Гімназії Львова чи спеціалізовані школи з високим рівнем знань. Все, що варто знати

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Meriroma, 21 Вересень 2014.

  1. kivvvi

    kivvvi Member

    @Kassandra мій точно ту їжу не буде їсти :)
    А чому не можуть зробити щоб усім було комфортно? (це стосується усіх шліл України) Дозволити носити улюблений одяг, але щоб без крайностей (дир, оголення деякіх частин тіла), ну от не можу зрозуміти...
    а випендреж в кого що круче та гарніше - може бути за рахунок мобілок, приставок, відпочинків на морях, машин батьків, в яких ресторанах обідають... але то таке, вічна тема для обговорення :)
    Якщо взяти загалом АГ та Євшан, то Євшан більш проще, не накручує собі зірковості :)

    поки думаємо, малий взагалі не хоче переходити, може перейдем в нашу гімназію
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А хтось ходить у спецклас "Інтелект України". бо в нас у школі є -- я свого записала. Хоча я проти додаткових навантажень, але мене переконали, що там не більше, а інша дуже цікава програма. Чи так це? як діти там собі дають раду?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. octavia

    octavia Well-Known Member

    Їжа в Євшані ніяка не смачна , я заставляла малого 2 роки купувати сніданок . Але цього року дитина збунтувалась і відмовилась від їхньої їжі. Син після дитсадка на Південному де було прекрасне харчування і після Світанку де досить добре харчували , до їжі з Євшану не звик. Даю малому з дому термос чаю, канапки або лаваш з начинками і тд. Харчування для нас болюча тема , бо ми "ДОЇЖДЖЕЮЧІ", уроки закінчуються о 15.30 і дома дитина їсть не скоріше 16.30. На рахунок форми перші 2 класи обов'язково був зелений піджак і темні штани (брали чорні або сірі джинси) і світла сорочка або гольф. Тепер в 3 дозволили темно синій піджак ,то малий носить трикотажний кардіган в темний светр на замку . Що мені не подобається в Євшані то англійська , хоч клас поділений на 3 групи ,але наша вчителька або хвора або на курсах і їх групу приєднують до інших. Загалом гімназією задоволені , атмосфера хороша в класі є діти з різних соціальних груп не помічала ніякої "мажорності" :girl_wink:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А я тепер хочу про фізмат новин))
    Вчора були на першому підготовчому занятті, але я щось вагаюсь...
    Щось мені лячно перед тими меганавантаженнями математикою...
    Малому сподобалось, сказав, що пояснюють значно краще, ніж в АГ. Очка горять.
    Переживаю, що як не поступить, дуже розстроїться...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Joll

    Joll Well-Known Member

    Про "Інтелект України" я писала цього тижня у іншій гілці, "Школа, влаштування та наука".
     
  6. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    може на наст. рік спробуйте перевести дитину в іншу групу, бо в нашому класі таке практикували.. Ми нашою вчителькою задоволені :).
     
  7. RainyGirl

    RainyGirl New Member

    Доброго дня! Мами, чиї діти вчаться в Євшані, поділіться, будь ласка, вашим враженням від гімназії. Цікавить також ставлення вчителів щодо учнів - чи не кричать, не принижують. Будемо пробувати цього року поступати.
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2018
  8. Fish

    Fish Well-Known Member

    Шукаю відгуки про підготовчі курси Академічної гімназії. Чиї діти ходили - як Ваші враження, чи варто, на Вашу думку? Вони набирають обмежену кількість дітей, чи всіх, хто хоче? І в який приблизно час відбуваються заняття - ввечері чи на вихідних? Буду вдячна за думки і відгуки.
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Ми ходили минулого року. Набирають кілька груп, потрібно встигнути записатися. На курсах вас не навчать, якщо дитина не готова, але покажуть як розвязувати завдання подібні до тих що будуть. Можна просто купити їх книжечки і багато працювати самостійно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а який приблизно конкурс в Євшан та Академічну? Скільки класів набирають? Чи реально без курсів та додаткового репетиторства дитині з шкільною оцінкою 10-11 (не вундеркінд) поступити? Чи поступають лише діти з вищим рівнем знань за шкільний?
     
  11. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Не знаю як тепер, але три роки тому син поступив без жодних курсів-репетиторів. Ми були першою паралеллю, де набирали три класи. Потім кожного року набирали стільки ж.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А коли іспити? І коли заяву подавати? Бо на курси прийом заяв відкрили 2 січня, а 3 уже закрили))) То в Академічну
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Точно не скажу, десь на початку червня. Може хтось тут з дівчат, що «поступали» минулого року, підкажуть.
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    минулого року було так:

    "Екзамени у Львівській академічній гімназії в 2018 році проходитимуть
    29 травня (українська мова) та 30 травня (математика), початок о 9:00 год.
    Для допуску до екзаменів необхідно подати наступні документи:
    копія свідоцтва про народження дитини, довідка з місця навчання
    та заява (пишеться на місці). Документи приймаються з 11 квітня до 25 травня 2018 р.
    за адресою: м. Львів, вул. С. Бандери, 14, 2 поверх., "Приймальня", (з 10:00 до 16:00).
    Батьки, чиї діти відвідують підготовчі курси, пишуть лише заяву".



    а в 2017 році:
    "Екзамени у Львівській академічній гімназії проходитимуть 30 травня (українська мова) та 31 травня (математика),
    початок о 9:00 год. Для допуску до екзаменів необхідно подати наступні документи: копія свідоцтва про народження дитини,
    довідка з місця навчання та заява (пишеться на місці). Документи приймаються з 10 квітня до 26 травня 2017 р.
    за адресою: м. Львів, вул. С. Бандери, 14, 2 поверх., "Приймальня", (з 10:00 до 16:00).
    Батьки, чиї діти відвідують підготовчі курси, пишуть лише заяву"
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть мені про офіційні та неофіційні плати в гімназіях Євшан, Академічна? Цікавлять, зокрема, чи платне навчання, чи є якісь обов‘язкові платежі(фонди,певні заняття), купівля книжок і т.д.?
     
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Євшан офіційно 250 грн плата за місяць навчання, сюди входить плата вчителям за те, що клас ділиться на математику, фізику на 2 групи, англійську на 3 групи, інформатику на 3 групи, плюс 50 грн щомісяця на фонд школи ( охорона плюс різні текучі потреби), за всі суми директор щороку звітується, навіть на сайті школи є звіт з розписаними сумами. За підручники з англійськоі платиться раз на рік в кінці навчального року близько 500 грн, підручники оксфордські.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. MarMar

    MarMar Active Member

    Дівчата, які гімназії у Львові мають природничий напрямок? Фізмат, здається, має біологію? А де ще є на доброму рівні природничі науки?
     
  18. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Спеціально у вікіпедіі почитала, що таке природничі науки - фізика, хімія, біологія, астрономія. У фізматі це все на хорошому рівні, математично-фізичні класи набирають 3 штуки після 7 класу та 1 шт. після 8 класу, хіміко-біологічний клас один починаючи з 9 класу. Там є дуже хороша вчителька хіміі, яка виховала багато переможців міжнародних хімічних олімпіад, так само є дуже хороші вчителі з фізики та астрономіі, про біологію не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. MarMar

    MarMar Active Member

    Дякую за інформацію про ліцей! Треба пошукати, чи є такий ухил десь із 4-го класу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Кого діти навчаються в гімназії Шептицького? Цікавить все. Навчання ,вчителі, оплата, атмосфера. Розглядали для Васька Класичну і Євшан. Він дуже дитячий, гарно вчиться, не хочу щоб його " затюкали".