Фарбування одягу в домашніх умовах

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 13 Січень 2011.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Ну ось виникла така потреба. В ательє фарбують лише шкіру, а мене цікавить джинс і впринципі аодно тканина.

    Треба пофарбувати дві чоловічі куртки. ОДна джинсова коричнева, а друга - коричнева котонова, але груба. Викидати шкода, одна була випрана з синім одягом бабцею :girl_in_dreams:, а друга протерлась...

    Пригадується, колись чула про якісь спеціальні фарби для тканин. Чи реальні? Де купити? як то всьо робити? хтось стикався? як результат? чи не змивається?

    Наперід вдячна!
     
  2. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    Я в Білорусі купила штук десять пакетиків з фарбою для тканини. Фарбувала лише один раз коттонові білі речі. Вийшло отак: http://lucysd.livejournal.com/561741.html :) У Львові фарбників не знайшла. Хоча, може, погано шукала.
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    дякую)
    а чому такими трішки ніби потьоками вийшло?
     
  4. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    ну бо отакий з мене майстер :)
    варила ці штани у великій каструлі, і не було можливості нормально розправити тканину. тому де вона прим"ята була - там світліші плями лишилися. \
    а футболка - то так і має бути, ви не думайте :))
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    та Ви що! я власне ж питаю сам принцип. Знач варитись має абсолютно розправленим?
     
  6. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    Ну у випадку з моєю фарбою - так. Але, гадаю, то залежить від фарби (деякі можуть краще проникати у тканину і скоріше фарбувати) і від тканини - у мене вона біла була, а на білій краще недофарбовані плями видно.

    Темну тканину можна довше варити (якщо технологія вимагає) і краще рухати, щоб розправилась. Думаю, джинси легше фарбувати.

    а якщо чесно - я не спец, тому краще це питання ще погуглити додатково :)
     
  7. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    Фарбувала джинси років 15 тому.... Фарбу купила на базарі, варила у великій кастрюлі... Нічого так вийшло ( Фарбувала в темно синій колір), але потім вони потрохи линяли і спочатку ноги були з синім відтінком :)
     
  8. PurpleShoe

    PurpleShoe New Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    Барвники для тканин можна купити на Краківському базарі біля Магнусу.
    Тканину я правда ними не малювала, використовувала для писанок. Але вони називаються барвники для шерсті.
    Продаються в маленьких пакетиках і коштують кілька гривень.
    Тому можете спробувати на якійсь тестовій тканинці чи вам підійде результат.
     
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    Колись я те діло любила, фарбувала і штани і куртки джинсові.
    Фарбу купувала саму звичайну, "для тканин", на звороті була вказана кількість грамів залежно від тканини яку будете фарбувати (на джинс потрібно декілька пакетів). Обраний синій колір однотонно зафарбовував штани, головне дотримуватись інструкції, довго "варити" і перемішувати те діло. Але тут є нюанс. Після покраски фактуру джинсу не було видно, були просто однотонно сині штани, тому не раджу чекати від покраски початковий колір купленої куртки, бо фарба найкраще бере саме на світлих і витертих місцях.
    Стосовно змивання, трошки линяли, але не значно більше ніж простий джинс.
    Де купити, в господарських магазинах питатись де різні дрібниці продають, бо пакети маленькі, можете не помітити.
     
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    Дівчата, мені треба підфарбувати джинси, але не повністю, а в деяких місцях там де протерті. Чи є така фарба щоб обійтись без варіння, щоб зафарбувати лише проблемні місця. Де її продають біля краківського базару, в якому магазині, бо я щось не знайшла ніде.
     
  11. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    В інтернет - магазині "him - market" продається спеціальна фарба для одягу. Фарбування відбувається у пральній машинці, але попередньо одяг, який фарбується, потрібно випрати. На 750 гр. сухого одягу треба одну упаковку фарби. Одяг має бути з натуральних тканин, не синтетичний. Я вирішила замовити цю фарбу, попробувати. Про результат напишу пізніше. В цьому магазині є багато побутової німецької хімії. Мені здається, недорого. Якщо було б декілька бажаючих на замовлення, доставку можна поділити на всіх.
     
  12. beeline

    beeline New Member

    Відповідь: Фарбування одягу в домашніх умовах

    в мене аналогічне питання, додав на роботі відбілювач на одяг кольоровий (всередину влив, на самий одяг, де джинси були) тепер на джинсах плями такого ж кольору, тільки тоном світліші (як клей ПВА в школі на праці розливалиі розтирали його, аналогічні плями виходили). Як зафарбувати суто локальні місця, яким засобом, і де його взяти? І чи там технологія не відрізняється, аніж суцільне фарбування методом виварювання?хто знає чи надає послуги...підкажіть де роблять чи як робити... Наперед дякую...)!
     
  13. taipen

    taipen Member

    і як результат? взагалі - чи нормально виходять після помальовки? бо маю джинси хороші, але щось попало і плямами пішли, шкода списувати.