Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайнера.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Swietlik, 31 Серпень 2010.

  1. Swietlik

    Swietlik New Member

    І знову за вікном дощить. І нема бажання покидати свої рідні «чотири стіни» квартири. Аж раптом, мандруючи з кімнати до кімнати, помічається, що колір стін «давить», а меблі обмежують простір – і здається, що дома щось таки не так.
    А як же має бути? Звичайно ж – тепло, затишно і комфортно!
    Тому я, дизайнер студії «ДіП-А», вирішила створити тему про дизайн інтер’єрів осель (квартир та особняків, заміських будинків та котеджів), де б хотіла обговорювати проблеми перепланування та ремонту (що завжди створює безліч питань, на які так хочеться отримати професійну відповідь, - і забути про поєднання «ремонт – мега стрес»), а також стилі та тенденції при оздобленні того «рідного куточка», в якому ми є кожного дня.
    До речі, буду рада відповісти і на питання про дизайн інтер’єрів офісів, кафе чи ресторанів, салонів краси і навіть відпочинково-розважальних закладів.

    З любов’ю Swietlik.

    P.S. А на сайті студії дизайну інтер’єрів «ДіП-А» ви завжди зможете дізнатися більше про наші послуги, їхню вартість, ну і звичайно – побачити наші роботи, якими ми найбільше пишаємось.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Чи ВИ можете розробити зовнішній (тільки зовнішній) дизайн шафи купе, наприклад, чи Ви лише беретеся за комплексну переробку приміщення?
     
  3. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Так, наша студія займається комплексною розробкою дизайну інтер'єру в рамках якого ми пропонуємо також дизайн та оздоблення меблів, якщо цього потребує замовник.
    Якщо говорити стосовно окремовзятої шафи-купе, то на сьогоднішній день існує багато фірм, які при виготовленні шаф включають в перелік своїх послуг також їх оздоблення.
    Можливо у Вас є конкретні запитання стосовно стилістичного вирішення фасадів, тоді ми могли б надати Вам консультацію, який варіант буде найкраще пасувати Вашому інтер'єру, але для цього нам потрібно більш чітко з ним ознайомитись.
     
  4. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    В мене є запитання. :girl_tender:
    Як порадите розділити одну кімнату, щоб було місце батькам і підлітку, тобто свої куточки? (квартира 1-кімнатна, кімната приблизно 18 м, коридорчик і кухня теж малюсінькі, так що валити стіни нема куди)
     
  5. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Тяжко відповісти конкретно, не розглянувши схему приміщення. Можу лиш порадити, на що вартує звернути увагу.
    Спершу постарайтесь оцінити всі функції, що ви покладаєте на кожен з куточків. Чи це повинні бути робочі кутки, чи лиш місця для відпочинку. Вочевидь через малу площу, Вам може не вдатись влаштувати все і одразу.
    Зверніть увагу також, що кардинально розділяти мале приміщення нема сенсу. Тут скоріше вам поможуть функціональні перегородки. Скажімо стелаж з відкидним робочим місцем. Пошукайте меблі-трансформери, що зараз з'являються на ринку саме для таких малих приміщень.
    Зверніть також увагу на вік підлітка, та перспективу збільшення його потреб. Можливо рішення, яке ви приймете зараз, за 2-3 роки стане неактуальним.
    Постарайтесь врахувати проникнення світла до приміщень. Звісно сучасні лампи дадуть вам можливість існувати і в замкнених просторах, проте відсутність природнього світла та слаба провітрюваність сприятиме поширенню шкідливих мікроорганізмів.
    В комплексі з плануванням квартири, якщо Вам потрібне також робоче місце, оцініть специфіку Вашої роботи, та специфіку потреб підлітка.
     
  6. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    а першому клієнту з посиденьок знижка буде? ;)
     
  7. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Звертайтесь, обговоримо :girl_smile:
     
  8. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Так звісно, але як зробити так, щоб було і красиво, і затишно, і функціонально?
    Було б добре, якби Ви привели хоча б приблизні розцінки на Ваші роботи.
     
  9. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    та я вже сьогодні говорила з працівником вашої фірми. думаю, на днях зайду в офіс. :)


    на сайті є приблизні ціни.
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Маруська - першому клієнту практІчьно безплатно))))))))))))), пра ДіП?
    береш мене з собов? за компанію, я вже так давно не була в цьому офісі)))))))
     
  12. CheFISH

    CheFISH Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Прийшла і моя пора відписувати ))))

    Дана! Раді будемо бачити ) дійсно тебе в нас давно не було, а в нас змін багато )))
    А сама боїшся? ;) Тільки в супроводі? ))))))))) Представник ІКЕІ, п. Андрій доволі регулярно відвідує нас з робочими візитами ;)

    2 Ніка (саме зі мною Ви і спілкувались по телефону) ласкаво просимо ) Ціни в нас і так на даний момент одні з найнижчих у Львові, але як першому клієнту — звичайно щось подаруємо (знижку чи бонус) Приємної нам співпраці!
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

     
  14. Natalo4ka

    Natalo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    цікава темка.
    тому і своє "наболіле" спитаюся.
    я вже другий рік хожу з думкою про зміну кухні. і перше ж питання - які кольори ви б порадили. бо наприклад синій мені не подобається, а коричневий мені вже не цікаво (з ним експеримент провела у батьків на кухні, а в себе хочеться вже щось інше).
    також цікавить, наскільки зросте вартість замовлення у вас дизайну (наприклад, у відсотках), якщо я буду замовляти не лише картинку того, що має вийти в мене на кухні після ремонту, але і креслення по меблях (як по звичайних тумбах і столі, так і по м'якій частині, про яку я мрію на кухні).
    наперед дякую за відповідь.
     
  15. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Даруйте Natalo4ka, що не відповіла одразу, не було можливості:ed4d70def841dc74b57.
    Правду кажучи колір-річ дуже суб'єктивна, кожному подобається свій, більш чи менш насичений, темніший чи світліший і вибирати потрібно перш за все з тих кольорів, які викликають у Вас позитивні емоції, відповідають Вашому характеру.
    Хочеться уточнити, що саме Ви маєте на увазі - колір стін чи колір фасадів?
    Якщо колір стін, треба враховувати розмір кухні, попадання світла та її провітрюваність, бо, наприклад , якщо на кухні постійно жарко, то вартує звернути увагу на холодні відтінки, такі як : голубий, лавандовий, сірий, бузковий, зелений; якщо темно - на пастельні світлі кольори: персиковий, фісташковий, абрикосовий та лимонний.
    Особисто я, для кухні, надаю перевагу яскравим «смачним» кольорам, на які глянеш і слинка тече:girl_crazy:: жовтий, помаранчевий, салатовий, малиновий. Ці кольори гарно виглядають і на кухонних фасадах, але тоді на стіни краще давати якийсь нейтральний колір (сірий, білий і т.п.).
    Що стосується цін, коли ви зайдете на наш сайт, то в розділі ціни побачите кілька варіантів дизайн-проектів. В кожен з них крім картинок закладено певний перелік креслень, більш деталізований чи менш. У Вашому випадку зверніть увагу на «Робочий» проект в склад та вартість якого входять усі необхідні, для вдалого завершення ремонту, креслення. Може бути, що не всі креслення Ви потребуєте, в такому випадку ціна «Робочого» проекту знизиться за певним коефіцієнтом, який ми зможемо порахувати, маючи більш детальну від Вас інформацію ;).
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    маю таке питання: сподобалась дуже довга плитка до ванни (1м). На одну стіну поміститься лише 2плитки (по горизонталі), на іншу 3 (розмір ваани такий 2х3м) чи не буде то створювати ефект малої ванної кімнати, коли зайдеш і бачиш дві плитки. Чи навпаки воно візуально збільшить приміщення? плитка світлого кольору
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    В мене такий самий страх був, коли планували кухню. Вийшло дуже гарно, перламутрова плитка збільшує візуально простір, а горизонтальні лінії розширюють його.
     
  18. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Стосовно розширення простору, то на таких малих об'ємах така велика плитка скоріше зменьшить візуально висоту, аніж розширить простір. Проте, якщо Вам така довподоби, то Ви можете зіграти на контрасті, і на іншу стінку (меньшу) додати плитку меньшого розміру і іншого кольору. На її тлі крупна плитка буде добре виділятись і виконуватиме свою візуальну роль. Або ж зробити те саме, але навпаки. На меньшу стіну дати широку плитку, а на крупнішу стіну дати вужчу. Тут одного правильного рішення нема, адже треба звернути увагу на розміщення сантехніки, дзеркал та поличок. Так само врахуйте, що попри "легкозабруднюваність" глянцевих поверхонь, саме глянцева плитка на стінах додає більшої глибини приміщення.
    Мушу Вас застерегти, що попри всі завірення продавців, існує великий ризик отримати плитку з певною покрученістю (навіть дорога італійська) тому для такої плитки потрібно зразу враховувати широкі шви, які не завжди рятують. Таку плитку рівно покласти нелегко навіть хорошому майстру. Тому можна старатись розширити візуально приміщення, і напоротись на купу малих недоліків, і вони Вам попсують і настрій і загальну картину.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Теж маю до Вас питання. Є у нас приміщення 27 м.кв., висота 2.60. Якщо розділити його на дві кімнати - 12 та 15 м.кв. - це нормальний метраж для спальні? Планується в одній дитяча, в іншій додаткова спальня. Чоловік проти розділення, каже, що в тій меншій взагалі місця не буде. А мені здається, що краще 2 менші, ніж 1 велика. Проект архітектор зробила з розділенням, але для чоловіка то ще не аргумент :girl_nea:
     
  20. Swietlik

    Swietlik New Member

    Відповідь: Дизайн інтер'єру, стиль та затишок вашої оселі. Поради професійного дизайн

    Якщо ми говоримо про метраж, то 12 і 15 метрів квадратних - є маленькі кімнати, але абсолютно придатні для використання в повному обсязі. Але це площі. Наскільки це буде зручно і комфортно - можна говорити маючи на руках хоча б схему існуючого приміщення. Важливо також знати вік дитини, аби визначити перспективи її потреб у власному просторі, хоча б на найближчі 5 років. Малі приміщення часто доводиться планувати дуже конкретно, з малоймовірною можливістю в майбутньому змінити облаштування простим пересуванням меблів. Тому добре зважте всі "за" та "проти". І якщо вже зважитесь, то далі Вам знадобиться не стільки проект архітектора, скільки грамотно підібрані меблі, освітлення та інше.