Для майбутніх мам (6)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 Травень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Продовження теми "Для майбутніх мам (5)"
    *************************************



    А чим пролікували? Якщо можна поцікавитися.
    Так у тому й абсурдність ситуації. ТІ аналізи треба робити або ДО, або ПІСЛЯ вагітності. А ПІД ЧАС треба відхрещуватися!!
    Буває. Єдиний час, коли похибка є у 3-4 дні, це між 6 і 10 тижнями. Після 10 тижня похибка вже йде у 7-10 днів.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    залежно, на якому терміні робите. Якщо до 12 тижнів - досить точно може визначити. Бо там з кожним тижнем ембріон дуже по-різному виглядає, адже формуються системи органів. На пізніх термінах УЗД орієнтується на розміри дитини, тому в заключенні пише: "розміри відповідають терміну вагітності: ...".
    У мене до 2ї вагітності були не дуже регулярні місячні. Тому коли УЗД "сказало" термін на 3 тижні більший, ніж по М, я навіть не знала, що і думати :) Якщо рахувати по терміну УЗД, то Сергійчик народився на 44му тижні :girl_crazy:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Купи собі апарат для прослуховування серцебиття й не морочся. А про обвиття тобі вже писали, що дитина ще встигне розмотатися купу разів. Нема тут за що переживати на такому терміні, як у тебе. Воно ж манюнє зараз і крутиться багато, бо має багато місця. Хіба що ти хочеш переживати через це, тоді медицина тут безсила. :girl_blum:
    Ну, бо дитина придумує собі пдп. УЗД - то тільки прогноз. ;)
    Порозмовляйте з малятком, розкажіть, як ви його чекаєте й дуже хочете вже зустрітися. Вони чемні, слухаються... :girl_tender:
     
  4. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    на 100% не памятаю, але здається одні з тих свічкок "пімафуцин" або "поліжинакс"
     
  5. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Моя маля вредне, ні мами, ні татка слухати нехоче:girl_in_dreams:
     
  6. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Цікаво як там наша Iwka, чи дочекалась 4 хвилинних перейм удома. Хтось щось знає?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Ой, я теж так вболіваю, що там і як. Дуже нетерпиться довідатися, чи вже і як усе пройшло.
     
  8. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Була я сьогодні в лікаря, на кріслі не дивився :girl_claping: , сказав, що не бачить потреби туди передчасно лізти, все в нас виглядає спокійно, тиждень ще гуляєм і знов на прийом. З великою усмішкою сказав, що народжу 9-го :girl_in_dreams: Ну подивимось чи справдиться прогноз.
     
  9. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Щось мені здається, що вона вже з малятком або вже от-от...а то щось ніц не чути від неї:)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Півдня переварюю свої новини і намагаюся глибоко дихати й бути спокійною.
    День починався дуже гарно й спокійно, а від 1-ої обставини так наклалися одні на другі, що в 3-ій мій організм здав, і то так тотально. Мене такий біль накрив, що я не могла навіть встати. Я ледве сиділа. Десь 40 хвилин. Тоді пересилила себе, пішла в душ (сподівалася, що якось біль мине, але не минув) і зібралася на прийом до акушерки. Цілу дорогу мене ловив то біль у правому боці (схопив, коли невдало малого підняла десь коло 2:30 дня), то тренувальні. Найбільше дивувало те, що вони були затяжні. 5-15 хвилин.

    Акушерка тільки мене побачила, зразу спиталася, чи зі мною все гаразд. Я розповіла про біль, про слизовий корок, про затяжні тренувальні. Вона перевірила тиск, поміряла живіт, послухала малятко й помацала живіт. Тиск у нормі, виміри живота показують, що дата 9 липня більш реалістична й правдива, ніж 20 (з того всього я поміняла свою лінієчку). Манюня гарно рухається, має добре серцебиття, але вже доволі низько. І ті всі мої больові відчуття... Коротше, акушерка в мене завжди холоднокровна й ніколи не лякає, а тут... Дала направлення на УЗД. Сказала, що кров з носа маю зробити цього тижня. Найкраще завтра, ну, в четвер, не пізніше. Треба перевірити стан шийки матки. Приписала мені ванни, релаксацію й відпочинок. Якомога більше. Коли тільки можу. Нічого не робити, не прибирати, не готувати їсти, тільки побільше відпочивати й за можливості лежати. А як? Із 2-річним чудом не полежиш. Я їй це сказала, а вона мені прямо в очі подивилася й каже: "Повір мені, ти не хочеш передчасних пологів, тому роби ВСЕ, аби доносити до 37 тижнів". І я знаю, що вона не лякає. Бо все те, що я нині пережила, й те, як почувалася від 2ої дня, мене саму дуже налякало. Я ще такого не мала ніколи, хоча було, що переборщувала і з прибиранням, і з перестановкою меблів. Навіть перед пологами із Натанчиком не було такого, щоби тренувальні мене хапали від 4-ої дня й не перестали досі, а вже північ. І вони далі періодично хапають. Якось аж надто часто.

    От пишу то зараз і мені руки трясуться... Роман теж не на жарт перейнявся. Найгірше те, що допомогти нема кому й нема звідки чекати допомоги. Все на нас і тільки на нас. Просив мене нічого не робити. Покинути прибирання, кухню, бо він все бере на себе. Зараз головне, аби я ту частину дня, коли його нема (з 8 ранку й до 15:30), якнайменше перевтомлювалася. А тут шилко маленьке постійно десь влізе. І погодувати його треба. І помити часом також. А висаджування... Як я то все поєднаю із відпочинком, навіть не уявляю.

    Дарко теж трохи нервів додає, але нині обіцяв таткові, що буде дуже вважати й буде чемний в школі, аби до мами директорка не дзвонила й мама не нервувалася.
    Ціле щастя, що директорка мені нині дозволила написати папір, що Дарко буде ходити додому із сусідським хлопчиком, бо мені та прогулянка о 3-ій дня, коли парко, душно і сонце впирає просто в спину по дорозі до школи, а тоді просто в лице по дорозі додому, була надзвичайно обтяжливою. Хоча таке дозволяють із 10-ти років тільки, але для нас зроблять виняток на червень. Богові дякувати! То вже буде легше трохи. Тільки буду переживати, аби додому прийшов зразу.

    Дуже прошу вас про молитву за нас, аби мені вдалося доносити малятко до безпечного для народження терміну. І щоби я поменше геройствувала... а то стільки всього робила, ніби й не вагітна зовсім. ех...
     
  11. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    те саме і я почула на 33 тижні вагітності, а роби ВСЕ малося на увазі не роби НІЧОГО!
    спочатку теж не уявляла як то бути, і поприбирати потрібно, і малого нагодувати (хоч він і не такий маленький як Ваш, але ж їсти теж хоче).... а потім вирішила для себе, що мені більше потрібне: порядок дома чи маля....
    їсти звечора готував чоловік, побільше, а прибирання, прання... нічо страшного - мохом не поросло,
    дякувати Богу завтра 37 тижнів, сьогодні з 4 ранку не спиться, вже перемила всю посуду, поставила прання.... і лягла, бо сильно все заболіло
    Лілю, не напрягайтесь, відпочивайте і лежіть побільше, то Ви робите не для себе. а для дитинки
    Тримайтесь! З Божою поміччю все буде добре!
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Так, саме це вона й мала на увазі. От я від зустрічі з нею намагаюся придумати, як же то нічого не робити.
    Дуже дякую! Те саме мені чоловік сказав. І дуже просив, аби перестала геройку вдавати, а то я дійсно забагато робила. Тільки прибирала кілька разів на день. І їсти готувала кожен другий день. А треба було спокійніше...
    Тепер не можу нічого робити взагалі. Принаймні, поки не будемо знати, що небезпека минула...

    Треба ранку дочекатися. Буду дзвонити й домовлятися за узд. Сказала акушерка, що як мені не вдасться домовитися на завтра або четвер, то дзвонити їй і вона тоді буде місце для мене пробивати.
     
  13. Violett s

    Violett s Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Лілю тримайтеся, ми тримаматимемо за вас кулачки і все у Вас буде добре!!! для Вас зараз головне спокій і відпочинок, і все буде ОК! Просто ваша мацьопка дуже вже хоче познайомитись з мамою,татком і братиками!
     
  14. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Все буде добре, і хай не закрадаються в голову дурні думки, бо вони ще більше виснажують. А Ви дійсно, забудьте про порядки і про все решту, це все така єрунда порівнянно з здоровям Вашим та маляти. Єдине, що шило мале, йому важко пояснити, але якщо відкинете все, а залишите тільки шило, то всерівно буде легше. Тримайтесь, все буде добре!
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Лілю тримайся, мусиш доносити, мусиш розслабитись. Мені на 15 тижні сказали лежати пластом, та й я сама відчувала що фігово мені. Звичайно цілодолбово пластом полежати не виходило, але відпочити кілька разів по кілька годин могла. Правда прийшлось малу присадити на мультики більше ніж звичайно, ну але інакшого виходу не було.

    у мене теж не дуже новина, кашляю вже досить давно, все думала що мене продуває і я не встигаю одужати... і от сьогодні мене послухали - діагноз трахео-бронхіт. Тепер мушу лікуватись. Добре що лікарка призхначила максимально щадящє лікування, дала тиждень на одужання, якщо кращє не стане, каже що антибіотики вже будуть. Ех.... а починалось все з банального насмарку який довго не проходив а потім поповзло все вниз...

    була сьогодні в ЖК, все в нас добре, але лікарка також сказала щоб я була готова народити чуть раніше, бо пуз більший ніж мав би бути, малий крупний, і то все може відбутись скорше ніж очікується... пора потрохи пакувати торби одним словом.
     
  16. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    А я сьогодні перший день після лікарняного на роботі (брала собі лікарняний в терапевта, щоб обійти лікарів, бо з роботи на стільки часу не відпускають). Думала, відпочину хоч трохи морально від тої роботи, але жодного дня спокою робота не давала (починаю задумуватись, що в декреті буде...)

    А ще мене рідня таточка постійно добиває тим, що буде не дівчинка, а хлопчик (тому що хтось з них так відчуває, хтось наворожив на картах). ікаво, хто більш правий - Прокопчук з УЗД чи ворожіння на картах :)
     
  17. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Я останнім часом дуже міцно сплю, може організм набирається сил, бо ще пару тижнів тому не спала. Але сьогодні проснулась в 6.30, з широко відкритими очима, бо відчувала ниття таке як при місячних, причому досить таке сильне, думала вже почалось, чекала так до 8, думала почнеться якась періодичність, "легенькі перейми", як писала Iwka, але ніц не дочекалась і заснула. А ще чоловічок мій у відрядження з ночівкою, якось стало не по-собі.
    А ще на губі маю герпес, два, і та губа така страшна, то мусила Зовіраксом намазати, хоча ніби не можна вагітним, але якщо не буду тим спасатись, то так мене рознесе. І якесь таке все хмарне за вікном...

    ---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:45 ----------

    Ото мені теж кажуть таке останнім часом, мол живіт як на хлопчика, і гарно виглядаю, але то певно більш забобони, не знаю. І ото думаю, а якщо там хлопчик, як він мабуть ображається на мене, шо його дівкою кличу. Але все-таки маю надію, що УЗД не могло помилитись стільки раз.
     
  18. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Лілю, мусите вважати, напевне не варто говорити очевидне, та все ж... своїх хлопців будете годувати і через рік, і два, і десять, а для малечі навіть тиждень - величезний термін, багато вирішує, акценти очевидні.

    Вкотре думаю, що в нас би вас нікуди вже не відпустили, поклали б "під магнезію" на пару днів, в кращому випадку. Ваша акушерка ніяких ліків не пропонувала?

    Сумніваюсь, що то дуже заспокоює, але підозрюю що є специфіка для невеликої різниці між вагітностями. Мій Олежик так пхався на низ (я вже не знаю чи кулаками, чи ліктями, чи головою), що я деколи по кімнаті не могла перейти, мені здавалось що в одну чудову мить він сам народиться )))
    7 вересня, на Владікове ДН у мене почалися перейми, з криком "як? двоє на одну дату?" я напилася но-шпи і пішла спати, з того часу я могла ходити-літати, робити все по хаті, а потім ще й хвилюватися коли ж те мале накінець народиться))) Якщо не помиляюся, то десь з 36 т шийка матки була вкорочена і трохи згладжена, привідкрита, і дитьо низько, але пологи були на 41т.
    ха, а багато вагітних мріють про таку погоду
     
  19. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    мені 2 рази так казали
    оба народились на 42 тижні
     
Статус теми:
Закрита.