Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем EDFR, 8 Грудень 2012.

  1. EDFR

    EDFR New Member

    дівчатка скажіть будь ласка хто стикався з таким діагнозом,і які наслідки були в малявок????нам діагноз поставили в епікриз(виписку з ПБ).ніхто до відома про це нас не поставив(чули за собою провину)можливо якщо б ми швидше звернулись то і проблемм таких тепер не було.син веде себе адекватно,правда тепер коли лікуемось трохи розсіяний,і інколи мені здаеться що він просто мене не розуміе,серйозна проблема в нас з мовленням.......лікування в нас просуваеться вже рік,результат трохи замітний, але я так переживаю що з того буде і якою дитина виросте...просто місця собі не можу знайти:girl_cray:
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    у нас в заключенні дитячого невролога такий діагноз є серед інших. При виписці з пологового нічого не писали такого плану, ніяких дагнозів.
    Нри огляді малого в 2,5 неввролог написав ГІУ ЦНС по причині того що малий під час пологів був дещо придушений, голова тиждень після пологів була як баклажан, крововиливи в склерах очей були місяць, потім потрошки розсмоктувались. Як вона пояснила - цей діагноз ставиться більшості діток якщо вони якимось чином були задушені чи сильно обмотані і як наслідок мали синюшність та крововоливи.

    З того що нам призначали, це цераксон, діакарб+аспаркам. Робили нейросоно мозгу, все в межах норми. Робили УЗД серця, щоб виключити синюшність повьязану з серцем.
    Призначили масажики бо були показання.


    яке саме лікування і що лікуєте?
     
  3. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    лікуемо F80.1(порушення експресивного мовлення)лікуемось вже рік(сомазина.ноофен ці препарати вживали пів року тому),тепер:г7ліцисед.ціннаризин софарма,пантокальцин........ну і заняття з логопедом

    ---------- Додано в 20:09 ---------- Попередній допис був написаний в 19:35 ----------

    Саме більше дратуе ,відношення лікарів............коли зверталася в 1,2 місяці до лікаря мені сказали "шо то такі мамаші перелякані пішли!?не треба робити з сина хворого....."потім наш дільничний педіатр "чому він ще досі не розмовляе?-питаю, дитині майже два!!!,"тому що йому немае про що з вами розмовляти!""""-це була відповідь кваліфікованого лікаря!а потім випадково потрапили на митну до Криницькоі.....ну і відтоді почали лікуватись......можливо якщо б раніше лікування почали,то синочку було б легше давалось................
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    а які обстеження робили перед постановкою діагнозу?
     
  5. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    нам робили кортування гол.мозку.....і ще якусь процедуру де вимірювали тиск в в судинах в головці.....хіба в вівторок в лікаря запитаю як називалась..
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    а з якого віку ви почали помічати що щось не так?
     
  7. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Скажіть, а на яких підставах ставлять такий діагноз? Які аналізи Ви робили? І скільки Вашій дитині, якщо не секрет?
     
  8. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Ніколь отак десь біля року почала помічати,почала помічати тому що дуже інтенсивно займалась з сином.....а він хотів повторяти за мною,а коли не виходило то дуже засмучувався......а так якби не мова то мабуть незнала й досі про той страшний діагноз....а після 2,5 він на ніс говорив ХМУЙЧИК а на квітку КМІКОНЬКА........ідем машиною -ПУЯ БУМ.ще в два мене це веселило,а коли ставало страшно я згадувала про слова лікарів і ставало спокійніше(за що себе безпечну ідіотку дуже тепер звинувачую).а потім пішли проблеми посерйозніші син пішов в садочок,всі вихователі його дуже любили(він в мене дуже добрий і все хоче допомагати)а от діти ............а діти в нас жорстокі!чи то ми батьки так іх виховуем,чи правельніше сказати НЕ ВИХОВУЕМ!?одним словом е в нас в групі деякі хлопчики які мого сина довели до того,що дитина зараз відмовляеться ходити в садочок(проблем з відвідуванням не було з першого дня)......

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ----------

    elektronika моему сину зараз 4 і 2 місяці((((порахувала точно місяці і ще більше розстроілась,час йде швидко а лікування дуже повільно((()нам робили кортування головного мозку,там показало якісь відхилення в центрі мовлення....ще робили якусь процедуру на вимірювання тиску в артеріях.....але на сам перед кортування..

    ---------- Додано в 23:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    Ніколь варто повідомити Вам в нас легка стадія (тобто як мені пояснили "до дитини погано надходив кисень,і через це пішли певні порушення(ПЕВНІ порушення у всіх можуть бути різними,в кого рухи в кого в психічному розвитку,в деяких як в мого сина,в деяких все одразу,ну і звичайно е щасливі випадки коли порушення виявленими не були)тобто коли дитина підростае.тоді стае замітно яку саме частину мозку уразило,чи не уразило)

    ---------- Додано в 23:22 ---------- Попередній допис був написаний в 23:05 ----------

    а взагалі мамочки напишу Вам так якщо був поставлений такий діагноз,то краще перестрахувати себе і свое чадо,і звернутися одразу,не дивлячись на обставини......якщо був діагноз ураження цнс і в малечі щось не получаеться зробити,сказати,(тобто замітно що він в чомусь відстае від однолітків)то потрібно обов"язково бігти до лікаря!!!!чим швидше буде ліквідована причина,тим швидше дитина наздожене однолітків,що в нашому суспільстві дуже важливо(як я писала вище, потім самі ж однолітки затравлюють дитину.мій син садочок не відвідуе.....часто почав мене питати "мама я бібіл?"(в перекладі мама я дибіл? бо якийсь там Романчук дитині не дае спокою,не можу словами передати як мое серце кров"ю обливаеться)шкода що до мене так пізно дійшло,що краще бути "переляканою мамашою" і не здаватись поки хтось дитині не допоможе....ніж карати себе все життя за свою довіру до лікарів які нас "ПЕРЕЛЯКАНИХ"хочуть збагратись пошвидше!: : :) :) (
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Я би радила вам сприймати все трохи спокійніше і обдумувати все зважено.
    Питання в мене таке - як саме ви "інтенсивно займались"?
    Скажу так - ГІУ ставлять багатьом діткам, в основному по зовнішніх признаках - синюшність носоротового трикутника, відповідний шкірний покрив, "вколочена голова", спастика мязів плюс розповідь адекватна від мами про пологи - стрімкі_складні_витискання_стимулювання. Але це при умові, що вас оглядає нормальний невропатолог.
    Лікування до року - в основному це масажі, або комплеси в реабілітаційних центрах, рідше -медикаментозне лікування, правда багато в нас грішать саме цим і не завжди в тему.
    Вже після року - якщо дитинка фізично розвивається нормально і психологічно також - то всі діагнози знімають, а як є якісь питанняя - продовжують лікування і діагностику.
    Якщо в дитини є ураження мозку - то це до року можна і на нейросонографії помітити - тоді робиться МРТ, де розставляють всі крапки над і.

    В такому віці як у вас вже ставлять більш конкретний діагноз - аутиз, ММД, ДЦП і т.д. Де ви лікуєтесь, де проходили обстеження - Джерело, Контакт, Еліта, на Драгоманова, на Орлика?

    А щодо жорстокості дітей - то це природнє явище, і якщо така ситуація склалась - то звинувачуйте хіба себе, не потрібно його було вести у звичайний садок, дитина не була до цього готова. часто ми видаємо бажане за дійсне.
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Я навіть уявити не можу, який біль і образа у Вас всередині. Вірно Усмішка пише, покажіть дитину й іншим спеціалістам. Можливо, саме Ваш хлопчик потребуе особливого підходу і заняття з логопедом не те, що йому треба, якщо це простий логопед садочковий чи шкільний.
     
  11. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Выраженное нарушение развития речи, которое нельзя объяснить за счет умственной отсталости, неадекватного обучения и которое не связано с общим расстройством развития, нарушениями слуха или неврологическим расстройством. Это специфическое нарушение развития, при котором способность ребенка использовать выразительную разговорную речь заметно ниже уровня, соответствующего его умственному возрасту. Понимание речи в пределах нормы. """"""""""""нас ніхто в пец.садочок не візьме,тому що ми нормальні в усьому крім мовленні,

    ---------- Додано в 09:53 ---------- Попередній допис був написаний в 09:52 ----------

    :Выраженное нарушение развития речи, которое нельзя объяснить за счет умственной отсталости, неадекватного обучения и которое не связано с общим расстройством развития, нарушениями слуха или неврологическим расстройством. Это специфическое нарушение развития, при котором способность ребенка использовать выразительную разговорную речь заметно ниже уровня, соответствующего его умственному возрасту. Понимание речи в пределах нормы. """"""""""""нас ніхто в пец.садочок не візьме,тому що ми нормальні в усьому крім мовленні,:girl_nea: ...
     
  12. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Ірино, не картайте себе! Я так розумію, що ви адекватна, уважна мати. І якщо Ви достатньо займаєтесь дитиною, раніше чи пізніше, Ваші зусилля буде винагороджено. Терпіння та сил Вам та Вашій дитині!
     
  13. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    elektronika дуже вдячна Вам!ми будемо надіятись і робити все можливе
     
  14. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Шукайте толкового логопеда - це "ваш" лікар. В тандемі з грамотним неврологом мають бути позитивні зрушення (хоча найсприятливіший час Ви, на жаль, втратили).
     
  15. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    А щодо жорстокості дітей - то це природнє явище, і якщо така ситуація склалась - то звинувачуйте хіба себе, не потрібно його було вести у звичайний садок, дитина не була до цього готова. часто ми видаємо бажане за дійсне.?????????????про що ВИ?не розумію для чого сипати сіль на рану!?по моему я ітак дала зрозузуміти що вина моя е,і нікого не звинувачувала!а на рахунок"природне явище"то я з Вашою думкою не погоджуюся,зі мною живе син і племінниця(живемо досить забезпечено)і моі діти навчені так,що не мають права ображати інших не дивлячись на фін.стан,розмову,поведінку в нашій сім"і чітко стоіть правило дивитися тільки на своі недоліки,так що коли карапузи виявляють жорстокість то проблема в вихованні(це я до того -в нашій групі е дівчинка з незапезпеченоі сім"і,яку також дуже пригнічують інші діти)і в кінці кінців,якби син був відсталий в психічному розвитку ,не розумів завдань,прохань чи щось в тому роді.....а так ні,в мене дуже розумний хлопчик.який в плані навчання набагато перевершуе здібності однолітків,ще раз повторюсь наша проблема тільки в МОВЛЕННІ...так чому ж я повинна була віддавати сина в НЕЗВИЧАЙНИЙ САДОК?????????ОТАК ЧИТАЮ ВАШ КОМЕНТАР І ЗДАЕТЬСЯ МЕНІ ЩО ВИ ПИСАЛИ,І НАВІТЬ НЕ ВДУМУВАЛИСЬ ЩО САМЕ ПИШЕТЕ(((((((((((((((((МРТ ЦЕ ТЕ Ж САМЕ КОРТУВАННЯ,І ВИЩЕ НАД ВАШИМ ПОВІДОМЛЕННЯМ Я ПИСАЛА ЩО В ДИТИНИ СТОІТЬ ТОЧНИЙ ДІАГНОЗ(f 80.1)

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

    vchitelka буду Вам дуже вдячна контакт логопеда....правда незнаю чи варто змінювати лгопеда!?ми займаемось на Драгоманова (Наталя Михайлівна)в нас спершу ЛФ а потім година заняття з логопедом...в нас дуже позитивна динаміка говорити почав реченнями(правда слова не чіткі) тому своім невропатологом (Криницька)І ЛОГОПЕДОМ ми дуже задоволенні(хоча до ідеальноі розмови нам ще далеко)за останні вісім місяців зміни дуже позитивні......тут я для того щоб довідатись в людей які зтикалися з такою проблемою,чи буде син нормальним в подальшому?чи буде він таким як всі?і чи відвідували такі дітки звичайний садочок?про відгуки людей,оскільки лікарі кажуть що в нас все буде добре просто треба поставити мовлення.....але мене цікавлять саме відгуки людей...
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Я думаю, Усмішка мала на увазі не спеціалізовані садки, а садок в цілому. Навіть для цілком здорової дитини - це в якійсь мірі додаткові стреси, додаткова школа поведінки між ровесниками, і в тому числі, як ви пишете - "жорстокими", і якщо він ще не готовий дати їм опір, чи постояти за себе, то ви повинні були це бачити.
    І в тому я згідна з нею на всі 100, адже Вашій дитині то зараз ні до чого. Вам треба сконцентруватись зовсім на інакших цілях, а не на переживанні, чи ходитиме дитина в садочок.


    Так буде, але це на 80% залежить від Вас і Вашого розуміння потреб дитини, я маю на увазі психологічний комфорт насамперед. Не Ваших, наголошую! потреб, а саме дитини.
     
  17. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    vchitelka нам радять ходити в садочок обов"язково!!!син дае собі раду,але мені не приемний факт про таку жорстокість,я боюсь що малий замкнеться..не хочу щоб дитина мала ще якусь травму..хоча наш лікар запевняе що садочок потрібно відвідувати цит." щоб він приймав світ таким як він е.."а от я в тому сумніваюся,він дуже добрий хлопчик,завжди дуже за діток переживае,наш "обідчик" порізав пальчик.то мій Сашка цілий тиждень барні і цукерки віддавав йому своі.....маю ще багато прикладів і пишу не через те що це моя дитина пишу такк як е!......так от я переживаю ,що через таке ставлення до себе дитина озлобиться...
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    а як працює ваш логопед, в Росії знайома працює з дітками в яких дуже важкі діагнози то вона аж любить тих діток, і в курс входить масаж язика .
     
  19. EDFR

    EDFR New Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    zetta ми спершу ідем на лікувальну фізкультуру а після фізкультури також робим масаж на язичок,і ще вправи щоб малий повільніше розмовляв бо він після лікування хоче багато сказати і ліпить все до купи......більше на разі не робимо нічого син говорить вже майже всі слова просто не чітко і ми зараз ставимо букви

    ---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:33 ----------

    Fleshka """""не потрібно його було вести у звичайний садок,"""-як на мене я правильно зрозуміла що мала на увазі усмішка..........
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: гіпоксично-ішемічне ураження цнс легка стадія

    Можливо.
    Але альтернатива звичайному садку - не тільки спецсадки.
    Якщо Вам вже так розходиться дитину вести до "світу", то є нормальні розвивалки для діток, де абсолютно інакший підхід до дітей, де дитина так само спілкується з ровесниками, але отої "жорстокості" там немає. Там Ви можете в якійсь мірі проконтролювати суперечливі ситуації, і вчасно пояснити синові, чому той чи інший хлопчик так себе повів а не інакше. Нема підвищень голосу, наказових форм...
    Ви мене звичайно вибачте, але це як на мене абсурд. Батьки показують світ дитині, і показують таким, як вони його бачать, виховують і навчають поведінці в тому світі. Дитина вчиться сприймати світ насамперед очима найрідніших - мами і тата. І так має бути.

    І я думаю ви відчуваєте самі що треба Вашому сину, видно хочаб по цьому:
    Ні один садок і ні одна вихователька не відчують Вашу дитину так, як відчуваєте Ви.