фабрика зірок 4

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем jalla, 1 Вересень 2011.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Цієї неділі стартувало моє улюблене музичне шоу Фабрика зірок 4. З попередніх Фабрик я не пропускала жодного ефіру, але в цю неділю так сталося, що не побачила, проте потім переглянула в інтернеті, але не повністю. Ну, про склад журі я зрозуміла, фабрикантів побачила, гімн Фабрики почула, але от хто має бути постійним ведучим пропустила. Бо коли на сцену вилетів Іван Дорн я була мяко кажучи шокована. Кого-кого, а його ведучим такого шоу я не уявляю.
    Може знайдуться охочі поговорити про Фабрику зірок 4. Ефірів попереду ще багатенько.;)
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Ведучою шоу буде Еріка!!! Я тому якось не дуже рада:girl_cool:
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Нічого собі!!!
    Добре, вона буде вести Фабрику на сцені, а поза сценою в тому їхньому грін румі хто фабрикантів буде зустрічати. Невже Іван Дорн?
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    А я розлюбила це шоу. Хоча дивилась усі попередні.
    Розчарувалась після перемоги Шурінса і його зникнення.
    Правда пробувала дивитись відбори на цю фабрику. Мені не дуже сподобалось.
    Х-фактор більше до вподоби.
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    А чого? Та Шурінс періодично світиться на ТВ.
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    того, що виграв. А Меладзе забув про нього. Немаю сенсу в тій перемозі.
    Хоча чесно кажучи про переможця Х-фактору теж не чути.
    Та стиль передачі Фабрика мені останнім часом менше подобається.
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Побачим яка буде Фабрика зірок 4.
    Дивитись я її всерівно буду. Цікаво...
    А якщо порівнювати Фабрику зірок 1 і наприклад останню Фабрику, то я б скоріш сказала, що шоу вдосконалюється. Сцена, декорації, концерти загалом... Ну, не знаю, у кожного напевно своє бачення.
     
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: фабрика зірок 4

    я дивилась всі фабрики, що були..від третьої навіть трохи фанатіла:girl_crazy: а Єва Бушміна досі є моєю фавориткою і я дуже рада за її успіх!
    але цю фабрику ще досі не вирішила чи дивитись...з одного боку цікаво побачити нові постановки, декорації, костюми- це вони вміють зробити якісно..а з іншого- знову тратити свій час на всіх тих омоскалених зірок щось нема бажання...
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    О, а я недавно коліжанці сказала, коли проходили повз рекламний щит фабрики з "загадковою ведучою", що думається мені то буде Ерка. Кассссандра))) А взагалі так подумала, бо там за головного той мужичок (упс, склероз), а він Еріку ніби продюсує.
    А балакати вона хоч українською буде?
     
  10. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Фабрикою-4 трохи заінтригована. Цікаво, що і як? Але непереварюю того Кузіна . Ось Меладзе мені більше як продюсер подобався.
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

     
  12. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    а чому Еріка??? усюди на сітілайтах пише, Єфросиніна+Білик-ведучі
    Еріку не уявляю як ведучу...8(
     
  13. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Вони є членами жюрі, а ведуча Еріка!
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Я не думаю що Еріка буде вести шоу на російській. Але от про що я вже писала раніше, що вона одна не може вести Фабрику. Сто процент ще хтось в грін румі засідати буде, ну тобто зустрічати фабрикантів після виступів, хіба... поміняють щось.
    Але порівняємо як фабрикантів Кузін досить вдало продюсує. Для прикладу ту ж Еріку, а Меладзе навіть того Шурінса після перемоги і то кинув.
     
  15. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    А мене фабрика дратує тим шо вона повністю російська, там навіть всіх співаків російських кличуть таке враження шо в нас українських нема:girl_cray: Мені подобається Голос України там Арбеніна і Пєха себе ведуть дуууууууже достойно і пісні в переважній більшості українській!
     
  16. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    погоджуюся. Я і до того знала, що Арбеніна класна тітка, але мушу визнати - вона перевершила мої очікування. Такого розуму, толерантності, дружелюбності і зрілості я не бачила давно. Цього зараз взагалі НЕМАЄ на сцені. Може її поведінка спонукне людей нарешті до чогось нормального?!
     
  17. Milochka

    Milochka New Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Особисто мене здивувало те, що членом журі буде Маша Єфросиніна. Невже вона почала розбиратися в музиці?
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2011
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    О, та вона ще й співає?:girl_haha:
    Не чули?:girl_blush2:
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Вчорашній ефір Фабрики мене приємно вразив україномовністю ведучих. І Еріка доречі досить не погано вела це шоу, хоча це так би мовити її перший ефір.
    Що не сподобалось, так це Маша Єфросініна в журі. Ця паняночка вела себе так, якби всі розуми поїла. А ще й вигляд обличчя увесь час корчила такий зверхній і коментарі до номерів якісь не доречні вставляла. Незнаю-не знаю, вона завжди мене приваблювала як ведуча, але от в журі трафляє:girl_devil:
     
  20. Milochka

    Milochka New Member

    Відповідь: фабрика зірок 4

    Доводилося чути її співи в живу, добре, що хоть на Фабриці під фонограму виступала