Гастрономічні вподобання. "Я такого не їм!!!" Люблю/не люблю

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    В цій темі розповідаємо про свої гастрономічні вподобання: люблю, не люблю, обожнюю, не переношу!

    От я не уявляю, як можна їсти підсмажену гусінь чи тарантул. Це ж капець!
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2013
    • Подобається Подобається x 5
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    А мій дід колись їв гуляш із собачатини... Діло було так : колись на селі було прийнято допомагати один одному по будові дому. Так от якийсь дядечко будував собі хатину ,ну і пів села мужиків йому в тому допомагало. Після роботи він запросив їх до столу на 100 грам із закускою. Ну і коли вже всі добряче настограмилися і закусили дядько каже"А шо файний був гуляш?" ," Файний!" " НУ ТО ТЕПЕР ГАВКАЙТЕ!!!" Всі вертали гуляш назад до тарілок....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Гусінь, таргани і т.п. екзотика теж не для мого шлунку створені. Так само як м"ясо змій.:shutup: Бачила передачу де дуже апетитно шеф-кухар якогось відомого ресторану запікав таке м"ясо:ninja: І навіть лише дивлячись на подібне - розуміла що то не моє:xaxa:
    А ще пригадались передачі (типу "Фактор страху") де за гроші люди силують себе їсти сирих чер"яків, жуків і т.п. гидоту:8: Жах.

    А якщо з більш буденного - то я не можу спробувати сирий фарш чи сиру рибу:no: Знаю, що так роблять багато господинь при приготуванні... але я краще недосолю чи пересолю:xaxa:, а от в рота не заставлю себе сире взяти:confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Я колись їла банани запечені в шинці. Шинка дуже смачна, але банани... Я шматочок скуштувала, а решту лишила, бо смак був надто незвичний.
    Думаю тепер, після китайських реставрацій я би то могла вже їсти також. Усі ті курки в медово-часникових соус, кислосолодкі приправи... А тоді не пішло. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Не їм печінку. В будь якому вигляді НІКОЛИ. Мене від того смаку і запаху зразу тягне до унітазу:bad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    А як щодо мозків, язиків, шлунків??? :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    о, мозок теж:bad:, на мозок навіть дивитись неможу....як ОНО лежит на тарілці....бррр
    а язик обожнюю, шлунки так собі

    А я хочу отакого величезного омара або лангуста....свіжого, десь в кав"ярні на березі моря....мммм...мрія...
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    БРИДОТТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  9. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Не уявляю як французи їдять жаб....бррррр, мене аж верне від однієї думки, що воно колись квакало.....бе
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    А кажуть, що жаб"яче м"ясо дуже схоже до курячого, можна не відрізнити:)!
    А я би дуже хотіла спробувати зміїне м"со, не підскажете де його готують?
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    О, зміючку я би теж скуштувала!

    А восьминогів та лобстерів - не можу. І креветок коли подають з ніжками й очками, то теж не їм тоді.
    Іще не можу себе змусити скуштувати слимаків та різних молюсків у мушлях...

    Зате мені дуже смакують смажені квашені огірки. А ще як їх у сметану вмочити, а тоді на язичок... ммммммм
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Я теж не люблю печінку, особливо її запах. Але якщо це печінка куряча, індича.....то я ще подумаю, а от коли волова - навіть в руки не візьму.
    Мізки можу їсти, але трішечки :) А от шлунки..................ніколи
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Не знаю чи в Індії але в США в штатах Арізона і Невада вам подадуть гримучих змій, а ось на Флориді в Луізіані то можна скуштувати мясо алігатора. В руці тримаєте торбинку з такого створіння а на тарілці бюфштекс з нього. :xaxa:

    В нас китайці продають жаб. Вони собі в них ось так в балійках плавають а потім їх виловлюють для клієнта.:8:

    Я багато чого не їла б але он не уявляю як можна слимаків їсти а моя сестра їх обожнює.:bad:

    Лобстерів не люблю а ось молюсочки і мідії це так. Мням. А восьминожків лишень смажених.

    А я не люблю запах індичого мяса.:confused: Вважаю що качку або гуску не варто їсти там шкіра, жир і кості.:xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 27 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  14. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Навіть не чула про таке блюдо і не уявляю, що можна смажити квашені огірки. Розкажіть-но детальніше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Я таке тільки в реставрації їм. Їх смажать в олії так, як круглі пампушки, занурюють повністю. Розкроюють на четвертинки, обмачують в булці й в олію. Смакота!!! :y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    батько часом хвалить пиво з сметаною, я не пробувала, але як подумаю, що воно за смак... збочення гастрономічне
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    А як на рахунок фаршированої качки:y:. Моя сусідка робить цю траву на відмінно. Всередину дає ще свининку та інші спеції. Взагалі качка вважається найкращою для фарширування.:):):)
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Пригадала очка смаженої риби:bad: і взагалі голови рибячі:bad: зате рибка без голів - смакота:y: Мені взагалі важко заставити себе спробувати якийсь новий продукт, консерватор я закостенілий в цьому плані:xaxa: Памятаю мене дууууже довго впрошували скуштувати червону ікру, а я як уявлю що то ж маленькі ненароджені рибки:8::bad: але все таки з часом скуштувала - мням-ням:xaxa: і чого боялась?:) Ніколи не наважусь спробувати всяких слизьких гадів чи слимаків з молюсками:bad::bad::bad: і з цієї ж серії сирі яйця і щавлевий борщ:ninja:
    Незвичного нічого не куштувала по причині, вказаній вище.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Я як почала зустрічатись з чоловіком, то полюбила пиво з морозивом:y: Він собі купляв пиво, а мені морозиво. А в мене звичка ще з дитинства "запивати" морозиво:xaxa:. От і появились нові вподобання: їсти морозиво і запивати пивом.

    Про шлунки. Їх якщо втушити у сметані з цибулькою і приправами - то дуже смачно виходить. Мені подобається.
    Про мізки. В дитинстві нас малих з братом і сестрою ними підгодовували дорослі (на скільки їм це вдавалося). До сих пір не можу бачити навіть вигляд такої страви:xaxa:.
    Про печінку. Чула як одна з лікарок казала ні в якому випадку не давати печінку дітям до 6-ти років. Я малій даю лише печінкові котлети. І то дуже рідко. А ви щось чули про шкідливість печінки???
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Не куштуй, козленятком станеш!

    Ого!та ви тут гурмани..я шось взагалі слабо уявляю будь яке відхилення від традиційної кухні.Мозок-ніколи не коштувала,те саме з рептиліями.Креветки не люблю.а квашені огірочки-при мені б не встигли навіть порізати,я їх певно бочками б їла!!!!
     
    • Подобається Подобається x 7