Форум чи Барахолка?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Kasia, 6 Вересень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    не знаю, як то написати, але хочу запропонувати закрити барахолку.
    як на мене форум перетворюється в суцільний базар. як не відкрию нові дописи - 60 % продаж.

    редагувати то НЕ РЕАЛЬНО. постійно окрім оголошень - є маса дописів типу
    1. ах і ох... але то не мій розмір ( колір, довжина...)
    2. а в нас теж таке було, таке файнє ( супер, класне і т.д.)
    3. безліч зайвих запитань, як можна написати у пп
    4. займання черги
    5. не говоримо про те що цілий час - порущення правил - то немає фото то за великі, то чужі речі ( що для всіх є спірним, бо комусь і речі свекра - рідні), то продаж нових речей а-ля базар Краківський,продаж форумлянами, які щойно зареєстровані ніц не читають - а одразу сукню на продаж і вперед..
    на мою думку все менше спілкування.

    і ще пропоную 2 варіант - написати шаблон типовий для продажу, заборонити обговорення будь-яке на гілці, а тільки у пп, продавець пише тільки кінцеву резолюцію - продано , і тема зачиняється, а краще видаляється.


    на жаль, так як тепер існує барахолка , то до модерації вона не надається за обсягів оффтопу. тому, думаю, треба найти більш доцільний варіант, або ставити окремого модератора на цей розділ.
     
    • Подобається Подобається x 53
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    Підтримую. Аж рябить в очах. Інколи просто позначаю всі розділи як прочитані, бо вже не маю ні бажання, ні сил вишукути цікаві мені теми.
     
    • Подобається Подобається x 18
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    а за видаляння старих тем (де нема свіжої інфи більше місяця) і за видалення закритих тем, бо їх багато і то якесь збіговисько
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    повністю згідна!!!!!!!!!!!!!!! надзвичайно правильно!
    а ще якщо це можливо обмежити к-сть виставлених лотів, бо як подивишся - то аж рябить іноді від одних і тих же ж імен.
    В кінці кінців є ваш магазин, а то правильно кітка каже, аж нецікаво іноді вишуковувати цікаві теми... продам....продам...продам....

    ха, а нашо, частіше всього - давай шось напишу модеру і всьо. хай хтось мені зробить сам, замість мене пошукає;) то так певно з більшістю новачків і лєнюхів:)
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Звернення до модератора

    Повністю згідна щодо барахолки, але тут треба Мартіні, бо більше ніхто ніц міняти не може.
    Наразі, усім пропоную користуватися ось цим лінком час від часу. І там тиснути "позначити прочитаним". http://posydenky.lvivport.com/forumdisplay.php?f=96&nojs=1#goto_forumtools
    На жаль, іншої ради зараз нема.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Цілком погоджуюсь
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    так було б найкраще
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    а баба яга против!!! :girl_devil:
    я он собі штани "вагітні" купила за 40 грн і дуже задоволена!!! Не всі можуть викласти за ті штани 300 грн, а комусь вони зовсім вже не треба... Не думаю шо продати пару маєчок то є шалеий заробіток для когось...
    Ще хочу купити кухонний куток і факс, я згідна на шаблон, але розділ не викидайте!!!
     
    • Подобається Подобається x 21
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Не знаю, чи маю право висловлювати свою думку, так як я тут, можна сказати, що новенька, але думаю, що багато хто з дівчат буде проти закриття барахолки взагалі, мабуть що всі погодяться на
    так як набато зручніше на посиденьках щось купити-продати, чим скажімо у "вашому магазині". Багатьом цей розділ дав можливість, особливо зараз, в час кризи, оновити трошки гардероб, чи придбати інші необхідні речі, наприклад для дитини. А ви уявіть, наприклад, що мама з маленькою дитиною, буде бігати по 20 адресам з вашого магазину, щоб придбати столик для годування, а тут і фото подивилась і т.д. А так всі тут зібрались для того щоб допомогти один одному - словом, порадою, ще чимось...
    Доцільніше буде встановити чіткі правила для розділу, кілька раз забанити для профілакти за охи-ахи, встановити наприклад, що людина може відкрити розділ після ..... дописів.
    Крім того, всі час від часу грішать тим, що люблять поофтопити, чи не так?
     
    • Подобається Подобається x 29
  10. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Двома руками за! Але закривати Касюнь не тре...Стільки різного добра тут можна знайти, щось типу "блошиного ринку":girl_crazy: А щодо заборони "а потріньдєть..." в розділі - цілком :girl_mad:підтримую.
     
    • Подобається Подобається x 26
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Мене наявність самого розділу ніяк "не зачіпає", але маю кілька пропозицій:
    1)виносити нові дописи "Барахолки" окремо від інших (та ж проблема-відкриваєш оновлення,а там "Продам, куплю....." і немає тому ні кінця, ні ради.
    2)з появою "Барахолки" прийшов табун спамерів, тому пропоную створення тем в "Барахолці" прив"язати до "Бабівщини", хоча б від 30 дописів або від 300.
     
    • Подобається Подобається x 30
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    підтримую, голосування б створити чи шо
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    аналогічно....давайте с єтим что-то дєлать. як Наторелла слінги радила як кльову штуку,на неї накинулися,що,мол реклама,продаж-ніззя,а тепер шо ся діє на ДП?
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Нащо. Все одно рішення за адміном. А він точно розділ не закриє. :)
    Знову те саме мішаєте? КОГО погнали, Натореллу хіба?
     
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    Адмін усіхда прав
    Але б мо якісь обмеження були б доречними
     
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    А хіба не можна так шоб барахолка існувала собі окремо від цілого форуму і її нові дописи, не показувалися у дописах всього форуму?
    Хто захоче шось купити/продати той сам туди дорогу знайде.
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ну, от над ними й будемо працювати.

    Хіба що відділити її, як колись ДП від ЛФ-у. Іншої можливості нема.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    ділити мені здається потягне якісь фінансові питання.
    Краще обмежити по шаблону, заборонити лишні розмови (на це є ПП) і обмежити по к-сті стартових повідомлень для розміщення оголошення
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    так, дівоньки, всі пропозиції відхилені :) Щодо шаблону, то він фактично описаний у правилах розділу, за його дотриманням і слідкують модератори. На моє переконаня, такий розділ був потрібний ДП і доказом цьому стала його популярність. Не треба наводити там якісь особливі порядки і обмеження. На те вона і "Барахолка". А хто хоче торгувати і купувати більш "цивілізовано", реєструйтеся тут http://auction.lvivport.com/
     
    • Подобається Подобається x 28
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Форум чи Барахолка?

    отже маєм резолюцію.
    то я б тоді просила усіх почитати мій перший пост, і таки старатися не обговорювати в барахолці, а писати пп. а особам які не зацікавлені в купівлі товарів - взагалі не дописувати, бо як показала історія- багато пишуть просто так, бо цікаво.
    окрім того може таки варто дотримуватися певного шаблону?
    наприклад ,
    1. дитячий одяг взуття- фото, опис ( розмір, довжина устілки, ріст маляти, вік маляти, сезоніність, поточний стан ) ціна, причина продажу.
    2 . дорослий одяг - фото, опис ( розмір, обєми, склад тканини, новий чи б/в), ціна, причина продажу.
    3. інші товари - максимальний опис, ціна, фото.
    при створенні теми ОБОВЯЗКОВЕ використання префіксів - куплю, продам, віддам.
    повідомлення продавця - про продаж товару покупцю і закриття теми теж є обов'язковим.
    і найголовніше - не думати, якщо вашу тему закрили - то це упереджене ставлення до вас, а спробувати створити її знову без помилок, запитавши у модератора причину (!!! і, отримавши відповідь).
     
    Останнє редагування модератором: 9 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 21