Фондю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем tulia, 27 Квітень 2010.

  1. tulia

    tulia New Member

    Подарували мені недавно фондюшницю і лежить вона у мене в куточку шафи поки що без діла. А дуже хочеться щось таке оригінальне і смачненьке на ній приготувати.
    Дівчата, поділіться, будь ласка, рецептами фондю!
     
  2. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Фондю

    Привіт,я готую так:1. беру кілька мисочок -- в одну нарізаю філе курки(шматочки 2*2),в іншу телятину(її можна прошки підмаринувати--сіль, перець,цибулька),в третю сирі печерички( середнього розміру розрізані на 4 частинки),ще в одну--свіжоприготовані грінки з житнього хліба,або типу"Бородінського",але щоб хліб був черствий( мав2-3 дні);2.ще кілька мисочок--туди різні соуси наливаю(можна купити в магазині, а можна самому приготувати---майонез+кетчуп; майонез+варений жовток+гірчиця;майонез+ хрін;3.в казанок наливаю 2\3 олії(обов"язково рафінованої),доводжу до кипіння і подаю на стіл(а температура підтримується сухим спиртом чи гелем),а потім кожен наколює на шпажку шматочок чогось і смажить(може наколювати хтось один і смажити,а потім знімати з шпажки і класти кожному на тарілочку). Найшвидше готуються грінки,далі грибочки,потім курочка і телятинка.Смачного!
    p.s.Якщо буде цікавити напишу ще про сирне дондю.
     
  3. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Фондю

    А я обожнюю шоколадне
    Залежно від компанію топлю на водяній бані 1 плитку молочного шоколаду, півплитки чорного і пів - білого + вершки+ коняк або якийсь файний ром або лікер.
    На маленькі таці кладу всеможливі фрукти: банан, виноград, яблуко, курага, ківі, чорнослив, апельсин, мандарин, вишня, черешня - словом все що можливо по сезону.
    Друзі дуже люблять, і тепер ми навіть таскаємо фондю з собою по днях народженнях. Класно, що можна брати навіть з собою на природу!
     
  4. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Фондю

    підкажіть, будь ласка, де у Львові можна придбати гель чи сухий спирт?

    Дуже цікавить! Напишіть, будь ласка! :girl_claping:

    ---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

    а в якій пропорції додаєте вершки та конь'як?
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Фондю

    можна у спортивному магазині на самому початку коперніка.коштують кілька гривень.такі круглі як таблетки.
     
  6. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Фондю

    сухий спирт точно є в спортивних магазинах, я його там і купую. Думаю мав би бути і у мисливських магазинах.
    беру Простоквашино 20% маленьку упаковочку, здається там 200 грам, а коньяк то вже по смаку, грам 50, але якщо того не будуть їсти діти. А останнього разу брала Спотикач з Олеського замку - він з прянощами - надзвичайний смак!!!
     
  7. dantist

    dantist New Member

    Відповідь: Фондю

    Є точно у Епіцентрі ,в Метро, сухий спирт є в Сільпо( все для пікніка),в Арсені
     
  8. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Фондю

    dantist, напишіть будь ласка який сир використовуєте для сирного фондю? Знаю що має бути спеціальний, якого у нас не дістати. Чим його можна замінити?
    Як плавите сир і що до нього додаєте?
     
  9. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Фондю