Голі малята бігають по хаті..?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Sufler, 4 Січень 2012.

  1. Sufler

    Sufler New Member

    Дівчата, віднедавна маленьке чудо, якому рік і 7 місяців уподобало собі походеньки голяком. вдягнути чи взути ціла церемонія із "баснями-прибаутками". в хаті тепло, але підлоги без підігріву і певна річ гола попа час від часу вмощується де попало. до слова, клопотів із одяганням ніколи не було. хто знає про таку чи схожу проблему? це просто каприз чи дитина відчуває якийсь дискомфорт? яку тактику провадити мамі?
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Біганина по хаті наголяса

    Що робити - на мою думку нічого, або хоч чимось застеліть підлогу. Ваша дитина так самовиражається, ну добре ій так. Почекайте, послідкуйте, це може скоро змінитися, але не силуйте.
    З власного досвіду: мої дівчата, яким вже 9 і 5 років, до тепер полюбляють так ходити. Правда старша вже більше фільтрується, хоч трусики одягає, а молодша так і бігає. Правда коли хтось приходить, миттю одягаються.
     
  3. носик

    носик New Member

    Відповідь: Біганина по хаті наголяса

    У мене таке ж саме. Любить бігати по квартирі гола, а ще дістати мої прикраси ( браслети, коралі) і до дзеркала "ля-ля".
    мені допомагає мультик про принцес. я показую, що всі принцеси в платтях, а Віка ні. Тому необхідно вдягнути плаття і ми будемо такі ж самі))))
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Біганина по хаті наголяса

    ооо.. у нас голячок- то найулюбленіше)) молодша майже постійно з голою попою ( в хаті більша за +18 не буває).
     
  5. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Біганина по хаті наголяса

    І для моїх двох найбільша радість- це роздягнутись догола і бігати по квартирі. Я дозволяю їм таке задоволення вечером перед купанням. А взагалі вважаю, раз дитина цього хоче, значить їй це потрібно, організм вимагає. Нехай бігає на здоров"я!
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2012
  6. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Біганина по хаті наголяса

    Погоджуюся і вважаю, що дитина просто навчилася роздягатися і це певний етап розвитку. І моя доця полюбляла ходити вдома гола, а тапки взагалі до сих пір в нас просто займають місце у шафі. Зараз (у 6 років) частенько бігає у трусиках та футболці, шкарпетки терпіти не може. Це не проблема, нехай загартовується))
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    В мене тоже малий дуже любить бігати дома голяком.)) Якщо кофтинку ще якусь чи футболочку він може перетерпіти, то колготки, чи штанята до недавна ніяк. В кімнаті тепло, килим, але все рівно ножки бувають холодні. Тепер коли одягаю його в якийсь домашній одяг, то хвалю що йому дуже гарно і я собі навіть не уявляла, але це впливає і тепер інколи навіть сам щось намагається на себе натягнути.
     
  8. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    І Аліса весь час голенька ходить, в хаті 20-22. Їй подобається, а мене не напрягає :) Ніжки-ручки бувають холодні, але я не переймаюсь :) Сама також намагаюсь босоніж ходити.
     
  9. Sufler

    Sufler New Member

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    я теж не забороняю, але наша бабуся стресується:) то вже певно окрема тема під назвою "бабусині закутування і як з ними боротись" :)
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    Як і більшість бабусь.
    Моя свекруха увесь час по телефоні перепитує чи Святослав бува не захворів, бо останній раз коли вона приїжджала він бідний був такий голенький не припильнований.:girl_impossible:
    А моя бабця вже дуже старенька, то окрема тема, вона краплі від серця пити може коли бачить як я дитину перевдягаючи роздіваю до гола, бо колись так роздягали тільки біля пічки.:xaxa:
    Так шо моя думка най собі ті дітки бігають по хаті голенькі якщо їм так добре і їм то не шкодить. Мій малий ще полюбляє демонструвати свою наготу, каже: "піся-цяця, ись, ись".:xaxa: Напевно хоче сказати, щоб всі подивились яку він має гарну пісю. Ой, діти-діти...))
     
  11. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    нагадалося, як я доцю з перших днів тримала голопопу, то на нас з чоловіком обидві бабусі періодично "наїжджали": одна казала натягати трусики, бо мала звикне бути гола, потім роздягатиметься, "вона вже завелика бути голопопою" (то з 5 місяців), "гола попа - то негігієнічно"; інша бабця вимагала, щоб дитину привчали до памперсів, бо "звикне пісяти-какати де попало, а я не хочу мати запісяні килими і меблі" або "от полізуть зуби, будуть проноси, а дитина до памперсів не звикла", "це недобре, що вона себе ТАМ мацає, вдягніть дитині якісь штани"

    зараз доця і далі багато голопопить, успішно висаджується навіть з "зубним" проносом, спить голенька і розкривається вночі, хоч у нас вікно відчинене :)
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    і ми так спимо, я в шкарпетках і під периною, роман голобосий під відкритим вікном.
    Каже мама щоб я байкову піжаму йому вдягала...Не бачу сенсу.
    А от голий бігати не любить. Просить маєчку і штанішки. Стидається.
    Правда бувають напливи коли починає демонструвати циці-пупи і розказувати шо па чьом))).
     
  13. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    Мої обидвоє з року ходять дома лише в трусиках. І літом, і зимою. Тапочок взагалі не існує. Ніяких носочків, колготок. Бабусі вже звикли. :) :) Але в нас тепло в хаті, дуже тепло. :)
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Голі дитята бігають по хаті..?

    Он де пес сховався. У нас те саме. Як на мене, то дитина нехай бігає гола, а он для бабусів з дідусями, і цьотки то найгірше, що може бути і я погана мама і дитини зовсім не пильную, ітд. ітп.
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Я саме з цією метою, аби дитина себе вивчила, й лишала голодупченком. То ж так цікаво їм! Але зазвичай малий у маєчці чи светрику по хаті бігає, і в трусиках, хоча любить і голяком походити. Чоловік лиш мене "тероризує", аби дитина в шкарпетки була вбрана. Але якщо я боса, то й дитині не вбираю на ноги нічого.
     
  16. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    до недавна жили зі свекрами, мала там постійно бігала гола, або в трусиках. влітку захворіли кашлюком, і потім чіпляли кожні пару тижнів вірусняки. в жовтні преїхали в свою квартиру, в нас в хаті 20-21 градус, але перший поверх,тож на землі прохолодніше , хоч маємо в килими,вони нас не спасають, Софія малорухлива дитина, вона любить більше читати, збирати конструктор чи чаювати з мамою, може побігати та не довго. тож сидить -ноги/ніс холодні-починає пчихати-результат соплі, повертається кашель(після кашлюку таке буває). це я до чого, до того, що я на дитину вдіваю занадто багато і не знаю,як то переробити аби вона не хворіла. вдень-маєчка, гольф, трусики,колготки,шкарпетки,штани, вночі або в колготках, бо шкарпетки знімає, або в мішок спальний, тоді без колгот. не кидайте тухлими яйцями, просто нахворілись багато. порадьте, що робити?
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    Доречі в нас лікарі радять навпаки скарпетки як найменше одягати, бо на ногах дуже багато нервових рецепторів, які допомагають дитині розвиватись.

    Недарма радять ходити босими по ранковій росі. Моє чудо не любить скарпеток, тільки тато одягає часами, бо підлоги зимні і з вікон дуже сифонить.
     
  18. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    В мене теж молодшенька як голенька бігає то страшенно радіє. Подобається.
    Часто ходить з голими ніжками, ми мешкаємо на першому поверсі і в нас дуже-дуже холодно, до того ж тягне з підвалу. Порте доню це не зупиняє. Я мрію про тепле житло, коли зможу дитинку спокійно роздягнути хай собі гасає!!!
    А щодо,того хай дітки голими бігають то наче не маю нічого проти. Але! Коли ми були в бабці на Різдво (зібралась внуки і діти - чоловік так 15). То племінник теж постійно роздягався. Йому- 5. Виглядало не дуже приємно. В хаті в бабці прохолодно. Палимо пічкою. Хатинка невелика. Дітки взуті бо така собі "шевченківська" хата. І племінник давай собі гасати і стрибати . Окрім того з дитинства чає великий опік біля найцікавішого місця. І виглядає не надто приємно. На прохання,краще б його вдягнути ,мама хлопчини відповідала-та він ж дитина, маленький ....Настуня (їй тоді було 6) ставала в куток і уважно дивилась... НАЧЕ І НОРМАЛЬНО ,А НАЧЕ І НЕ ДУЖЕ....
    Мабуть закидаєте мене зараз капцями...:girl_blum:
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    я теж по капці, бо не бачу нічого нормального в гасанні голої дитини по хаті:girl_nea:хоч і не нормального не бачу, але не розумію нащо голяком бути? може тому, що мій малий голий покищо не гасає:) шкарпетки сам приносить щоб йому вдягнути і мої мені приносить, те саме з тапками. показує коли йому їх взути, а коли зняти. Вдома ходить в шкарпетках, я також. В моїх батьків на кухні підлога дуже холодна, я взуваю його в тапки-ніяких протестів не має, навпаки подає по черзі ніжки:)
    Влітку коли жара ок, можна і в трусиках побігати, але мені по меншій мірі дивно, якщо дитина зимою бігає гола чи то в натопленій чи то в прохолодній хаті. Щось подібне писалось в темі про те, що одягати дитину на пляжі. Отже, мені було б не комфортно голою дупою сидіти чи то на підлозі чи то на килимі, не залежно сама я в хаті чи є сторонні люди:)
     
  20. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Голі малята бігають по хаті..?

    так отож ;) я такі дослідження сприймаю спокійно, до того ж іноді це в нас сигнал до висаджування (доця намагається зловити струмінь :girl_haha:)
    до речі, моя доця терпіти не може, як я їй одягаю шкарпетки, ніби аж нервує, що не може нормально відчути ступнями поверхню, тому вдягаю їх хіба як гуляємо надворі.

    все таки діти даааалеко не дурні :)