Екологічно чисте та безпечне

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Julia, 27 Січень 2010.

  1. Julia

    Julia Active Member

    Питання походження продуктів на нашому столі стало особливо важливим з народженням сина. Я точно знаю, що можу довіряти тільки овочам і фруктам з маминого городу. А решта? Кожного разу з'являються сумніви щодо м'яса і овочів, які пропонує ринок. Як вони були вирощені? Чим годували тварин? Чи хочеться кожному з нас вимагати якісь сертифікати якості і т.д.?

    В пошуках відповідей я почала цікавитись питанням вирощування органічної продукції в Україні. Виявляється, у нас є такі виробники, яким не байдуже здоров'я нації та збереження природних ресурсів. Щоправда, купити їх продукцію завжди дорожче і не всюди можна знайти.

    Що думаєте про це? Чи схильні ви купувати екологічно чисту, сертифіковану продукцію чи все ж таки вирощувати її самостійно?
     
  2. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Екологічно чисте та безпечне

    Мене також цікавлять екологічно чисті продукти. Може підкажете, де у Львові купляєте?
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Екологічно чисте та безпечне

    Жах який!
    Навіть не підозрював!
    "Как страшно жить..." (Р.Літвінова)

    От у нас на форумі - 90% ночами не сплять, про здоров'я нації переживають. В 3-й ночі сусідів будять, щоб кран закрутили і не витрачали бездумно природний ресурс!
    Чи нє?
    Чи звичайна людина мислить інакше, про інше?

    Та ж про це в кожному ґлянцовому журналі пишуть! Там на кожній сторінці є проплачена рекламна інфа: телефони, мейли сільгосп-спілок, у которих уся продукція сертифікується у Голандії, а продається ві Львові.

    ЗІ: Julia. Не хочу Вас образити жодним чином, але старт темі, м'яко кажучи... незрозумілий. Ви що пропонуєте? (конкретно)

    Чи тема для того, щоб усі дружненько йойкали, жи сертифікати у нас туфтові, а надійне - тіко на свому городі, своя корівонька і власні кури..?
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2010
  4. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Екологічно чисте та безпечне

    якби ж то... а чим ту курочку годувати - кукурудза то ж діоксинчиком:girl_sad: Зачароване коло:girl_impossible:
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Екологічно чисте та безпечне

    Так то ж ваша кукурудза буде, то може не будете її помпувати діоксином. :girl_impossible:
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Екологічно чисте та безпечне

    Гм-м-м...
    Вчора Поетка на ЛФ згадала про фільм "Гражданин и Земля".
    Фільм широкий: говорить про різного плану важливі речі для людини. Звичайно, включає і певні запльоти, для кожного знайдуться свої, але...
    Якщо не шкода часу - гляньте:
    [flash]http://static.video.yandex.ru/lite/fed-vmf/78v2v80cyl.2816/[/flash]