Епідіти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем фіона, 3 Грудень 2009.

  1. фіона

    фіона Active Member

    В моєї старшої доньки півтора тижня після цього річного грипу мав місце судомний синдром з генералізуючою симптоматикою. У кого є щось подібне, відгукніться, дуже потрібна підтримка. Так страшно, я вже перестала спати. Дівчинці 12 років.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Епідіти

    У нас є ТАКе, в Оленочки.
    Нічого страшного. Живемо з тим.

    ЗІ: з 22:00 стукайте луччє в Асю. Форум нам пробачить.
     
  3. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    сьогодні вночі мені вже снилося, що у неї знову повторився напад. вже психіка здає зовсім. лікарі кажуть спостерігатися, ніхто нічого не знає, не говорить, на Орлика невропатолог взагалі сказала будемо чекати наступного припадку. А чому? Таке враження, щзо вона хоче щоб він стався. Я дуже тією лікаркою незадоволена. безвідповідальне ставлення, за три дні що ми в стаціонарі лежали, вона сама скерувала лише на ЕЕГ, і заг.аналіз сечі та крові!!!!!!!! А щоб обстежити дитину повністю?!!!! Я в шоці. Я ходила за нею і казала, що їй потрібно робити!!!! ЖАХ просто! при тому, що я їй платила гроші! Чому такі люди лікують наших дітей? І при дитині, яка вже все розуміє, вона розказує про можливість повтору!!!!!! Донька і так вся збуджена, і перелякана, а тут ще це.....
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Епідіти

    Даруйте. Ніхто нічого помічного Вам і не скаже. Дійсно не знають.
    ЗІ: у Вас Ася глухо-сліпа?
     
  5. NATA 021180

    NATA 021180 Active Member

    Відповідь: Епідіти

    фіона, тримайтесь. Все буде добре. Може з іншим лікарем проконсультуватись. Співчуваю вам.
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    чекати нового приступу, тоді будуть призначати протисудомні препарати. Як правило після першого приступу не призначають.
    Якщо ви спостерігаєтесь на Орлика то підіть особисто до Козубенка, якщо нема то до Куксенка. Або пишіть заяву на заміну лікуючого лікаря.
    Що показало ЕЕГ? хто ваш лікар? Що спровокувало напад- висока теппература?Крім заг. ан. крові потрібно потрібно здати біохімію з вени і на гормони.
    Але приступ може і не повторитися, тому ви ненервуйте, і для дитини основне щоб була спокійна, непевантажуйте її у фізичному і психічному стані, поменше тевізора і більше свіжого повітря.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2009
  7. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Епідіти

    На кульпарківській є грамотний епілептолог Брозь.
    На Дністровській є Ю.К.Назаров.
    І в психоневрологічному диспансері...не пам’ятаю прізвища...
     
  8. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    це дорослий невролог, а лікування дітей і дорослих суттєво відрізняється, навіть сама ЕЕГ по-різному читається.
    І ще на рахунок ЕЕГ. у Львові є мало (практично нема), спеціалістів які вміють правильно її читати і розшифровувати. Є зараз купа приватних, гребуть зато великі гроші, а точного діагнозу і неставлять, а якщо ставлять, то ліпше б неставили його взагалі. Ми коли були в Одесі з нашими ЕЕГ, то там просто сміялися, як можна таке понаписувати. А саме краще у Львові все-таки на Орлика в Лідії Олегівни, хоч там і апаратура стара, зато на дітях вона спец.
     
  9. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Епідіти

    так...хоча ми звертались...
    А все ж рекомендую Назарова з Дністровської...
    Він...найперший з усіх,по поведінці припустив,що в Зоряни епілепсія,а не те,що нам кажуть..
    Якби ми його тоді послухали...
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    а можна детальніше, яка поведінка була
     
  11. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Епідіти

    на Орлика найкращі Козубенко і Куксенко. Лідія Олегівна спец по ЕЕГ. На Дністровській -Кунта, але вона досить специфічна, хоча невропатолог добрий. ЕЕГ завжди робимо або у Лідії Олегівни або в Потабенко.
     
  12. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Епідіти

    Така,як і тепер...от такі приступи...по кілька на день....

    http://www.youtube.com/watch?v=qH9KwY90BOU

    після чого страшна агресія....
    Вже з 7 років...зараз трохи зменшилось..ліки діють...
    В Зоряни дуже нетиповий випадок...
    Епілепсію показала лиш нічна ЕЕГ...звичайна не показує...

    [​IMG]

    ---------- Додано в 10:08 ---------- Попередній допис був написаний в 10:04 ----------

    після чого страшна агресія....
    Вже з 7 років...зараз трохи зменшилось..ліки діють...
    В Зоряни дуже нетиповий випадок...
    Епілепсію показала лиш нічна ЕЕГ...звичайна не показує...

    [​IMG]
     
  13. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Епідіти

    Дуже співчуваю, а в якому саме місті ви робили нічний відіомоніторинг, я так зрозуміла що а Польщі ( погано розумію). Ми в Одессі робили відіомоніторинг під час денного сну ( 1,5 год), показало все добре.
     
  14. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Епідіти

    У Вроцлаві.
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Епідіти

    Вах. Приємно чути, що стільки спеціалістів добрих маємо.
    Відгукніться, кому воно помогло... (позбавитися проблеми, а не тільки грошей).
     
  16. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Епідіти

    Наш лікуючий лікар- Куксенко.після лікування- наша епілепсія вже більше 3 років в стадії ремісії, приступів нема.(ттт). Лікарем задоволена, единий недолік -до нього завжди багато людей, він завжди занятий, тре чекати.
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Епідіти

    Заінтригували.
    А детальніше..? Що, як? В якому віці припинилося?
     
  18. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Я знаю, що Куксенко і Козубенко лікарі з відділу раннього дитинства. До Куксенка я ходила на консультацію з меншою малою. Він мені сподобався. Якби я знала, що там можна до нього звернутися, я б відразу до нього пішла б. У нас Рудковська була. Перед випискою запропонувала якіс протисудомні, я відмовилася. Напад був вранці, вонас сказала, що снився їй сон, що вона грає в комп’ютерну гру (напередодні ввечері довгенько посиділа за компом) і тут їй почало перед очима мигати, вона каже, що прокинулася щоб воно зникло, але не змогла, як то кажеться розрулити ту ситуацію, напад тривав не більше 2-хв. а поітм три дні у нас була температура. я не знаю, може і перед тим була температура. вона жалілася, що голова поболює. я пробувала голову, ніби була не гаряча. але може вона і ходила з субфебрильною температурою, а я не догледіла ((((((. ТУт тільки себе треба звинувачувати. Кров була спокійна, запальних процесів не показала. Біохімію теж робили. Все в Нормі. єдине, що на гормони не здали.
     
  19. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Епідіти

    після щеплення- менінгіт, потім- симптоматична епілепсія, приступи важкі, кожного дня. в березні 2006 дитину стабілізували. про приступи ми вже забули. ттт
     
  20. фіона

    фіона Active Member

    Відповідь: Епідіти

    Мені дуже шкода ваше дитятко!!!!!:girl_sad:.Тішуся що вдалося стабілізувати ттт. Нехай більше не повертається.