Дошкільна підготовка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем fiesta, 26 Липень 2018.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Наскільки важлива зараз сильна дошкільна підготовка?
    Краще обрати сильнішу чи ближчу за локацією?
    Зі школою ще не знаю. Хочеться якусь сильнішу і цікавішу...
    Я на Сихові 2 підготовки розглядаю - Горішок і Вундеркіндик.
    Не можу вибрати!
    Горішок давно хвалять. Але там зараз в групі 20 дітей. І від садка треба малу машиною везти.
    Вундеркіндик - не така популярна, хоч батьки задоволені нею і від садка 2 кроки.
    Порадьте.
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А вона Вам точно потрібна?....Я свого ніде не давала, вистачило того, що в садочку було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я не шукала сильну дошкільну підготовку, а шукала комфортну, цікаву і недалеко від дому. Проте виявилося, що вчителька направду має класні методики і в мене малий реально за 2 місяці почав читати і писати. На жаль, навесні довелося переїхати в інший район, але знання, які малий отримав на підготовці, вважаю дуже корисними. Адже там не було суто навчання чи зубрилка, там було все - і пізнавальні теми, і багато віршиків, і творчість, та й ігри. Я задоволена нашою підготовкою, бо ті поодинокі заняття в садочку мало що дали. П.С. В нас у групі було до 6-7 дітей максимум. Краще для концентрації і вчителька всім приділяла увагу.
     
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    А хіба в самій школі нема підготовки? І чи не забороняють зараз вчити дитину писати перед школою?
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в школах, як правило, є адаптаційні заняття. на мою думку так доцільніше-одразу дати дитину туди, куди плануєте йти в 1й клас. дитина звикне до приміщення, вчителів(вони в більшості випадків і вестимуть першачків), діток.
    та й не треба якоїсь екстра підготовки для школи тепер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мабуть, від школи залежить. Знаю, що дітки, які після нашої Розумнички йшли в 76 школу, багато від того отримали, бо ця школи вважається сильною, але класи великі, вимоги теж, тому зовсім непідготовленим діткам було важко. Це в мене такі відгуки від мам трьох школяриків. В нашій Софії були 7-річні діти, які не вміли читати станом на 1 вересня. Звісно, всі навчилися, хоча на початках було їм важче. Ну і тут ще момент схильності дитини до того чи іншого. Моя йшла підготована: читання, письмо, математика. Нудно їй не було. В неї більше схильність до гуманітарних напрямків, тому та ж англійська, читання, письмо і неї на вищому рівні в класі. А от математика, як каже вчителька, якраз так, щоб не псувати загальну картину і настрою. Тобто навіть ннпідготовлені попередньо діти швидше собі дадуть раду з задачками, бо мають до них хист.

    В нас підготовка - це був тиждень в червні з кожним вчителем по-трошки, щоб психолог могла вибрати кожній дитині підходящого педагога. Ми так з нашим другом потрапили в різні класи, і це виявилося добре. Нічого на підготовці їх не вчили. Ну і як ви собі уявляєте заборону? Є батьки, які з 2-ох років вчать читати і водять на різні заняття з грамоти і логіки. Це є їх вибір, вони за нього відповідальні.
    Молодшу ще не знаю, як буду готувати. Попередньо йдемо в школу через 2 роки, в повних 6 років. Буду дивитися, як себе покаже нова програма і чи зменшиться навантаження. Ну бо зараз є так, що читати потрібно вміти за пів року. В багатьох дітей темпи нижчі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ну звісно кримінальне провадження за це ніхто не відкриває. Заборона носить рекомендований характер. Аргументують її тим, що начебто дитину можуть навчити писати літери "не так, як треба", а потім доводиться перевчати заново.

    От прямо зараз дивлюсь сайт школи №7. Розділ Підготовка до школи. Це так звані адаптаційні заняття. Всього 7 днів (кожного дня по 3 предмети) плюс підсумкове. Тривають з середини лютого до кінця квітня. Включають такі "предмети":
    - Розвиток мови
    - Математика
    - Художня література
    - Англійська мова
    - Фізична культура
    - Музика
    - Рідний край
    - Образотворча діяльність
    - Заняття з психологом (одне)
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    От власне ми теж у цю школу йдемо, й тут явно нам ніхто не казав про заборону вміти читати чи писати. Мій хлопець навпаки більше схильний до математики. Цікаві задачки і приклади на раз-два розв'язує. А от англійську ми практично не готували (мінімально я вдома елементарні слова і фрази вчила), тому йому точно буде в школі куди розвиватися. Та й все літо його не навантажую, хоча направду мені спокійніше, що він вміє потроху читати та писати.

    Щодо адаптаційних занять, то ми на них ходили. Але вони скоріше носили не навчальний ,а ознайомчий характер. Щоб діти розуміли, хто така вчитель, як себе поводити в класі і як буде виглядати їхнє навчання. Кілька завдань для загального розвитку їм давали - от і все.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Ми ходили в "Розумничку", бо при наборі в школу був конкурс і треба було знати/вміти конкретні речі. Але цілий перший клас вони знову вчили букви, цифри, прості арифметичні дії, англійську з азів... Тому, якщо конкурси відмінили, - не бачу є сенсу в спеціальній дошкільній підготовці. Багато дітей в 1 класі нудяться, мій теж на розслабоні. Деякі мами, чиї діти до школи займалися англійською, дали їх до репетиторів, щоб не втрачали кваліфікацію. Деякі шукають дітям додаткових, складніших завдань щоб якось стимулювати. Тобто знову забігають наперед. Вважаю, що якщо в школі є адаптаційні - цього досить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    В нас в садку майже всіх дітей планують батьки десь на підготовку давати.
    В школах кажуть директори, що в них є не підготовка, а адаптац заняття, де діти знайомляться з вчителями і обстановкою в школі.
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Та навіть із конкурсом - мій свого часу "поступав" у 93 спеціалізовану англійську. Був конкурс. Мій крім садочкової підготовки більше нічого не мав. Середульший зараз має 5,5, останній рік в садочку буде, то також не планую ніде водити спеціально.
     
    • Подобається Подобається x 1