Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дякую за відповідь)) теж дивилась цей готель, ще мені скажіть про пляж, потрібно спецвзуття? Мої діти дуже любля пісок і босоніж ходити, тому розглядаю лище прочищені піщані пляжі

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
  2. opel

    opel Well-Known Member

    Взуття не потрібно, пляж і вхід піщаний
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Доповідає!
    При цьогорічних карантинних умовах Залізний Порт має право бути! Геть-чисто правду писали дівчата десь в травні. Справді, проти Затоки інша обстановка, люди, відношення. Людей досить, але місцеві кажуть, що таки менше, ніж зазвичай. Житло на будь-який бюджет і потреби, є вільного багато. Людей на пляжах трохи є, але якщо не лінуватися і пройти метрів 500 праворуч від чортового колеса (ми вподобали місце напроти пансіоната Прибой) - то можна мати дистанцію хоч і радіусом 5 метрів. Вода правда була спочатку холодна (місцеві самі в шоці), потім медузи, а сьогодні вже чисто і більш-менш температура придатна до купання. Але то Чорне море, тому не вгадаєш...
    І ще величезний бонус - в зв'язку з вірусом немає москалів - від слова зовсім :girl_dance:. Навіть під час війни вони їхали в Затоку, а цього літа - красота!
    Карантину тут нема - правда При вході в магазини висять оголошення про те, що заходити в масках, але реально в масках лише деякі офіціанти в окремих кафе і поодинокі продавці. Спочатку було незвично :girl_crazy:. Ціни як у Львові, ми готуємо самі, в "общепіт" не ходимо, на пляжі тримаємо дистанцію.
    Приємно вразила чистота в містечку, прибирання і вивіз сміття. І пляжі доволі чисті, і рятувальник постійно нагадує про заборону паління між людьми і просить донести сміття до баків. Вздовж набережної я нарахувала штук 5 точно, а може більше, туалетів по 5 грн. Ще помітила, що люди стали менше їсти на пляжі (А нащо - стільки зручних кафешок і вільних столиків). Та й пляжні торгівці якісь не такі навязливі, чи що, і голоси не такі крикливі, як колись в Криму, чи позаторік в Затоці :girl_haha:.
    Вчора співав Тік в Прибої, вхід вільний, сьогодні Мірзоян, а завтра цілий Монатік (завтра точно мушу дітей зводити :d23:). Можна слухати просто на пляжі - щоб не йти в юрбу.

    Один мінус - далеко їхати.
    Але якби хтось збирався - то їхати треба через Одесу-Миколаїв-Херсон, а не через Первомайськ. Ми тричі "затикали" тьотю в навігатор, яка вперто пропонувала "на годину коротший шлях" через Первомайськ, і добре зробили. Бо одна сім'я зі Стрия їхала через Первомайськ, ще й вночі, то щось там аж в рульовому керуванні поламали, ще й не було як полагодити, тому збирались назад через Одесу.

    Торік (і цієї весни, навіть на початку літа) я казала, що на наші моря ні ногою ще років 10, але жага морської атмосфери (і непевність перспективи закордонних морів) перемогла.
    Дуже сподіваюсь, що сервіс в туристичній сфері в Україні буде покращуватись, і в туристах будуть бачити гостів, а не лише гаманці.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    І ми повернулися з Арабатської стрілки. Були в Щасливцево. Останній раз тут були років 15 тому...уже забулося як то на наших пляжах.Але теж цього року вирішили або дома або в Карпати або на наше море спробувати...
    Море було тепле, але брудне. Було багато медуз і водорослі. Були вітри. Пляжі не чистили і було брудно .
    Жили в хороший апартаментах.До моря десь 10-15 хв. Торгашів дуже багато.
    Сподобалось рожеве озеро- просто заворожує красою.Солоне озеро теж сподобалося. Асканія Нова не вразила взагалі.Температура повітря була 25-27 градусів, жари не було,вечори і ранки прохолодні, тому кондиціонер навіть не включали.
    Загалом враження, що ближчими роками навряд чи поїдемомо туди знову...
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 27 Липень 2020
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Погріли ви мене своїм дописом :) з такою приємністю згадую свої відпочинки в Залізному Порту, останній раз ще в 2010 році. Тішуся, що в них там і досі все добре)))
    Ті піщані пляжі таки класні - такі широкі!! Але медузи!! Пригадую бували дні, коли море було просто як желе)) але там я вперше побачила медуз, вони таки гарні, хоч і жалять, мені теж перепадало... а, і ще дельфінів щастило бачити недалеко від берега.
    Ех... таки ностальгую... хоч і умови не аж такі (ми з дівчатами це називали економ-клас, бо могли на той час вкластися в 1500 грн за 10 днів на морі) і з чистотою було не найкраще, але там так багато разів було добре... може просто часи були такі)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Дівчата просвіть мене, в чорному морі ті медузи і водорослі вони коли є? в якийсь певний період, чи як?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Чим теплішвода, тим активніше цвітуть водорості і множаться медуз. Відповідно- липень-серпень. Окрім того, медузи підхоять- відходять від берегів залежно від зміни течій ( а тут вже не вгадаєш. Холодні течії та зміна шарів води можуть бути спонтанно)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. zabawa

    zabawa Member

    Всім привіт!
    Дівчата, є відмовний тур в Туреччину, готель Senza The Inn Resort&Spa 5*
    Виліт зі Львова 15/08 на 8н.
    На 2 сім‘ї: 2+2, і 2+1
    Всі деталі в приват
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2020
  9. petrywka

    petrywka Well-Known Member

     
    Останнє редагування модератором: 17 Липень 2023
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Хочемо поїхати цього року на початку літа (десь між кінцем травня-початком липня) машиною на море. Дитині на той момент буде майже рік. Розглядаємо Хорватію (можна б було Італію, навіть Албанію, але то задалеко трохи). Але в Хорватії наскільки я бачила тільки кам'янисті пляжі, а я хочу щоб був пісок. Може хтось з вас був і може порекомендувати конкретне місце, де пляж піщаний і буде конфортний для дитини?

    Ну ще, може, Чорногорія могла б бути, але там та ж історія з пляжами..
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В Чорногорії є різні пляжі, тут гарно написано
    Пляжі Чорногорії - Чорногорія
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Написала вам в приват
     
  13. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    а хтось може порадити напрямок, куди можна самою поїхати? бо розлучилася з чоловіком вже як 2 роки тому, а так сама ще майже й не їздила на нормальний відпочинок..
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Всюди :)
    Я сама була в Греції, На Балканах, в Португалії, на Мальті,в Чорногорії..вже і не пригадаю всіх місць.
    Але якщо сама боїтеся зовсім-зовсім, то просто долучіться до якоїсь поїздки, яку організовує турагенція.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    дякую :girl_smile: та от в тому ж то і проблема: сама наче трохи боюсь, але і бажання маю відпочити саме наодинці, перезавантажитись, так би мовити :)
     
  16. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Питання тим, хто планує раннє бронювання через туроператорів: поділіться, будь ласка, інформацією про страхування від невиїзду, повернення коштів і т.ін пов'язаних з КОВІДом. Якщо, раптом, закриють країну, чи пускатимуть тільки "привитих", ще щось...:girl_impossible:
    Сама ніби і хочу бронювати, але ті минулорічні "страшилки" зупиняють, а вас - нє ?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Ну з поверненням коштів це складно, але вони нікуди не дінуться, якщо б форс мажорно закрили якусь країну, то кошти зберігаються і Ви маєте можливість оплатити ними будь-який інший тур.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В Австрії зараз офіційно оголосили що Ковід вже більше не є форсмажором і в разі заборони вїзду гроші не повертатимуть. Тому зараз дуже ризиковано, хіба брати додаткову страховку.
    Минулорічні наші броні не продовжили. Мали одну поїздку в Париж на початок квітня 2020, видали гутшайн дійсний до початку квітня 2021. Зідзвонились з готелем-сказали приїжджайте, якщо будемо відкриті. Відмовились переносить бронь ще на рік. Але ми бронювали через букінг.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Olga Letsdance я не планую звертатись до тур операторів. Sky up запускає регулярні рейси в чорногорію та грецію ближче до літа, дивлячись на ситуацію планую самостійно планувати відпустку або в чорногорію, або грецію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    я от взагалі за кримом дуже сумую, та, на жаль, на жаль... і не знаю яку альтернативу знайти й досі