дитячий енурез

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Wira, 29 Жовтень 2010.

  1. Wira

    Wira New Member

    В мене доця пісяє вночі в ліжко, їй 6 років. Вона це робить не систематично. Бувають періоди довго прокидається суха, а деколи 2-3 ночі підряд мокра. Переживає до сльоз. :sad: Може в когось теж такі проблеми. Поділіться як з цим боротися, дякую.
     
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: дитячий енурез

    На скільки я знаю, в 6 років ще не ставлять діагноз "енурез", бо діти до 7 років ще можуть бути мокрими і це не виходить за межі норми.

    А які саме кроки ви робите, щоб дитина не була мокра вночі? Пити не даєте ввечері? Будите в туалет вночі?
     
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий енурез

     
  4. Wira

    Wira New Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Так, пити не даю перед сном, і в туалет вона ходить перед тим як іти спати, і вночі буджу.
    І не думаю, що вона застуджена, вдень вона ж НЕ бігає в туалет, що 5 хв.
    А на рахунок нервої системи, я називаю це "синдромом відмінниці". Коли в неї щось не получається чи вона неправильно щось зробила, то починає плакати. Навіть при тому, що я від неї нічого не вимагаю.
    Навіть, коли в школі не зрозуміє, що вчителька пояснює, приходить додому розказує мені і плаче, бо вона вчительку не зрозуміла.
    Незнаю чи це має якесь відношення до нашої проблеми.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: дитячий енурез

    пряме. до дитячого психолога вам треба

    і ще звідки-то синдром взявся? Хтось їй ці надмірні очікування в голову вклав.
     
  6. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: дитячий енурез

    О, так. Це дійсно може бути причиною. Але не 100%. Хоча до психолога варто звернутися в любому випадку, це корисно всім дітям в початковій школі.

    Ще одна з причин - може дитинка дуже міцно спить? Ось коли спить, а ви проходите чи світло треба включити чи пошарудіти чимось - вона прокидається? Починає з боку на бік перевертатись? Якщо ні, то проблема може бути в дуже міцному сні. І тоді треба зачекати, поки переросте ту проблему.
     
  7. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Моя мала також пісяється, майже кожну ніч:girl_devil: Почалося це відколи вона пішла в садочок, до того були аварії, але переважно раз на 2 тижні орієнтовно. Вночі всякі маніпуляції навколо себе сприймає як, що її будять і починається вереск. Спить дуже міцно. Не знаю чи мені йти до психолога чи до кого там чи ще чекати... чесно, не знаю.
     
  8. Wira

    Wira New Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Взагалі, то вона дійсно спить міцно і розбудити її важко

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:29 ----------

    А ви її якось обмежуєте в питті ввечері?

    ---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

    Оце і я собі думаю чи чекати чи іти до психолога, бо моїй то вже 6 років і їй соромно про це говорити.:girl_blush2:
     
  9. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: дитячий енурез

    На вул.Драгоманова, 58 в дитячому психоневрологічному диспансері працює дуже хороший спеціаліст, психіатр, психолог, невролог Нартікова Мар'яна Вікторівна. Можна просто прийти і почекати під кабінетом, краще десь в годині 12-13, бо до обіду вона приймає діток зі стаціонару. Звертались до неї декілька років назад, були з дитиною проблеми, дуже допомогла. Гроші - скільки дасьте. Нам вона порадила оформитись в стаціонар, щоб обстеження пройти безкоштовно, або по мінімальних розцінках, то ми до обіду проходили обстеження, а в 12-13 год вже йшли додому. Це зайняло 3 дні, був встановлений діагноз, з яким раніше ніяк не могли виначитись, потім лікувались вдома, відвідуючи школу, дала дуже хороші поради щодо поведінки. Дуже допомогло. З того часу не звертались, т.як все добре.
    Це державний заклад, тел. реєстратури 279-86-51
     
  10. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: дитячий енурез

    Обмежте пиття за 3год до сну, і не переживайте, думаю, як не кожен день то переросте. В знайомих хлопець пісявся до 10р. Сходили до психолога, незнаю але десь раз 5-7 і все ок. Тримайтесь.
     
  11. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Старший може час від часу попісятись вночі, спить дуже міцно, жодного разу вночі не просився. Встаю до нього десь 1-2 година ночі, не бужу, а просто тихенько його піднімаю і прямо на ліжку закидаю собі на плече, підставляю горщик, кажу "Пісяй!". Він навіть очей не відкриває :boredom: Якщо я просплю, то ліжко буде точно мокре: перед самим сном обоє їдять рідку кашу (це не обговорюється)
    Менший ще місяць тому пісявся вдень. Сварили, вмовляли, заохочували, хвалили, нагороджували, шльопали, лишали мокрим ... нічого не помагало. Щодня 5-6 пар мокрих трусів-штанів з садочка, останнім часом я навіть просила вихователів одягати на прогулянку памперс (бо холодно), вони і так знали нашу проблему і самі його ставили, але могли і пропустити. Ходили до лікаря, здавала аналізи, робили УЗД - все в порядку. Лікар сміявся: "Ну що будем лікувати чи хай живе?":smile:
    А потім в нього з"явився незрозумілий нічний кашель (лише нічний), не застудний і не аллергічний. Пішли до гомеопата, а заодно я розповіла про наші постійні мокрі штани. Виписав одні ліки, якими ми вирішили відразу дві проблеми :clapping:
    Вихователі в садочку дуже здивовані: Адам сам ходить в туалет!!! :eek:
    І не кашляє вночі!:i-m_so_happy:
     
  12. talja

    talja Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Особисто у мене була схожа ситуація коли була мала того ж віку, то можу сказати, що у таких випадках потрібен час, розуміння і підтримка з вашої сторони! Чому так пишу, бо сама через це проходила і добре пам'ятаю та й це залишило слід душевний. Батьки спершу пояснювали, потім наказували а потім лікували і все це було дуже неприємно і не виносимо! Єдиний хто мене підтримував і розумів це бабуся, з якою ми це все розділяли, вона жодного разу не сказала образливого слова та й батькам навіть нічого не говорила, поміняла постіль, випрала і сказала все добре - це мабуть мене тримало! (Я перебралась потроху до неї на перший поверх і от вона була моєю подругою, підтримкою і утіхою в цій ситуації.) А не лікарі по яких мене перетягували і нічого не допомагало. Добре що попався один розумний лікар, що напоумив батьків і сказав, що ця проблема сама пройде в міру статевого дозрівання - і саме так і сталось! Коли я стала дорослою то зрозуміла, що повинна звільнитись від тієї образи на батьків за їхнє відношення, батьки зрозуміли що були не праві, вибачалися та слід залишився хоча образи не має! Тому зрозумійте своїх дітей, розумію що вам хочеться щоб було все як всіх, та ви маєте пройти і цей період і підтримувати дитину і ОСНОВНЕ не розголошувати всім та ще при дитині (це буде сковувати і ображати її, вона ж не навмисне це робить) нехай це буде ваша маленька таємниця, за яку вона вам потім буде дуже вдячна!
    А стосовно
    посмію із вами не погодитись, бо ми обговорювали дану тему із подругою психологом, дітям взагалі не рекомендовано відвідувати психолога, а от батькам потрібно, найперше щоб знати як себе поводити у різних ситуаціях і як реагувати на ті чи інші вчинки дітей, щоб докопатись до причини в якій не завжди винні діти, а в більшості батьки.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: дитячий енурез

    ви щось таке пишете, а то нічого що є професія "дитячий психолог" для вирішення різних дитячих психологічних проблем?

    Ну і автор теми писала, що в дочки "синдром відмінниці", інша дописувачка, що енурез з"явився коли дитина пішла в садок - явно стресові ситуації. І що ви пропонуєте їх не усувати, а чекати поки дитина "переросте". Рідкі нетримання коли дитина просто занадто міцно спить до 10 років і дійсно не проблема, але якщо дитина не пісялась і раптом щоночі починає, то тут є над чим задуматись. Батькам без допомоги психолога буває важко розібратись. Звичайно що акцентувати на цьому увагу дитини не можна, а тим більше сварити, не думаєте, що бабуся і була вам психологом? Просто в неї, можливо не вистачало спеціальних знань і підтримки ваших батьків, якби в неї вони були, то, можливо ваш енурез пройшов би набагато швидше.

    ---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 21:57 ----------

    оце труба. Нащо знущались так над дитиною, ви що реально думали, що він навмисно це робить?

    У вас і старший син ще дуже маленький. І спорадичні "аварії" - норма.
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2010
  14. talja

    talja Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Стосовно дитячого психолога то сподіваюсь якась дитина зрозуміла і вирішила свою проблему і за допомогою нього та моя власне думка найкращими психологами для дитини повинні бути її батьки, а ось це вже їхня турбота як і за допомогою кого вирішувати її а не просто випхнути дитину дитячому психологу і нехай розбирається чи надіятись що він допоможе. Тепер є маса інформації щоб самим допомогти дитині, а не звалювати своє найцінніше в руки тих які часом у власних сім'ях із власними дітьми ради собі дати не можуть, проте мають модній тепер диплом -дитячий психолог!
    Таким не психолог на невеличкий час потрібний, а близька розуміюча людина, яка буде із ним постійно проходити крок за кроком, а не психолог - коли гроші заплатять!
     
  15. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: дитячий енурез

    І у нас зараз така ситуація. Можливо ще зарано робити висновки і бити на сполох, але вже другий день малий пісяється в садочку((( не проситься зовсім. Коли вихователька питає, чи хоче пісяти, каже-ні, і через 5 хвилин вже "готовий". Він тільки почав ходити до садочка. Минулого і позаминулого тижня навіть натяку на таке не було. Чому ж зараз почав. Можливо він ще просто адаптується. Я б і не звернула ще особливої уваги на це, але вихователька мені стільки наговорила, що мовляв, це не здорово, і в жодної малечі в групі таких проблем немає і нам варто терміново звернутися до лікаря. ((( Хоч розумію, що він ще маленький, але всеодно переживаю.
     
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: дитячий енурез

    В нас таке було місяця 3 тому, мала завжди пісяла на горщик, а тут почала в садочку пісятись в сні, потім вже так могла попісятись і казала шо не відчуває шо хоче пісяти, ми пройшли обстеження, простудилась вона, полікувались, далі ходить на горщик.
     
  17. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Справа в тому, що вдома і на вулиці і він завжди проситься і все гаразд. Але обстежитись думаю теж варто.
     
  18. zylia

    zylia Member

    Відповідь: дитячий енурез

    на виговського в дит.денному стаціонарі - спеціальним апаратом лікують енурез-кажуть помагає за три процедури.
     
  19. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: дитячий енурез

    Хочу розповісти як справились з племінницею. Маленькій 5 років, пісялась час від часу вночі в ліжко, прокидалась в плачі). Мама переживала, сварила, переконувала, ставила в туалет (де "допісювала"), мила дитину, перестеляла ліжко. Весь цей час переконуючи що діти дорослі так не роблять, або просто сварила.
    Так от, скинула їй статтю, що діти і так травмуються через власні переживання і що їм потрібна підтримка, і запевняння що все добре і таке трапляється.
    Наступний раз - знову попісялась, плач - але мамина реакція була іншою. Втішала, переконувала що все добре, поки мала не почала усміхатись і спокійно пішла далі спатки. Після цього ще кілька раз плакала серед ночі, але одразу прибігала мама, то несла - то доводила в туалет, заспокоювала, говорила ніжно і тд.
    Тьху тьху, дитина не пісяється, і якщо захоче в туалет - сама встає. Велика порада - не сваріть діток за пісяння, їм потрібна підтримка.
     
  20. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: дитячий енурез

    мене зараз також хвилює проблема з пісянням, напевно, в нашому віці ще рано ставити діагноз енурез, але в нас все почалось з пісяння в садочку, до того місяців 4 дитина постійно просилась в туалет, а в садочку його хоч і питали, але він не казав, і пісявся, в садочок ми тимчасово перестали ходити, а потім десь за 2 місяці ми остаточно відлучились від грудей і він став пісятись ще й вдома, десь 2 місяці він взагалі не говорив, що хоче пісяти і лише тепер по трошки починаємо знову говорити, коли хочемо в туалет, тобто в нас то все через стрес
    зараз ми консультувались в невропатолога, на разі нам призначили заспокійливі і ехо голови, будемо дивитись як буде далі
    взагалі, я дуже хвилююсь з того приводу, бо з прикладу дітей моїх подруг знаю, що лікується енурез в дітей непросто, і що довший час всі стресові ситуації можуть закінчуватись саме так, але справді найголовніше, то підтримка для дитини, терпіння і ні в якому разі не сваритись і не сміятись з того
     
    • Подобається Подобається x 1