Для майбутніх мам (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем PanteraLviv, 30 Січень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Продовження Відповідь: Для майбутніх мам (4)
    *****************************************************


    Згідна з вами. Тому краще проконсультуватись в лікаря.
    В мене живіт почав тверднути десь з 32 тижня, і то дуже рідко 2-3 рази в тиждень після фізичних нагрузок, з 36го почав кожний день тверднути по 4-5раз в день, а з 38го відчуваю досить часто, особливо на вечір, зранку майже не твердне. Лікар в пологовому казав спостерігати за тим, казав якщо твердітиме кожні 7-8хв їхати в пологовий.
     
    Останнє редагування модератором: 31 Січень 2012
  2. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    якщо недалеко їхати - я б дуже радила їхати коли буде хапати кожних 4-5 хв ;)
    то так з досвіду)
     
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Більше відпочивати, не брати дурного до голови, а важкого- до рук. Ножки піднімати вище голови+ профілактика варикозу. Якщо твердне 2-3 рази в день без болю в животі та попереку, тривалість і кількість не збільшується, ще нічого страшного немає. Можна попити чай з меліси і виключити з раціону тонізуючі продукти (каву, зелений чай... напої ) Купіть магне Б6. Якщо буде поболювати або посилюватись, то випийте і дзвоніть до лікаря.

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:07 ----------

    Дівчатка, виженіть мене з пузатої хати. Нам вже зубчики лізуть, скоро прикорм будем вводити, пругулянку замовляєм, бо люлька тісна, а ми ще тут сидимо нелегально)))
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    мене теж :) роки на 2-3 можете від мене відпочити

    але яка ж то класна пора - вагітність! Яке захоплююче свято- народження малюка. Тому і стирчимо тут...
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Стирчіть-стирчіть! "Новобранцям" треба поради і підтримку від "бувалих"
     
  6. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ми не жадні - посунемось, хата пузата - вона велика - десь на ослінчику примостіться собі, та й погомонимо всі разом ;)
     
  7. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    можливо це не нежить)))) а просто в організмі забагато води...в мене таке було останніх 2 тижні і ще тривало після пологів 2 тижні... просто промивай аквамарісом і все буде ЛЮКС:d23:

    ---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ----------

    в мене таке деж було з 34 до 39 тиждень, і то перед сном, що ні дихнути, ні перевернутись. пила но-шпу і спокійно спала)))

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:55 ----------

    я теж тут приросла, але в мене "відмазка", сестра на 38 тиждні вагіності:girl_blush2:
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Мене вже хапало кожні 15-20хв, але якось затихає коли полежу. Коли сплю я навіть і не відчуваю, бо воно ніде не болить і не ниє, просто твердне живіт. Як у вас було на початку пологів? Вони почались саме із того твердіння живота.?
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Другий раз в мене живіт так під вечір тверд собі.. я не дуже звертала увагу. Приїхала (дурна) на 39 тижні на плановий огляд до лікара в пологовий, а там відкриття вже 4 см.. народила через дві години. З одного боку добре, бо швидко все було. А з іншого я була зовсім не готова народжувати і був шалений стрес адже я їхала просто на огляд...
    Хто його знає як би було якщо б я не поїхала.. мама каже що ледве встигла до пологового доїхати з меншою сестрою. Можливо в мене так само би було. Але думаю в такому випадку я була б готова, а так враження що мене заставили народити.. З цього приводу тепер шукаю іншого лікара.
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    7 лютого іменини Олександра. Невже моє чудо вирішило аж до 7 лютого в теплі посидіти. впринципі, по великому рахунку буде повний 41 тиждень.
    Настя моя народилась на Анастасії, може, і це чудо хоче собі ім"я принести :)

    попилососила коридорчик, помила його і сходки (три штучки), але повзала в позі "зю" :) тиша, взагалі заснув мій малюк, животик м"якенький. ну нехай спуняє, моє сонечко.
    а друге сонечко закрилост у спальні і скоріше за все перевертає все, що бачить, такий шкодітєль-вредітєль стає. а сварити на неї просто неможливо, відразу починається:"Мамусінька, ти мене більше не любиш? ну чого ти сваришся, говори до мене лагідно, Настінька, донечка, я ж твоя донечка, а ти мою матуся", і так далі...
     
  11. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    привіт, дівчатка!дуже рада за Софійку!
    В мене якась така нестиковка - по Узі 11,4 дні,а по акушерському -14 тижнів.
    Дівчатка, я вже другий день відчуваю яйник, не болить, правда,але тягне, особливо, як хожу.стала на облік, аналізів - хмара. Хто з вас робив скринінг на вади розвитку плоду? мені лікар казав робити цей аналіз, мені чогось лячно.Робили перше узі, то ляля так від нього втікала!
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    цій процедурі, що тріпає нерви присвячена ціла тема http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=47030
     
  13. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Це, мабуть, потрійний тест (або подвійний на Вашому терміні)? До мене лікарка з ЖК пристала, що відмови від нього не прийме і т.п., а я не хочу лишній раз нервуватися, знаючи, що він не є на 100% достовірним. Тому в подальшому буду сваритися з лікарем.:girl_devil:
     
  14. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    в мене так теж було))) правда на 40)))
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    думаю, що то гестаційний термін. Акушерський більше від гестаційного на 2 тижні. Все нормально, це не "нестиковка"
     
  16. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я робила. Два рази брали кров на аналіз. Перший раз на 12 тижні, другий - десять днів тому. Обидва рази результат був негативним.
     
  17. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    дівчатка, а то нормально на такому маленькому терміні відчувати матку? боліти - не болить, але відчуваю , так ніби вона опухла, як хочу пісяти, як швидко ходжу, як легенько потисну...щось то мене насторожує...
     
  18. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Все у Вас нормально. Ростете... Ну а термін не такий вже і маленький, а найвідповідальніший: закладаються всі органи, ляля дуже інтенсивно росте, матка, відповідно, теж. Ну і берегтися на такому терміні треба найбільше, особливо в таку погоду. І не переймайтеся дрібницями, щоб дитинку не тривожити.
    Це теж нормально. На такому терміні найточніше вираховують "вік" дитинки. Швидше за все, він і буде підтверджуватись на наступних УЗД. Мала з тими термінами цілу проблему, створену УЗД-ми. Лікар з ПБ казав, щоб враховувати термін УЗД. По ньому доця і народилася.
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    не такий вже у вас і маленький термін :) там вже цілком досить сформований малюк живе, багато хто на такому терміні вже й рухи відчуває.
    як не болить, то чого хвилюєтесь? а тиснути нащо?
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    що би я не зжерла на ніч - щоразу печія...
    то якісь капець.... початок 18 тижня, то ж ще рано для такого, хіба ні?
     
Статус теми:
Закрита.