Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Шановні форумчани!Я не знаю що робити.маю вирішити куди їхати відпочивати.Завжди з малою відпочивали в Криму м.Евпаторія.В цьому році вирішили поїхати на південне побережжя та минулорічна екологічна проблема примусила нас задуматись.Маю можливість того року поїхати в Судак"львівський залізничник".хтось мае фотки його чи там просто був?
    Та от не знаю чи варто тепер туди їхати....:no:
    Я страшенно боюся літати-вони так часто падають ті літаки.
    А паспорта заграничного на разі не роблю бо нікуди не збиралась.Та от тепер думаю може в Турцію?Хто був там вже чи може де інде-порадьте.
    :o
     
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом


    були в Турції. зі Львова летіти - раз плюнути (1,2 години льоту). відпочинок нам дуже сподобався. обійшлося - 1 тис.у.о на двох - 9 днів. готель - 4*
    ми були у передмісті Кемеру - дуже там гарний відпочинок для дітей ( з Україною не порівняти) тай взагалі щось нове - то є добре у відпочинку
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    Коли була маленька то мені смішно було чого ж то мама моя коли взлітали та сідали завжди хрестилась.Та й всю дорогу молилась.Тепер зрозуміла).Я стільки передач бачила як люди зникають,як обдурюють за границею наших,як літаки падають....що аж страху набралась.А колись так любила літати...
    Скажіть(я не дуже добрий географ),а Ви були на чорному чи середземному морі?

    ми відпочиваемо в трьох-2 дорослих і дитина 4 роки.Скільки за дитину платити треба підскажіть хто знае.І де найкраще для дитини-бо ж перш-завсе через неї їдемо.Бо у дочки ножки хворі
     
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом


    якщо ви їхатимете через нормальну туристичну фірму (бажано вибирати відому та ту , що вже давно працює на ринку послуг), то ніхто вас не вкраде і не обдурить. чемно передаватимуть з рук у руки. ваш самостійний шлях - до трапу літака та до готелю.
    ми були на середземному морі (літак призмлявся в Анталії) узбережжя Кемеру є оптимальним для відпочинку з дітьми, бо там є море і гори (наприклад в Сіде чи Аланьї гір немає), а ще там дуже багато сімейних готелей. там трохи обмежені розваги, але є басейни дитячі і для допрослих, дитяча кухня і няні (за додаткову платеню) цілком все пристойно і культурно. сервіс - приємний. турки двісті разів вам усміхнуться з приводом і без.
    а взагалі, відпочивати треба їхати з добрим настроєм, а не хреститися:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    Дякую вам.
    А хто може підсказати провірену фірму?Бажано не ззавишеними цінами.
    І ще скажіть чи мае значення гаряча чи не гаряча путівка(сервіс)

    Додано через 2 хвилини
    Але всеж таки-ЧИ ВАРТО ВІДПОЧИВАТИ НА ЧОРНОМУ МОРІ?ЧИ ПОЇДИТЕ ВИ ТЕПЕР ТУДИ?
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом


    про фірму хай підказують львів"яни, а щодо гарячої - то на ваш так би сказати е-е-е екстрим. буває, що люди востанній момент відмовляються від поїздки (з причини хвороби когось, наприклад), а броня то в готелі турецькому залишається і фірми, щоб не працювати собі у збиток - віддають ті путівки де шевше. але то збиратися треба за один вечір. тобто збивається ваше планування
     
  7. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    В Судаку була давно, але задоволення - море (даруйте за каламбур :) )! Чудове мальовниче маленьке місто з 3-х сторін оточене горами, а з 4-ї виходом у море. Відпочивала правда в "Зоряному". Але від родичів чула хороші відгуки і про "Залізничник". До речі, він ближче до моря, хоча в Судаку говорити про "далеко" не доводитися. Один пляж, пам"ятається, був піщаний, решта - пісок з мілкими камінцями і де-неде кам"яні брили у воді. Особливе задоволення - відвідати Генуезьку фортецю і можевельникові рощі. Розваг для туристів не бракує - купа екскурсій, атракціонів, кафе, ресторанів, нічних клубів - любе! Правда, ще в ті часи як я відпочивала, ціни на все були дуже недешеві. Але поїхати варто!
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    була на південному березі Криму минулого року
    мальовнича місцина із совковим сервісом, а деколи і з його повною відсутністю :)
    цього року не планую і не знаю, коли ще туди виберуся, в нафті плавати не хочеться
    і взагалі літо проведу в Карпатах
    ми з чоловіком зробили невеличке капіталовкладення у вигляді дерев'яного будиночку в горах, так що будем обживати
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    Аналогічна ситуація. Ми кожного року відпочивали в Криму, а цього року, знову ж таки із-за нафти ми не поїдемо, бо це вже не курорт, а багно! А ще їхні ціни..... Я полечу з малою в Туреччину в травні, через фірму Лео-Тур, куди саме ще не знаю, в квітні поїду вибирати готель. Щодо "Львівського залізничника", то я там відпочивала, можу сказати, що класно там, годують нормально, територія офігенна, але трошки далекувато до пляжу. Та цього року я би не радила вам їхати в Крим!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    відпочивала кілька років тому біля Судака - задоволена. Біля Залізничника якось проходили, дійсно, до моря близько, природа мальовнича. в тих районах, на скільки мені відомо, знімали масу відомих радянських фільмів (Кавказька полонянка). краєвиди мені дуже сподобалися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    а мені ліпшого відпочинку ніж у Карпатах не треба!!! Рахів, Ворохта, Косів, Яремче - і життя вдалось.
    як надумаю їхати на море, підіб"ю маму на Болгарію - ціни кримські, сервіс - європейський...
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене!Де ми плануемо відпочивати літом

    Люди!!!Скажіть то їхати нам в Крим чи ні?Я б взагалі хотіла адмінів попросити щоб зробили опитування на цю тему.Чи забруднений Південний берег......

    Форумчани! може хтось мае фотки "львівського залізничника" бо щось не можу надибати в неті його.Знайшла одну тай то з далеку просто видно пансіонат.
    Було б ідеальним фотки тих хто в ньому відпочивав та щось конкретніше б міг про нього розповісти.
    Тай взагалі пропоную скинути фотки тих місць де ви відпочивали.маю на увазі пансіонати(номери,їхню територію.......)
     
  13. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Чорне Море Забруднене! Де ми плануємо відпочивати літом

    Їхати! Попередньо "пробивши" екологічну ситуацію (здається осінню десь-там нафта розлилась. Пошукайте в Гуглі).
    Я б задоволенням, але фотки тоді були не цифрові. Хіба знайду час і спробую відсканувати.
     
  14. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене! Де ми плануємо відпочивати літом

    так нафта і сірка.Та от чи в Cудаку воно все е чи не?Oдні кажуть воно там в Kерчі інші що по цілому морі.Люди може хтось мудріший,що скажете на те?
     
  15. Anyuta

    Anyuta Active Member

    • Подобається Подобається x 2
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене! Де ми плануємо відпочивати літом

    Олька, а чому саме Лео-Тур? Ви вже користувалися їх послугами?
    У мене така ж ситуація - хочу в травні-червні на море, тільки ще не було часу по фірмах походити (бо в інеті мало інформації є про львівські фірми).


    Ірено, а для дитини 2 роки - яка там кухня? ми ще дуже перебираємо харчами, тому не знаю як там буде з їжею.
    Чи Ви користувалися послугами няньок?

    Які розцінки для дітей до 2 років і після двох? До двох дитина проживає і харчується в готелі безкоштовно, а у літаку дитина до 2 років не має окремого місця.

    Додано через 2 хвилини
    у Судаку дуже гарно і цікаво (гори, море, пішки пройтися в Новий Світ). Я не була на тій базі, але ззовні виглядало не найгірше. Єдине, що там жахливий пляж...
     
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене! Де ми плануємо відпочивати літом

    ми їздили без дитини - малий ціле літо просидів в Одесі (то цього року перед нами така ж дилема постає)
    маленькі діти по-любому в літаку сидять в мами на колінах, принаймі ті, що з нами летіли то сиділи саме так.
    незнаю, що там малим давали, але бачила, що їм окремо турки щось приносили, в той час як дорослі набирали собі самі як на фуршеті. малих було багато

    Додано через 38 секунд
    оплата, здається, половина вартості дорослого
     
  18. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене! Де ми плануємо відпочивати літом

    Минулого року зайшла просто з цікавості спитатись у тур-фірму що по вул.Київській(забула як називаеться) розцінки на гарячі тури в турцію.Так от.Хай приблизно на 1 дорослого коштувала путівка 400$-Це переліт,проживання,харчування та ще якісь ньюанси.А за дитину(їй тоді було2р.8 міс.)все безкощтовно(переліт,проживання,харчування),тільки от що смішно-оплачувати треба переліт.І не по ціні чартерного рейсу а повністю.А це і е 400$.Так вони нам сказали))))))))))).

    Скажіть,а що включае в себе та страховка коли їдеш за кордон.Бо чула що коли люди там травмуються їм по-перше нічого не виплачують,а по-друге дуже дорога та допомога(я про переломи,шви,операції-а не про синці).Вибачте що таке страшне говорю.Просто моя дочка любить екстрім.ситуації))
     
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене! Де ми плануємо відпочивати літом


    я нв екскурсії травмувала ногу (поперло друне в шльопанках в Лікію де саме каміння). нога розпухла, ходити не могла. зателефонували в страхову компанію. за нами приїхав лікар, завіз в клініку, зрробили ренген, наклали пов"язку дали з собою мазь і антибіотики. завезли назад. все файно, люб"язно і з сервісом.
     
  20. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене! Де ми плануємо відпочивати літом

    Ольга, а в Туреччині в травні вже сезон? (Може дурне питання, але направду я не цікавилась)
    Бо ми теж плануємо в травні відпочивати, але в Єгипті. Наразі конкретної інформації про тури/фірми не маю.