Дитячий гастроентеролог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Flufftail, 20 Серпень 2010.

  1. Flufftail

    Flufftail New Member

    Дівчата, порадьте, хто знає, хорошого дитячого гастроентеролога. Зверталися вже не до одного, але щось нічого не допомагає. На аналізи чи обстеження ніхто не відправляє, виписують список ліків та й усе. Буду вдячна за будь-яку інформацію!
     
  2. irideni

    irideni New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Зверніться на Орлика в полікнініку.Там на денному стаціонарі працює гастроентеролог Заставна Любов Володимирівна.Всі її хвалять,сама лікувала у неї свого малого.Вона направляє на здачу всіх аналізів,і на ультразвук,після того назначить лікування.
     
  3. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Я також в Заставної консультуюся!!! ттт лікуватися сильно не прийшлось! Дуууууже хороший вона лікар!
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Ну нічого собі...

    На Орлика - Томків Ярослава Володимирівна. Ми чотири місяці маялися животом, вона діагностувала аскаридоз, пролікувалися і все, ттт, у нас ОК!
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Ну вона не тільки на денному стаціонарі,шей в лікарні буває,але дійсно хороший лікар.
     
  6. Flufftail

    Flufftail New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Дуже дякую за інформацію!!!
     
  7. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    І по понеділкам в поліклініці приймає!
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    У нас э чудова гастроентеролого дитяча, Ми навiть до педiатра свого вже не звертаэмося. Пишiть в ПП надiшлю телефон
     
  9. nemirovskaia

    nemirovskaia New Member

    Гастроентеролог

    Може хтось порадить дитячого гастроентеролога,а то маємо проблеми з травленням- на ШВ (тих мам що категорично сприймає шв прошу вибпчення,але гв не можливо- перепробували все молоко немає і не було).
    педіатра може що спеціалізується по таких питаннях-а то наша бачу повний нуль у неї один метод міняти суміш-але уже третя і рузьтату нуль.

    дякую!

    ---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    дитини 2 місяці!
     
  10. marite

    marite New Member

    Відповідь: Гастроентеролог

    знаю дуже хорошого гастроентеролога на Орлика Заставна Любов Володимирівна лікар на денному стаціонарі , різкувата, але спеціаліст суперовий, до речі як перший раз до неї попала, хотіли віддячитись, а та на мене кричати почала (лікарі,які не беруть грошей велика рідкість)
     
  11. marite

    marite New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Ми також до неї їздимо на Орлика хороший лікар
     
  12. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    А чи до неї треба попередньо записуватись на прийом (якщо прийти не в понеділок, коли вона приймає в поліклініці). Може хто має телефон до неї? дякую
     
  13. medolian

    medolian New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    І мені б контакти до Заставної. Може в когось є,нипишіть в приват будь-ласка!!!
     
  14. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Те саме питання - як потрапити до Заставної? Чи потрібний попередній запис? Маємо проблеми із стільцем, необхідно проконсультуватися. Щиро вдячна за допомогу
     
  15. Mariella

    Mariella New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Скажіть будь ласка, чи Заставна приймає ще десь крім Орлика?! Можливо , десь приватно ?!
     
  16. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    На Орлика попередньо записуватись не потрібно, Приходите в понеділок і там прийом в порядку живої черги. В інші дні вона в денному стаціонарі.
    Ще приватно приймає в Студії здоров"я (Хімічна 20) з 17 год, але туди треба попередньо зателефонувати і домовитись.
     
  17. Mariella

    Mariella New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Дякую за інформацію!
    Puma, а не могли би ви сказати номер телефону в студію здоров'я ( дзвонила і на довідку - не зареєстровано , та і по Інтернету не можу знайти)
     
  18. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Також цікавить як можна звязатися з лікарем Заставна. Маємо проблему з апетитом, глистами і вагою.. потрібна кончультація, і ще підкажіть що то за Студія Здоровя, неможу ніде знайти! Дякую))))
     
  19. tamarka

    tamarka New Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    Доброго дня! Прошу і собі контактний телефон Заставної Л.М.
     
  20. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Дитячий гастроентеролог

    поділіться, будь-ласка контактами п. Заставної. Буду дуже вдячна