Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то чому ви не проходите (чи хоча б не радите тут) обстеження організму перед оцими двічі на рік профілактиками?
    аналізи і узд внутрішніх органів для цього необхідні, ваші лікар і фармацевт цього не сказали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Doktor Moro

    Doktor Moro Member

    Доречне зауваження. старість не радість:sad: якщо чесно то я не думав що то буде комусь цікаво. Перепрошую, я щорічно проходжу медогляд і маю страховку. профілактику мені порадили. І лікар і фармацевт. Я їм довіряю, знаю багато років і не сумніваюся в професіоналізмі. :hi:
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2020
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не впоминайте Грифіндор всує, при глистах...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Hebo

    Hebo New Member

    Давня дооовга тема. Але може хтось надасть актуальну інформацію на 2021 рік?
    У мене така ситуація. У дитини певні неврологічні розлади. І вже не один лікар-діагност радив здати аналізи на глисти.
    Здали кал на Коновальця - виявили аскариди, пролікували. За 3 місяці здали кров на антитіла - є антитіла до аскарид ( шо логічно, бо їх знайшли і прогнали), а також до лямблій та токсокар. От тут і вся історія. Педіатр відправляє до гастроентеролога на консультацію, той - до інфекціоніста, той - знов до педіатра...
    Але хто краще робить аналізи? Хто призначить лікування? Хто проконтролює процес?
    Підкажіть до кого звернутися за маштабною консультацією та лікуванням? За повторним якісним аналізом на гельмінти?
    Ми все ще в пошуках....
     
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви шукаєте глистів, щоб позбутися неврологічних розладів, чи ще щось турбує?
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    чим лікували? ви бачили позитивний ефект після лікування?
    що позитивні, що негативні симптоми після лікування мають діагностичне значення, це важливо
    також невологічні розслаби можуть бути наслідком і бактеріального ростростання, наприклад стрептококу, а також вірусної загрузки (ви вакцинувались? здавали панель герпевірусних інфекцій?)
     
  7. Hebo

    Hebo New Member

    Важко сказати, чи щось турбує, бо дитина не розмовляє... Аскарад гнали Зентелом. Дитина після того спить всю ніч ( хоча раніше посеред ночі прокидалася і плакала), значно покращився апетит, сформувався +/- стабільний графік, зникли безпричинні сльози.
    Дитина вакцинована по віку. На інфекції не провіряли ще.
    Я маю намічений план аналізів, обстежень та консультацій по неврології.
    Моє питання про те, що робити вже зі знайденими антитілами до лямблій та токсокар?
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а який вік?
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    до паразитолога
    наскільки знаю, зентел працює на лямбліоз теж, від токсокарів не знаю
    паразити це насамперед низька кислотність шлунку і поганий відтік жовчі. до організму кожного попадають глисти, але гинуть від шлунково соку і від жовчі. підберіть в раціон продукти що підвищують кислотність, і також щось для покращення відтоку жовчі, настій шипшини
    але паразитолог краще підбере повний протокол
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічого, аналіз крові не є первинним для підтвердження токмо картку чи лямбліозу. Тим більше ви не написали які саме антитіла.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Innusik

    Innusik New Member

    Доброго дня! На Донецькій там пан Роман здається робив? Прізвища не пам‘ятаю, контактів теж немає. Але колись він допоміг виявити цю погань. Він переїхав я так розумію? Якщо маєте контакти, поділіться, будь ласка
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2021 ---
    Добрий вечір! Хто знає, на Донецькій можливо здати аналізи зараз? Бо є інформація, що переїхали вони бачу
     
  12. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, контакти лабораторії на Нечуя-Левицького. Може хтось має свіжу інформацію: чи функціонує зараз ця лабораторія, ціни на аналізи? як домовитись з ними? бо в гуглі нічого немає...
     
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, хто був в цій темі, поговоріть зі мною, плізззз)). Аналіз здали на Нечуя-Левицького (кому потрібно, пишіть, дам контакти), виявили аскаридоз((. Зараз мучусь над питанням: лікар-гастроентеролог призначила пірантел по 1 табл 3 дні що дорослому, що дитині 8 років; в інструкції чітко написано, що кількість таблеток вираховується по вазі і п"ється при аскаридозі одноразово, а не 3 дні. Голова пухне з того що я маю робити? тел до тієї лікарки не маю, ще раз в поліклініку в черги йти не хочу, перелопатила інтернет - у всіх інструкціях до препарату пише, що прийом пірантелу одноразовий, чому ж лікарі пишуть такі дивні схеми? хто стикався, напишіть, будь ласка:girl_sad:
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Х.з., вони чомусь завжди так пишуть. Хоч в інструкції 3 дні то для інших видів, а для аскарид і гостриків - одноразово.
    Тут в іншій темі радили, і я пораджу - приєднайтесь до групи "Доказові батьки" в ФБ, запитайте, там лікарі консультують
     
  15. Innusik

    Innusik New Member

    Доброго дня! Поділіться контактами будь ласка
     
  16. ElinaRozova

    ElinaRozova New Member

    Живемо в приватному будинку і маємо багацько котиків, ще й песики є ( окрім своїх, яких лікуємо від глистів та бліх, приходять сусідські). То іноді доводиться пити Ворміл. Все наче добре, та тяжкість в шлунку, закрепи, метеоризм турбують. Хтось стикався з такою проблемою?