Генеалогія

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Редвумен, 24 Травень 2010.

?

Чи хотіли б Ви написати своє генеалогічне дерево?

  1. у мене вже є. давно цим займаюсь

    30,8%
  2. так. ще не маю, але хотіла б

    69,2%
  3. ні. для чого?

    0 голосів
    0,0%
  1. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Створюю таку тему в розділі Мандри, бо, по-перше, ще мандрівка в минуле, а, по-друге, хто тм займається помандрувати треба буде :)
    Я складаю своє генеалогічне дерево. Наразі ще на 2-ому етапі :) (1-ий - це збір документів, перевадно метрик, та розповідей родичів, 2-ий - це поїздки по місцях проживання родини (з відвідуванням цвинтарів, церков), 3-ій етап - це архіви.
    Може хтось займається також генеалогією? Хто вже бував в архівах і чи отримували там достатньо інформації? Скільки це коштує?
    Якими генеалогічними програмами користуєтесь?
    До якого покоління дойшли?
    Давайте ділитись досвідом.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Генеалогія

    Покійна мама багацько часу тому віддала. Документи в Москві/Києві вигрібала.
    То по материнській лінії є два родоводи, 1 встигла розписати. Лишилося нарисувати схеми.
    То - коренева частина 1-го дерева:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2010
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Генеалогія

    Складанням генеалогічного дерева займалась в дитинстві, записувала із спогадів прабабців, бабці, дідуся, а дещо з різних документів, що збереглись в родині. Так маю записано кілька гілок: родина одної прабабці, іншої, одного прадіда , іншого... Цікаве заняття :girl_smile: Доречі, до наведеного вище родоводу, одна з гілок в нашій родині Юркевичі, може ми родичі? :girl_smile: Ух, ти родовід аж до 1700 років! А де продовження цієї гілки, більш сучасна? Що означають трикутники 1-4?
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2010
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Генеалогія

    Вивід на решту сторінок. (не поміщалося для публікації)

    ЗІ: глянув, а останнього, 12 коліна нема. Треба дописувати онуку сестри.

    Юркевичів багацько є з Білорусі. Мої з Чернігівщини. Там і хутори іменні лишилися.
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Генеалогія

    Продовження цієї гілки вашого генеалогічного дерева буде?:shy:
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Генеалогія

    Тримайте:
    [​IMG]
     
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Генеалогія

    я колись ще в школі складала, малювала так, як в п.Левандівки
    потім використовувала програмку Geni Pro і сайт www.geni.com
    в глибину не далеко, до 5-го коліна і чоловікову родину теж "зафіксувала"
     
  8. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Генеалогія

    Я користуюсь Me Heritage. Мені здається, що на сьогодні ця програма найкраща
     
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Генеалогія

    Я теж за допомогою програмки робила. Ось яке дерево моїх діток у мене вийшло. Щоправда я тільки у бабусь і родини питала, архіви і церкви не досліджувала.
    [​IMG]

    Воно дуже широко-гіллясте, бо починаючи з четвертого покоління у всіх було багато дітей, тому вибачте, що сильно усе не розгледіти. Якби когось зацікавило, то можу переслати на мейл у повноцінному вигляді.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2010
  10. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Генеалогія



    я теж розпитувала свою бабцю і діда про всю родину, маю деякі записи, але треба відновити все і зробити таке дерево (дякую що нагадали)
     
  11. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Генеалогія

    І я таким займалась :)
    Інформацію шукала двома методами:
    1) спогади діда і бабусі.
    2) інтернет
    Знайшла не багато..покоління лише минулого століття. Але вдалось знайти двоюрідну сестру мами, з якою був втрачений зв'язок 25 років!
    А ще мої 4-рідні братик і сестричка виграли конкурс з започаткованим мною родинним деревом!
    Вважаю це гарним заняттям.
    Складала в програмі FamilyTree, все подобалось...але там змінюються версії програми..і за кожну платити треба. Шукаю щось краще!

    На майбутнє хочу звернутися в архіви..церковні записи можливо є.
     
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Генеалогія

    Хто-небудь був останнім часом у Львівському архіві? Мене цікавить процедура доступу до метричних церковних книг? чи потрібно шукати самостійно? чи працівники архіву це роблять? І скільки це коштує в одному чи іншому випадках?
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Вирішила чоловіку на 40 років оформити відому частину генеалогічного дерева. Питання - які програми є зручні для формування схеми, може є відразу з якимись можливостями візуалізації (я би потім собі то доопрацювала в векторному ...чи растровому форматі).

    Я вже зрозуміла, що є спец. формат даних - *.ged. Пробувала використовувати програму FamilyTree -то воно якось недобре експортує в цей формат. А було б зручно, бо його можна потім відкривати іншими програмами, обмінюватись. Наразі вирішила його вручну вписувати - це текстовий файл з певними "правилами", хоча трохи нудно це робити.

    Інше питання - можливо, хтось оформляв вже такі дерева? Я колись татові робила роздрук - то я сама знайшла векторний рисунок дерева і вручну нанесла схему, але то по-перше трудоємко (ну це не головне), а по друге вже по-іншому ті дані не використаєш. А по-третє, якщо більше даних, то важко самому оптимально це "розкласти", бо дерево крислате :).

    То як Ви це робили?


    Є ідея замовити рисунок в якогось початківця-художника (професіонала не потягну фінансово :)), то може теж би хто поміг??

    Хелп мі пліз :). Дякую.