ФЕН-ШУЙ

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем ГаЛоЧкА, 25 Грудень 2008.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Привітик,
    Зайшла я вчора до знайомої в гості, дивлюсь меблі переставляє,
    питаю: яка причина?,
    відповіда: Та от, от свекруха подарувала книгу по фен-шуй.....
    От цікаво чи вірите Ви у фен-шуй, і що про нього Ви знаєте: талісмани, основи, правила...
     
  2. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Чула і читала багато про це. але вважаю, що це все дурниці. Головне, щоб було затишно і хотілось повертатись додому. А як там все: по Фен-шую чи ні,не має ніякого значення:). Хоча це лише моя думка.:umbrage:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Я не фанатію, але трохи вірю у фен-шуй. Основне, що я для себе зрозуміла, це порядок, чистота, відсутність завалів у шафах та бардаків у кладовках, ніяких гострих кутів та нагромаджень. Енергія повинна вільно "пересуватись" оселею, не швидко й не повільно, не застоюючись. Квіти, домашні тварини, акваріуми - так, так, так!
    Складніше ніколи не заглиблювалась, а з напрямками світу взагалі плутаюсь, тож і не стараюсь.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Фен-Шуй це не релігія, в яку можна вірити чи не вірити. Це наука з точними формулами. Як і будь яку науку, Фен-Шуй не можливо пізнати прочитавши 5 статей, або 2 книжки. Фен-Шуй треба вивчати, щоб правильно ним користуватися. Бо навіть той самий акваріум не в тому місці, може активізувати не то що треба і починаються проблеми, а людини не може зрозуміти, чому раптом почалися неприємності.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Ми скоро переїзджаємо на нову квартиру, будемо там спочатку косметичний ремонт робити, тож я вчора полазила по нету, почитала основи Фен-шуй. Все ж таки мені подобається ця наука. Якщо не брати до уваги "інструменти" фен-шуй (статуетки, фонтанчики, дзвоники ітд), то там дуже гарні поради по дизайну інтерьєру та елементарним правилам розташування меблів. Я би хотіла дослідити цю науку детальніше... де б тільки часу на все набратись! :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Я вірю. Правда тільки недавно почала цікавитись фен-шуєм, а результати вже маю. Після перестановки меблів в кімнаті набагато краще почали висипатись з чоловіком, зранку бадьоріші, а коли гарно почистила всі шафки, то дуже скоро багато нових речей появилося, які давно хотіла. Супер!!! Зараз багато літератури на цю тему, я її вивчаю глибше. Суть феш шуй в гармонізації жилого простору, що приводить до позитивних змін в житті. Для людини з позитивним внутрішнім настроєм практика фен - шуй приносить результати набагато швидше, тобто ми гармонізуємо свій зовнішній світ і що саме головне- внутрішній. Майстри радять все робити весело і радісно.
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    а я підлітком захоплювалась... а зараз охолола до того... памятаю, що зона карєри була там, де ванна і туалет...але для карєри вода - то дуже добре))))))) а у тих "кабінетах" її точно повно.. і що спальна була у зоні партнерства і тп...
    а потім переїхала і вже не бралась за карту дому)))
     
  9. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Ооо, бачу з Фен-Шуєм мені не подружитись.....
    Я теж раніше трохи читала на цю тему, це дійсно дуже все складно, треба добре заглибитись в спеціалізовану літературу, а ще тре компасом нормально навчитись користуватись, якшо вже надумав таку перестановку в квартирі робити.
     
  10. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Я так само вірю,але якось рукі не доходять всим цим зайнятися:girl_sad:
     
  11. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: ФЕН-ШУЙ

    Головне - почати, а потім це так зохоплює!
     
  12. fairyspring

    fairyspring New Member

    Згодна, що фен-шуй це наука...особисто користуюся Васту...це ведичний фен-шуй, можна сказати...він мені більше до душі, і більше віри маю...дуже задоволена..
     
  13. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Маю знайомого ,який собі офіс будував на 5 кутів , обставляв по Фен-шую, тату зробив, не можу сказати, що мега успішний, але не бідує і чи у тому є заслуга тої науки невідомо. Свого часу він мені подарував кімнатні рослини, які бажано мати у домі незаміжній дівчині, "чоловіче"і " жіноче щастя" і щоб вони стояли поруч. Можливо це самонавіювання, але я помітила, що коли у мене пригнічений стан , в особистому житті завал спатифіллум в"яне, а коли з мого життя зникає мужчина- антуріум засихає без можливості реанімації. От рясно зацвіли вазоночок, нового антуріума придбала, прийшла весна:girl_smile:
     
  14. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Читала раніше за спатіфіллум.
    Простіше ставлюсь до кімнатних квітів, який там фен-шуй, ще треба знати, як правильно доглядати за тими вазонами.
    повна маячня, перевірено на собі.