Гомеопатія

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем нталька, 27 Лютий 2009.

  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Дівчата, на форумі є люди, які консультуються у лікарів-гомеопатів, як з дітками так і стосовно себе. Поділіться, будь ласка, досвідом, як позитивним так і не дуже. Як швидко все допомагає? Чи пєте комплекс чи окремий препарат? Що покращилось?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Я двічі давала дитині гомеопатичні горошки з аптеки на пл. Міцкевича.Консультувалась з гомеопатом з поліклініки Симоненка. Раз Імунол для підняття імунітету, майже пів року дитя не хворіло, а недавно Антигельмінт, бо аналізи показали під питанням яйця гостриць а травити дитину хімією не хотілося. Результату ще незнаю, бо треба приймати 2 міс. Правда схема прийому важка по 3 горошини тричі вдень.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Наші мамашки з садіка водять дітей до лікарки-гомеопатки, вона приймає десь на вул. В. Великого в садочку. Всі дуже задоволені, вона також виписує ті горошки з пл. Міцкевича, там різні схеми прийому. Ну я точно знаю, що в двох дітей були аденоїди такої стадії, що діти почали втрачати слух, а вона їх вилікувала, правда лікування було десь біля року часу, але результат того вартий!
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Я також свого часу хотіла в гомеопатію вдаритись, але як послухала за ту на ВолВеликого, то передумала. Вона хороший спеціаліст, але дуже різка тьотка, то я не ризикнула до неї іти, щоб ми там не побились :ninja:
    Моя знайома до неї вже давно ходить і дуже задоволена. Зараз вагітна і застудилась, то пила 5 порошків що 30 хв :8: То на любителя - я б певно не витримала
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    приблизно 8 років назад я лікувалась у лікаря-гомеопата, перших півтора місяці ніякої рекції на лікування не було, потім в мене почались гнійні ангіни, яких до того ніколи не було. лікування полягає в тому, що лікує організм із середини на зовні (зазвичай ми лікуємось навпаки, заліковуючи препаратами насмарк, горло і т.п.) тобто все що назбиралось залікувалось починає виходити різними способами (можливе загострення хронічних хвороб, шкірні висипи, насмарк....). у моєму випадку все виходило через мигдалини, проте мені не вийшло одного разу у назначений час прийти на прийом, потім вже вважала що пізно іти, ефект не той, тому залишила недолікувавшись, тепер жалію.....
    зазар хочу малого цим методом лікувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    та, та, вона тьотя специфічна, але то не обов'язково її слухати (ну що мяса не їсти, принасмарку ніс нічим не капати іт.д.) Від неї всі приходять в легкому шоці. Я в неї ще не була і дай Бог, щоб не треба було! але мої дівки завжди про її мухи розказують....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    гомеопат з Вол.Великого мабуть найпопулярніша:) Я минулого року також була у неї, мене тоді 200грн за прийом трохи налякали.. Як людина вона мені зовсім не сподобалась, як фахівець - важко зараз сказати, бо паралельно з її лікуванням я використовувала народну медицину, тому однозначно визначити що саме помогло зараз не можу.
    Не знаю чи б звернулась при потребі до неї ще раз. Дитину свою я б мабуть все-таки повела до іншого гомеопата, зі сайту Котока радили лікаря який приймає на Сихові.
    Якшо комусь потрібно буде, то можу дати детальнішу інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Я зараз лiкуюсь. Вже 3-й мiсяць. Дiю лiкiв вже вiдчуваю, але ще не вилiкували мою проблему.
    Пiшла до гомeопата бо 1.годую грудьми, а лікарi моi симптоми бeзпeчними ліками зняти нe можуть. 2.нe могли сказати, а чому власне я погано (прeпогано) почуваюсь, хоча здала купу аналiзiв i зробила узд на всe що можна, тому кажуть лягати в стацiонар i там дивитись; а у мене мала доця; хоча це можна i на кваліфікованiсть тих лікарiв жалітись...
    Моe гомeопатичнe лікування - це прийом 1 раз на МIСЯЦЬ 5 крупинок пeвного прeпарату.
    Лікування буде для мене нe швидким, але мeнi це пiдходить, бо ГВ для мене e важливим.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Ну нiс не капати-цe правильно, Ука вже не раз пояснювала чому.
    А харчування, сeбто 'дieта', важливi, бо дeякi продукти послаблюють або взагалі зводять на нiвeць дiю гомeопатичних лікiв...
    А тe що ота гомeопат 'з характером', в не хорошому сeнсi цього слова, i я чула, але пiдтвeрдити нe можу
    Скажу щe тiльки що вона не e класичним гомeопатом. Для мeнe це важливо.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    скажіть а з чого ті крупинки роблять?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Вона вроді би ще й онколог, десь я таке чула. Та я не про дієту писала, вона сама є вегетаріанка і всім решта оцю свою позицію нав'язує, розказує як це шкідливо і т.д. На рахунок капати чи нє ніс, то кожному своє. Я коли малій не капала, переросло в отит, більше я таким не бавлюсь, краще я буду капати, але це я за себе пишу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Про ту лікарку можу сказати одне не має поняття про ГВ так що питати її про це не варто бо некомпетентність повно що дуже і дуже дивує. Сварить мам які не дають дітям на ГВ дурачок і багато чого іншого.
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Ну якщо дуже просто сказати, то крупинки роблять з цукру поливаючи спeц.розчином. Розчин роблять спeцiальним мeтодом з рослин/тварин чи мìнeралiв. Наприклад, з калeндули, з отрути змiiноi, з пiску, з ромашки,з кави, з мухомора :) ... Але усі цi компонeнти рослинного/тваринного/мiнeрального походжeння у самих ліках мiстяться у дуже малих дозах.
    А дeталi вже в нeтi :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Yaremko, а Ви у якого гомеопата консультуєтесь? :)
    Про ту жіночку в садочку теж чула. Знайома казала, що та, чомусь, її чоловіка недолюблює і навіть негарними словами називає.:confused:
     
  16. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Думаю що всi про це знають, але...високi потeнцiì самому призначати бeз консультацiì гомeопата нe варто. Та й в малих тeж. Гомeопатiя нe e настільки бeзпeчною, що можна ковтати все пiдряд.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    А щодо самої гомеопатії, от мені все ж цікаво у кого гомеопат класик, а в кого -ні. Бо почитала, багато стверджень, що некласична гомеопатія - це те саме, що алопатія. Ось і задумалась.
    А щодо того, що комусь призначали препарат лише для підняття імунітету чи взагалі лише від аскарид, то це вже всюди пишеться, що так гомеопатією не лікують. ГЛ лікують не хворобу конкретну, а весь організм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Так у класичного гомеопата що на Сихові порадила Ука, дуже задоволена. Та зається що на ДП я все це писала
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    Підкажіть де.:) Бо ніде нічого конкретного не читала ні від кого.:confused:
     
  20. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Гомеопатія!

    я лікувалась у Проніва, який зараз є власником "біомеду" на сихові вул. драгана. з малим ходили до іншого лікарі, там їх декілька, зараз знову маємо іти, бо вже горошки закінчились. опишу хід лікування і результати
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 3