Допоможіть з репертуаром

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем shocoladka, 16 Червень 2012.

  1. shocoladka

    shocoladka New Member

    Цього року поступаю у ВУЗ. І хочу спробувати на театральне. А там творчий конкурс. Оскільки більше трьох років відвідувала різноманітні театральні студії, то конкурсу не боюсь. :girl_nea:От тільки ніяк не можу придумати собі репертуар.
    Конкурс проводиться в один етап (два дні) і передбачає:

    – художнє виконання літературних творів:
    1. уривок з прозового твору тривалістю до 3 хвилин,
    2. вірш,
    3. байка,
    4. монолог з п’єси

    – перевірку музично-ритмічних даних:
    1. виконання народної пісні, танцю (народного, бального, сучасного – за власним вибором абітурієнта);
    2. етюду на психофізичну дію без слів (за власним вибором абітурієнта).

    Якщо нарахунок вірша та байки я маю деякі ідеї, то прозовий твір і монолог не можу ніякі придумати.
    А ще я не вмію співати. Що буде якщо я не заспіваю?
    Порадьте щось будь ласка.
     
  2. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    Щодо прози. Можу порадити взяти уривок із Марини Аромштам «Коли відпочивають янголи?» Оскільки твір написаний у вигляді щоденників двох героїнь – вчительки та її учениці, то там можна знайти багато уривків для монологічного виступу. Є дуже ліричні моменти, є комічні , думаю, байдужими глядачі не залишаться.

    Із пісень можете вибрати якусь, що не потребує надзвичайного слуху та голосових даних. Наприклад, «Ой служив же я у пана» (тільки не той варіант, що «Шпилясті» виконують, а той, що гумористи «Кролики»). Вона схожа на скоромовку. Але все одно я б на Вашому місці взяла кілька уроків з вокалу. Порадьтеся із керівниками студій, що Ви відвідували, вони мають знати таких фахівців.

    Про уривок із п’єси ще подумаю, як щось згадаю – допишу.
    Бажаю Вам успіху!
     
  3. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    А із п'єс Ви хотіли б щось класичне?
     
  4. shocoladka

    shocoladka New Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    дуже дякую, завтра буду в центрі обов"язково зайду в книгарню - гляну.
    я навіть не знаю що я б хотіла. Порадьте щось будь ласка, якщо можете
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2012
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    "Портрет Доріана Грея" .читала колись на олімпіаді із зарубіжної літератури.
    на жаль, похапцем зараз , не можу найти найбільш драматичний епізод.
    п.с. посіла 2 місце))
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    пораджу ше таке (бо вчилась на театрознавця в нашому універі)
    взнайте на чий курс буде вступ. шороку інший майстер набирає. з різних театрів
    і тоді вже відштовхуючись від того який театр - підбирати репертуар;) хоча б уривок
     
  7. shocoladka

    shocoladka New Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    а як це можна дызнатися?

    а це має дуже велике значення?

    ---------- Додано в 00:27 ---------- Попередній допис був написаний в 00:22 ----------

    Я нещодавно його читала просто для себе. Мені сподобалось. Але я трошки не впевнена що зможу його добре прочитати...хоча...:girl_cool:

    ---------- Додано в 00:33 ---------- Попередній допис був написаний в 00:27 ----------

    Подружка недавно порадила почитати усмішку Остапа Вишні "Діва й монах" . Мені дуже навіть сподобалось. Здається у моєму стилі :good: Як ви думаєте, ця усмішка підійшла б щоб її прочитати?
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    на кафедрі може

    ну якшо набирає заньківчанин, то буде один репертуар
    а якшо воскресіння - то зовсім гинше
     
  9. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Допоможіть з репертуаром

    Щодо п'єс. Мені особисто дуже подобається творчість Метерлінка (особливо – «Сліпі»), Б.Брехта («Матінка Кураж»). Та не знаю, чи є вони в українському перекладі. З української літератури можна подивитися на «Бояриню» Лесі Українки (але вона віршована). Є в інеті, поглугліть.