Допомога людям похилого віку.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем AilataN, 15 Грудень 2010.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Прошу відгукнутись людей ,які можуть і хочуть допомогти старшим людям.
    Особливо працівникам організацій соц.захисту , юристів , медиків і просто небайдужих людей , які мають досвід в організації допомоги людям похилого віку , знають адреси , номери телефонів куди потрібно звертатись в разі виникнення потреби . А також всіх хто знає про людей , які потребують такої допомоги ,в силу певних життєвих обставин . Дякую .








    На створення такої теми мене наштовхнула ситуація з старшою жінкою,яка живе разом з 42річним непрацюючим сином.Поїхали до неї. Стан жахливий,обідрана,в кімнаті грязно(дуже),майже сліпа, сусіди казали ,що були крики і вони ходили її боронити від п"яного ...хм не знаю як написати,але юридично всеж таки -сина.Пенсію ,майже всю забирають за борги комунальні(по суду,заборгованість велика,плюс поточні комунальні платежі).Решту забирає він.Казала,що вчора не пам"ятає чи їла,сьогодні пила чай.Основна проблема-син всілякими методами старається її вмовити на продаж трикімнатної квартири або обмін,вона не хоче давати дозвіл ,а в нього одна ціль-отримати гроші за житло,більше ніяких шансів на "покращити" своє існування в нього нема.Знайшов людей які йому обіцяють великі гроші за квартиру,надіюсь не треба пояснювати чим це скорше всього закінчиться(на вулиці буде і вона і він)Тому не знаю чи є зміст йти в ЖЕК,боюсь щоб вони не долучились до такої афери і не пришвидшили її, не знаю чи є зміст йти до дільничого,з тих же причин.Чи це я перебільшую?В сина в хід іде все-і фізичні , і моральні погрози , відкрито заявляє,що його життя почнеться коли вона здохне.
    От і не знаю , що робити , мені ця людина просто добре знайома ,не родичка,ні забирати її до себе ,ні давати гроші(які скорше всього підуть в іншому напрямку) я не можу.Навіть ті продукти ,що ми принесли навряд чи всі їй дістануться,скорше всього продасть і проп"є.Син вже досить здеградований,хоча не судимий і не кінчений алкоголік,просто паразит з атрофованими моральними засадами і аферистичними нахилами.
    Порадьте ,як діяти буде правильно.
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2010
  2. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    можливо тій жінці дали би прихисток в якомусь Львівському монастирі

    можна звернутись до настоятеля якоїсь церкви-монастиря (бо вони не мають особистих мотивів)
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Не хотілось би вірішувати проблему переїздом кудись - чи в монастир , чи в будинок перестарілих(чи як він анзивається правильно?) та й вона і не погодиться ,напевно , хоча я (особисто ) думаю що там їй було б краще , хоч би дали їсти три рази в день....

    ---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    ну й сам факт-зі своєї квартири виїжджати через свавілля сина...
    якось би його урезонити...
     
  4. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    А може дійсно би продала квартиру, все одно не зможе її оплачувати, купити для себе однокімнатну і жити самій, там би і найняла когось, хто б доглядав за нею, у Львові є такі служби, що і в магазин сходять, і поприбирають. А решту грошей синові віддати, нехай іде на всі чотири сторони, все одно ж не відчепиться, і проконсультуватись з юристом, як зробити, щоб він не позіхав на її власність
     
  5. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Вона може укласти контракт з чужими людьми. Вони мають наприклад щодня приносити їй поїсти, прибирати в квартирі щомісяця, та купляти ліки у разі потреби. То до прикладу. А потім та квартира дістанеться тим людям. Знаю багато таких прикладів, але у родині. Син втратить інтерес. Головне все грамотно по закону зробити. Бабця мамиме допомогу і спокійно доживатиме вік у своїй квартирі. У контракті можна передбачити все. Тут є варіант ще, що і чужі можуть "шото намутить", але знову ж таки, просто має бути людина, яка бути за тим наглядати. Якщо бабця буде голодна, значить контракт анульовується і т.д.
     
  6. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    я не мала на увазі переїжджати, але вони порадили, там є багато власне організацій
    от в храмі Михайло дуже порядні священики-монахи
    або навприклад ц. Анни на Городоцькій,, можливо там є організація що займається такими престарілими людьми :)
     
  7. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    теж знаю пару таких ситуацій, коли самотня або безпомічна старша людина домовляється з родичами чи сусідами, що вони доглядатимуть її в обмін на квартиру, яку отримають після її смерті. от лише треба якось запобігти можливості пришвидшення смерті (обов*язково контракт скласти і завірити в нотаріуса, може ще щось, я не спец у таких справах), бо люди бувають безсовісні, нажаль.
     
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    А з цієї 3-охкімнатної ніяк не вийде дві однокімнатні квартири? А тоді, як радили дівчата, бабуся може заповісти комусь чужому цю квартирку, з досмертним утриманням. Це би був ідеальний варіант.
     
  9. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Не знаю чи існують якісь юридичні консультації, можливо і такі є.
    Але точно знаю, що в церкві Христового Воскресіння, яка на Городоцькій (перед Скнилівським мостом), є центр допомоги людям із такими потребами(під патронажем міської влади). Там готують обіди і розносять за адресами людей, які мають таку потребу.
    Зверніться туди, можливо щось порадять.
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Я може не зовсім в тему,бо тут біду обговорюють. Але це також важливо. Я знаю за кордоном е клуби для пенсіонерів,де вони по вихідним,святам зустрічаються,спілкуються,організовують поїздки,одинокі навіть пару собі знаходять:girl_in_love: А то після 70 людина часто закриваеться в 4 стінах і потихеньку сходить з розуму....знаю багато в минулому активних,цікавих людей,які на старості від самотності повністю деградують...У нас в місті є такі заклади? Може в когось є активні пенсіонери,які з допомогою молоді,спонсорів,створять такий клуб?
     
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Знаю, що дуже соціально "активною" є церква Пресвятої Богородиці – Володарки України на Новознесенській: у них там і релігійні читання (була там на хрестинах, то бачила, що старші жіночки збиралися з отцем, щось обговорювали), і майстерня для інвалідів, і комп"ютерний клас для малозабезпечених.
     
  12. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Напевно в цій ситуації було б найкраще знайти людину, чи сім"ю яка б погодилася за успадкування життя доглядати за нею. Зараз багато таких людей є, але звичайно треба знайти когось надійного, щоб не пришвидшили завершення договору... хоча, як і де таких шукати теж питання...
    Ми якось думали з чоловіком про таке, але так і нічого не вирішили де знайти людину, яка погодиться віддати тобі своє житло за догляд за нею. То ж не будеш ходити по вулиці і чіплятися до стареньких з такою пропозицією... а знайомих бабусь/дідусів без догляду не знаємо... та й так...
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Моя бабця прочитала цю статтю в газеті, і попросила мене пошукати більше інформації! Буде туди йти, я так горджусь нею:girl_claping:

    Сподіваюсь це не сприймуть за рекламу.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Громадська організація «Посол плюс»
    Старші люди - не самі!!
    метою Клубу є – допомога старшим людям в різних напрямках: організація дозвілля, вирішення різних проблем і складних ситуацій, матеріальна допомога, заохочення громадськості до більш шанобливого ставлення до старших людей і їхніх проблем, допомога старшим людям позбутися відчуття самотності і покинутості через знайомство з новими друзями і піклування.


    Клуб планує розвиватися і розширювати свою діяльність. Найближчим часом планується відкриття і реєстрація Благодійної громадської організації для Людей старшого віку «Золота осінь» для більш серйозної і суттєвої роботи, для представлення і захисту інтересів Старших людей в різних напрямках і на різних рівнях.
    Якщо Ви Старшого віку, або у Вас є Старші знайомі чи родичі, які відчувають себе самотніми чи потребують підтримки і допомоги, або просто Ви шукаєте нових друзів, ми запрошуємо Вас завітати до нашого Клубу:
    Щосуботи о 14:00 за адресою: м. Львів, вул. Плужника, 6, 3 поверх, к. №2

    Контактні телефони: (032) 247-10-99; 8-093-147-56-90.

    Ми будемо раді бачити Вас!
     
  15. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Громадська організація «Посол плюс» запрошує всіх бажаючих, як жінок, так і чоловіків після 40 років, які хочуть покращити свій стан здоров’я, відчути себе молодими і бадьорими на фізкультуру, за адресою: Львів,вул. Плужника, 6, 2 пов. щосереди о 18:00 год.
    Крім занять гарантуємо цікаве спілкування.
    Заняття безкоштовні.
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    от в тому то й справа, що не відчепиться :sad: гроші прогуляє і прийде вимагати однокімнатну квартиру
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Хто має інформацію про будинки престарілих у Львові? Як туди можна влаштувати людину? Чи нормальне там відношення і умови проживання? Чи утримання там платне?
     
  18. rekbybx

    rekbybx New Member

    Відповідь: Допомога людям похилого віку.

    Добрий день! вибачаюсь що звертаюсь, але може у когось є людина за якою потрібний догляд. Я згідна доглядати за людиною (з правом на успадування житла). Можливо це виглядає нагло з моєї сторони, але іншого виходу немає, у мене з чоловіком двоє дітей, але житла не маємо (орендуємо). я згідна доглядати навіть лежачу людину, тільки щоб мої діти мали дах над головою. Допоможіть будь ласка. тел 067-868-51-88