Катрусин кінозал

Фільми, які я раджу переглянути-2

Posted by algo on 23 Лютий 2009 відповідей - 3.913
  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Варяти-шоу))

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Сім життів, Дивергент, Репомен, Містер Черче, Лев, Мері Ком , Едді Орел, Реквієм за мрією, Начало, Роккі 1-5, Чудо, Народження зірки, Вільна, Джентльмени 2020, Щиголь 2019, Трилогія - Дівчина з тату дракона, 50 відтінків, Форест Гамп, Найвеличніший шоумен, Брат, Найкраща пропозиція, Спартак, Вовк з Волстріт, Страсті Христові, Хоробре серце, Володар перстнів, трилогія Хоббіт, Гаррі Поттер, Я, Тоня ...
    Ті, що згадала, з тих, що запам'ятались...

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дуже раджу фільм "Sugar man" (В пошуках цукрового чоловіка). Документальний.
    Просто нереальна історія реального чоловіка. Такого просто не може бути! Як НЕуспіх може бути несправедливим, і як, втративши все, не загубити людське обличчя, не втратити свою справжню суть і залишитися щасливим.
    Таких людей, таких рокерів більше нема і думаю не буде... На жаль... А може, колись... Коли знову цінуватиметься розум, доброта, працелюбство, чесність і благородство яке не виставляється на показ.
    Я навіть знаю які ви пісні слухатимете після перегляду :). Настійливо рекомендую!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Випадково , вибачте.
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Легкі для перегляду фільми,які переглянули з доцюнчиком)
    Пробач за любов
    Пробач, я хочу на тобі одружитися

    А і недавно без доцюнчика цікава європейська драма про ...самі визначите що -
    Таємний потяг - про 2 подруг дитинства та їх синів..

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Артеміс Фаул, 2020 року, цікавий сімейний фільм, для дітей та їх батьків, фантастика, і що дуже радує без жахів і потворних сцен і звуків
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Два фільми підряд мені випали такі не просто біографічні, а якісь атмосферні і в певному сенсі "дівчачі" - про улюблену справу і трохи про складні стосунки :)
    "Бути Астрід Лінтгрен" (2018) і "Великі очі" (2014). Обидва варті уваги
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    "Історія Рона Кларка"- (2006)сподобався.
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Якщо вам бракує старого чорно-білого американського кіно з інтригуючим сюжетом, то «Ребекка» (1940р.) підійде ідеально. Красива постановка, привабливі актори, старий маєток зі своєю історією. І навіть сюжету книжки відповідає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Для любителів трилерів
    Bumperkleef (2019)
     
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Останньо дивлюся спокійні романтичні фільми, які гарно підходять мені, як фон для вишивання вночі. Фільми нижче - наймиліші з нещодавно переглянутих :heart:
    A December Bride (2016) - ця стрічка змусила мене хотіти Різдва у вересні :)
    Falling for Vermont (2017) - ну дуже гарна осінь.
    The Other End of the Line (2008) - наївна, але мила казочка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Gala

    Gala Well-Known Member

  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прорив 2019. Сподобався.
     
  14. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    Нещодавно подивилась "Труднощі перекладу" з Скарлет Йоганссон та Біллом Мюрреєм. Дуже тонке, пронизливе кіно, зі спокійним ритмом. Після нього якось трохи суно, але тепло на душі. Дуууже раджу!
     
  15. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Легкий і смішний фільм для відпочинку "Війна з дідусем",
    вікових обмежень немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    З останніх переглянутих однозначно рекомендую Арахісовий сокіл - про хлопця з синдромом Дауна, який хоче здійснити свою мрію стати рестлером. Дуже милий і позитивний фільм, після перегляду якого ще більше хочеться вірити у добро.
    Список "Пішло воно" - ніби підліткова комедія, але змушує до певної міри задуматися над стереотипами у суспільстві.
     
  17. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    Дуже класний "Товариство мертвих поетів". В кінці скоріш за все плакатимете...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Подивилась "Таємний сад", відпочила трошки душею...Спокійний фільм, з дуже гарною картинкою, не очікуйте багато від нього, просто дивіться і милуйтесь.
    Таємничий сад (2020) - IMDb
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2021 ---
    І ще раз передивилась "Таємниці райських схилів"...може писала раніше, ще раз напишу. Дуже цікава картинка з химерними костюмами і декораціями, я аж уважно роздивлялась. Теж без надмірних очікувань, просто дивіться на екран)))
    Таємниці райських схилів (2019) - IMDb
    ПиСи Набридла похмурість, захотілось чогось яскравого, теплого і дивного)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    а хтось бачив "Поїзд до Дарджилінга"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чи є десь фільм "The Nativity story" 2006 року в українському перекладі?
     
    • Баян Баян x 1