Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Alexx, 17 Грудень 2010.

  1. Alexx

    Alexx New Member

    Дуже люблю цей благодатний матеріал. Та, що там люблю.... я "помішана" на ньому :girl_in_love: . Хто розділяє моє захоплення, ласкаво прошу в темку.
    Зараз, як ніколи фетр і вироби з нього дуже актуальні! Стільки "Різдвяних штучок" можна зробити, ялинкових прикрас.....
    Зараз для затравочки кину брошку з фетру (бо є фото на компі), а взагалі то я хотіла розпочати тему інакшим виробом, але.... :girl_blush2: не встигла відфотографувати :girl_blush2: а вже нічка.... Нічого завтра виправлюсь.
    Так от Брошка- Ослик:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Отакий кольоровий ослик.... намішала багато кольорів, щоб підходив до всього мого гардеробу :girl_curtsey:
     
  2. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    Так! Ось те з чого я хотіла розпочати цю темку ))))
    Сережки ялинки:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    З наступаючими святами!!!!!!!! :girl_in_love:
     
  3. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    а де така тканина продається? Я люблю всякі такі штучки шити,але переважно роблю їх з того,що є під рукою)
     
  4. PrincessRapunzel

    PrincessRapunzel New Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    Alexx, ви молодчинка! Мені також подобаються вироби з фетру, але якщо чесно сама їх ніколи не пробувала робити :girl_blush2: А де ви берете матеріал, десь купляєте, чи замовляєте в інтернеті?
     
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    я купувала в і-нет магазині "handmadeworld" за що велечезне дякую Тані (mamatu) що вона його завезла. А то у Львові з ним була суцільна проблема.... нігде не могла знайти
     
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    Так, фетр неймовірний матеріал. У мене самої вже "руки чешуться" щось із нього натворити. :girl_haha:
    Наразі визріває ідея картинки з фетру для дитячої кімнати. Якщо знайду пару годин часу - одразу втілю ідею в життя!
    Ще на днях з"ясувала, що пальчиковий театр у моїх дітей пошитий фетру, а раніше якось не зауважувала навіть. Теж добра ідея - для діток шити іграшки та розігрувати спектаклі.
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2010
  7. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    Шукала я натхнення в нетрях інтернету і знайшла бомбезну розвиваючу книжечку з фетру. Поспішаю з вами поділитись:
    [​IMG]
    Там безліч сторінок, я виклала першу, а решту, кому цікаво, дивіться тут
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2010
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    йооооомаааааайооооо, мамадарагая, я переглянула сторінки. Я в шоці:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:
    Тепер моя щелепа на іншій півкулі! Оце хтось сотворив!
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    та ну вас... я поки до кінця не передивилась, закрити не могла, а тепер не можу спокійно дихати... в мене ж стільки задумок-процесів назбиралось, а тепер ще й ФЕТР... :girl_cray: :girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce: нашо ви мені то показали???

    краса неймовірна...
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2010
  10. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    Я не можу не похвалитись ще і тут, на якого кролика мене сьогодні надихнув безмежний простір інтернету. :girl_haha:
    Робила для синочка подружку. :connie_pull-pigtail


    [​IMG]

    Кролишку робила з фетру, а очки та носик голкою набивала зверху вовною. А ще у неї ззаду білий хвостик, також з вовни.
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    я купляю в інтернет магазині "Войлочна тапочка" там і фетри є, і шерсть кардочесанна, мериносова і різноманітні аксесуари для сумок і навіть очка для іграшок. і це не реклама, просто ділюсь враженнями, майже рік в них закуповуюсь, доставка і сервіс все на найвищому рівні. і ціни одні з найнижчих. За доставку плачу 20 грн, а якщо замовлення на 400 і вище безкоштова доставка....

    ГаЛоЧкА
    Цей допис видалив levandivka. Причина: не оплачено
    я знаю правила форуму, це не була реклама!!!!!
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    покажу свої фетрові творіння - конкурсні Різдвяні Зірки
    [​IMG]

    і ось ще таку квіточку чи то "а-ля" сніжинку зробила до пари :)
    (дзеркальна червона поки в планах)))
    [​IMG]
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

     
  14. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    Тат, так. Треба МК обов'язково, бо я теж хочу.
     
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    ні, вони з обох сторін однакового кольору.

    я їх робила без схемки, "на око", - шов "голка назад", нитки муліне, тонкий стібок - в 3 нитки, товстий - у 6 ниток.

    ось знимка-джерело натхнення -
    [​IMG]

    та примітивна вишивка-"бек" робиться швидше, ніж знимки процесу :)
    хіба як робитиму наступну цяцьку, то зазнимкую детальніше і зроблю МК
    (дуже хочу колись в майбутньому зробити такий червоно-білий новорічний комплект для кухонного новорічного декору)
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

  17. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    Напередодні свята всіх закоханив в мене получилось таке фетрове серце-брелок

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG]

     
  18. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)


    Ти мене розчулила до сліз такою красою! Я просто в прострації, як із звичайних намистинок та клаптиків войлоку створилась надзвичайно святкова річ. Дякую тобі за такі чудові переживання!

    Я взагалі зайшла сюди показати, який підмобільничок зробила з фетру, але тепер аж соромно виставляти...

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  19. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    моя новенька квіточка-брелок

    [​IMG]
     
  20. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Фетр! Різноманітні вироби і прикраси :)

    І я покажуся в цій темі :) Дійшли руки і до фетру. Що ті руки творили - добре не знали, але от що вийшло:

    Це брошка, темно-сірий меланжевий фетр, нитки муліне білі та сірі, бісер, фурнітура. "Розпис" авторський :rolleyes:
    [​IMG]

    Пташки, кульчики та кулон. Темно-фіолетовий та фіолетовий фетр, нитки муліне, фурнітура, вата:
    [​IMG]
    Окремо кулон та кульчик:
    [​IMG] [​IMG]

    Брошка-клумба. Темно-фіолетовий та фіолетовий фетр, нитки муліне, фурнітура, вата:
    [​IMG]