Домашні цукерки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем masaryk, 8 Грудень 2012.

  1. masaryk

    masaryk New Member

    Хочу запропонувати тему про дрібні домашні солодощі. Пробувала сама робити шоколад (без соєвого лецитину, емульгаторів і всякого непотребу). Читала, що можна самому робити пресмачні желейки.
    Може хто має рецепти. Щоб діток можна було пригостити смачним, натуральним, корисним і, найголовніше, без "хімії".
     
  2. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Домашні цукерки

    колись десь вроді читала що Orman робила шоколад сама. Теж би хотіла навчитись такого
     
  3. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    ми завжди на новий рік робимо цукерки з "малиша" вимішаного з маслом в середині з підсмаженим грецьким горіхом, обмочуємо в шоколаді і посипаємо меленими вафлями або кокосом
     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Домашні цукерки

    А конкретніше? Які пропорції брати? Я б теж таке хотіла спробувати.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Домашні цукерки

    Є такий у мене перевірений рецепт із вареної карамелі та печива:
    - 1 б. невареної згущенки+ 0,5 п. масла+ 1ст.л. меду. Ставимо на вогонь і після закипання при постійному помішуванні на маленькому вогні витримуєте 7 хв. Беремо пачку печива "До чаю" і дрібнимо на крихти ( я прям не розпаковуючи б ю по пачечці, а потім розпаковую). Всипаємо до карамелі , перемішуємо і виливаємо у силіконову форму.Зверху заливаємо шоколадною глазур ю ( можна самому зробити, можна розтопити плиточку шоколаду) Ставимо у холодильник на 30 хв. Витягаємо з форми, нарізаємо порційними шматочками-кубіками.
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    100гр тертого какао, 30гр какао-масла нерафінованого, 100-150 гр цукру, 30-40гр вершків . Цукор розчинити в вершках, або взяти цукрову пудру. Розтопити на водяній! бані какао терте( не плутати з просто какао) і масло какао. Додати вершки з цукром, розлити в форми ( найкраще маленькі, чимнайменші силіконові, є такі , саме для цукорків. Можна порціями відливати і змішувати з чим душа побажає. Горіхи ( кокос), цукати, насіння ( сезам- бомба), крихти печива, м"ятну есенцію додавати, перець)), ароматизувати, коняк чи бейліз додати.
    Дуже подобається саме з тертого какао а не з готового шоколаду, бо тоді в роті чується кусочки бобів, малесенькі, дуже шарман)).
    Цукор і вершки написала через тире , бо під час варки пробуйте, якщо замало солоду- додаєте, але починайте з меншого дозування.

    для вистужування в морозилку не пхати, бо шоколад "посивіє". Хоча це не вплине на смакові якості.
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Домашні цукерки


    Я колись робила такі цукерки - шоколад, курага, кукурудзяні пластівці (тоді брала такі тонкі відчизняні в маленьких пачках, але останнім часом таких не бачила) - курагу дрібно порізати, змішати з пластівцями (їх можна подрібнити трохи), залити розтопленим шоколадом і сформувати цукерочки, дати підсохнути. Інгредієнти брала на око, головне щоб маса була не надто суха, інакше важко буде сформувати цукерки.
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    В інет магазинах і по кулінарії, і по миловарінню без проблем можна придбати. Це не складно. Можна, думаю, і до наших майстринь тортів звернутися.
    По цим пропорціям і складовим вийде справжній, чудовий шоколад, може й кращий))) як в майстерні шоколаду.

    http://chadeyka.livejournal.com/124143.html#cutid1
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    ще згадала собі, давно робила " вітамінні бомби".
    рецепту вже немаю, але то й на око можна зробити, легко, дуже смачно і корисно

    родзинки, курага, чорнослив ( якщо любите), інжир, фініки ( всі сухофрукти взагалі можна туди )), горіхи, всі які любите, і лимон ( з цедрою). Все змолоти . І наліпити цукорочків. Для краси обкатати в кокосовій стружці. Таку смакоту від дітей тяжко забрати.
     
  10. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    Масло какао в аптеках. 15 гр. приблизно 7-8 грн.


    Замість какао терте давала порошок. До речі в чому різниця? Помел грубший чи що?
     
  11. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Домашні цукерки

    какао порошок це подрібнений жмиг, який лишається після отримання какао масла, тому різниця між какао тертим і какао порошком величезна
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    Я купляю по 16-20 грн 100 грам ( а не 70-80 грн за 150грам) нерафіноване масло какао, какао терте 100 грам в районі 15 грн. Рафіноване какао можна купити на Краківському , на кондитерських лотках 100 грам 15 грн. Шкода що какао тертого там нема, є глазур тільки.

     
  13. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    Це через інтернет? Ціна без доставки?
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    давайте СП, я любителька шоколаду, думаю домашній буде ще кращий)
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    так, без доставки)


    Можна і СП, он в одному магазині буду завтра робити закупку, там какао терте ( опт) 1кг 100 грн виходить. Це хороша ціна, бо у Львові є оптовий постачальник який продає по 80 грн кг, але треба брати 10 кг мінімум ( якщо не помиляюсь, бо може й 20 кг, трохи давно питалася)
    Я б пів кг взяла.
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    мені теж більше не треба) Може ще хтось зголоситься?
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Домашні цукерки

    І мені пів кг)

    ---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    а какао-масло там є?
     
  18. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Домашні цукерки

    Ще невпевнена на всі 100, але може і я б взяла какао терте і масло-какао, якби було:)

    ---------- Додано в 18:34 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

    До речі, може там ще агар-агар є:)
    Хочу зробити таку красоту:
    http://www.liveinternet.ru/tags/%C6%E5%EB%E5%E9%ED%FB%E5+%EA%EE%ED%F4%E5%F2%FB.+%C4%EE%EC%E0%F8%ED%E8%E9+%F8%E5%E4%E5%E2%F0/
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Домашні цукерки

    Масло какао нерафіноване 120 грн кг, опт, тобто якщо візьмемо не менше кг.

    агар- 5 грам 22 грн
    До речі його можна купити в магазині на Шептицьких ( якщо не помиляюся) там все для випічки продається. Яка там ціна не знаю)
     
  20. masaryk

    masaryk New Member