Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Izabela, 7 Травень 2010.

  1. Izabela

    Izabela New Member

    Є 36 дітей, на даний час, будинок змішаного типу, діти сироти, або не неблагополучних сімей
     
  2. ZyKlamenKa

    ZyKlamenKa New Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    Я була в тому будинку
     
  3. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    ви відвідували діток в цьому будинку????
     
  4. Peri

    Peri New Member

  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    Як Вам вдалося? Аж дивно...
     
  6. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    А що тут дивного?Ця тема є для мене цікавою.І,бачу,для багатьох.То чому б не дізнатися більше?
     
  7. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    цей будинок мені такий рідний. я туди їздила волонтером років зо пять. До сих пір підтримую контакт з однією з випускниць, і з одним хлопчиком ,правда, він з Добромиля. Нажаль, зараз його же закрили, а діток порозформовували в Добромиль і інші найближчі сиротинці.
    кому цікаво можете глянути на знимки, назбиралось їх в мене за ті роки купа (враховуючи, що ми туди їздили два рази в місяць).переглядаю їх аж серце щемить.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    Дякую за інформацію і фото.
    Яка причина закриття?
     
  9. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    наскільки знаю, що його розформували були різні версії чому? хоча можна дізнатись чи точно він закритий. можливо його поновили. а звыдки ви про нього дізнались?
     
  10. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    Від знайомих.Пізніше дізналася більше через нет.
     
  11. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    знайомі туди їздили ?
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    доброго дня.якшо усе таки будинок відкриють,чи ви знаєте місце,куда тих діток розформували-дайтеся чутися,маю пакуночок речей,іграшок,книжок дитячих,хотілося би їм передати чи відвезти( якшо така допомога актуальна ще ). дякую
     
  13. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    якщо стосовно Лаврова то їх розформували , наскільки мені відомо по трьох сиротинцях. Але якщо ви маєте допомогу то є сиротинці у Львові (можливо вони менш потребують цієї допомоги ніж ці що знаходяться в області, але всеріво потребують) є ще в Добромилі, Лівчицях (в цих сиротинцях і є дітки з Лаврова). Якщо треба я дізнаюсь куди можна віддати ці речі
     
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    дізнайтеся ,будь-ласка.якшо є діти,яким ці речі справді потрібні-я б віддала з радістю,ніж комусь на село.я на днях їду до батьків за 300км,приїду за місяць,ще там теж маю багато речей всяких,підзбираю. а ви вишліть мені в ПП адресу може і контакти кому і куди можна то передати.дякую
     
  15. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    Мене також цікавить така інформація, я маю багато одягу для дівчат розмір S (підійде для дівчат старшого шкільного віку). Я купляла цей одяг для себе, але в багато якому з нього не ходжу, хоч одяг дуже гарний і стан ідеальний. Можливо Ви (або хтось інший) знаєте хто такого одягу потребує напишіть будь-ласка в ПП.
     
  16. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    дівчата, маю велику пухнасту м*яку іграшку ведмедика, на жаль, займає тільки місце, може як хтось їхатиме до діток прихопить її з собою?
     
  17. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

     
  18. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    Це довго пояснювати,але інформація від людей,які живуть поряд.
    Говорять,що зараз в цьому будинку мешкає біля 30 дітей.Можна дізнатися телефон директора,але не раніше понеділка.
     
  19. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    ой, закрутилась я. Та й не можу ніяк дозвонитись до людини котра зараз займається Лівчцьким сиротинцем, щоб дізнатись конкретніше шо їм потрібно. Мяку іграшку , в принципі , не можна тримати в таких заклдах, але на практиці тримають
     
  20. Izabela

    Izabela New Member

    Відповідь: Дитячий будинок с.Лаврів, Старосамбірський р-н

    Ми (ініціативна група "Відкриваємо серця) їздили до дітей цього року вже 3 рази, раз вони до нас приїжджали. Зараз це дитячий будинок змішаного типу, зараз 34 дитини
    Куди розформували дітей з минулого будинку інтернат не знаємо. Зараз в них директор Мар'ян Володимирович, його тел:0975191313, він завжди радий будь-якій допомозі, можете через нас зв'язатись, чи ще потрібно докладнішу інформацію 0679429997 мій тел.
    М'які іграшки в буків, дівчата дуже люблять м'які іграшки, одяг на даний час припинили збирати.
    В цю неділю їдемо в Милчтин і Жовтанці, потреби в темах