільки натуральні продукти.
     
  6. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Де ми купуємо хліб



    Не оффтопте. :)
    Про хліб домашників є окрема тема.
    Невже у Львові не лишилося хлібних точок?
     
  8. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Ми намагаємось купувати хліб Хлібзаводу №5 (чомусь його діти найбільше люблять). От біля нас його завозять, то й беремо. А білий хліб зберігається мало, то його варто "на завтра" не залишати.
    Приватники щось зараз не допікають (мабуть, для ваги), то їхній хліб не беремо.
     
  9. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

     
  10. stira

    stira New Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Найбільш полюбляю фуршетівську випічку, правда купуємо її тільки по суботах, коли робимо планові закупки в супермаркеті, а в інші дні купуємо вироби 5 хлібзаводу в місцевому магазинчику.
     
  11. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    А я купую хліб в Арсені, або в Еколані батон "Сихівський".
    В Арсені дуже люблю булочки посипані маком, або кунжутом.

    А щодо програм по телебаченню, якщо дивитись Інфошок і СТБ, то єдиний вихід - самогубство.
     
  12. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Ми для себе недавно відкрили, що дуже смачний хліб випікають в Сільпо, той що біля Південного, велике різноманіття хлібу з оригінальним смаком, рекомендую "мехіко" - такий червоний - мені дуже смакує! Нам туди зовсім не по-дорозі, але час від часу туди спеціально заїзджаємо за хлібом.
     
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Біля краківського базару є міні-пекарня, мої сусіди вечорами бігають за свіженьким хлібом, а мені подобається той, що в "Щирецьких ковбасках", і фуршетівський.
     
  14. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    До народження малятка хоч раз в тиждень їздила на закупи, але особливо за хлібом у ВАМ Сільпо на південному.Зараз купую у магазинчику під будинком "Просто добрий хліб/ Молокія", люблю багет "Корона",хліб "Здоров"я" з муки другого сорту з висівками.
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    в "Вероніці" добрий хліб! ;)
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    п.Левандівка,в Золотому колосі,що на Повітряній смачний хліб(особливо Бородінський)
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Там бруківка, ровером зле їхати.
    Доречі декілька разів наривався на відсутність там хорошого хліба...
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    А там на свіжий хліб можна лише до 10 ранку "нарватися", потім його розвозять по інших магазинах...і лишається лише запах свіжоспеченого хліба..
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Так, та пекарня то великий + того ВАМу. Ми як буваємо на Південному, то обовязково у ВАМ за свіжими булочками з маком ідемо (такі 7 штучок разом спечені - ням-ням).
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб